193 Shares 9826 views

Drutach sweter na drutach. Elegancki model o szerokości bioder napięty pas do mocowania klamry, kołnierzem – szalem i bezpłatnym szeroko otwarte górę

Knitting wiele kobiet nie są postrzegane jako chore, lecz, przeciwnie, jako okazję do wyrażania siebie, po wykonaniu ich twórczości, a nawet procesu odzysku z chorób nerwowych. Na specjalnym miejscu warto produkcja dużych przedmiotów, takich jak igieł dziewiarskich swetry.

Cardigans – pewien rodzaj ciepłej odzieży, duży kurtkę. Są one teraz bardzo modne. Jednak warto zauważyć, że model tego wspaniałego ubrania przyszedł do nas z odległej przeszłości. Jednakże, podczas gdy rozpinane były haftowane, pięknie ozdobiona przepięknym haftem i nosić je głównie jako przedniej, odzieży wyjściowej.

Dziś swetry noszone jako nieformalny strój i wykorzystując je na ciepło, jak i eleganckie wyjście modelu ubrania. To zależy od wybranego stylu i materiałów do produkcji.

W dawnych czasach, rozpinane zostały wykonane z grubej tkaniny. Knit cardigan igły pojawiła się znacznie później, ale szybko stał się jednym z ulubionych zajęć przydatnych ludzi. Może być tak kardigany dziewiarskich dla mężczyzn i dziewiarskich swetry damskie. Z pewnych umiejętności, można łatwo opanować dziewiarskich wzory kardigan dla każdego smaku: jak wydłużony, wiszące luźno z ramion, z zapięciem na górze, i wolne od góry, ale szczelnie przymocowana z szerokim pasem na dole.

Nawiasem mówiąc, szeroki pas laczy z dołu, to bardzo przypomina krótkiej spódnicy wąski, dobrze nadaje się dla kobiet o niezbyt szerokich biodrach, ale z małym brzuszkiem, dla młodych matek z nie całkiem jeszcze utworzonej talii po porodzie i macierzyństwa. Po rozpinane dziewiarskie rozmawiał z szerokim pasem na dole sugeruje dość swobodny zwis topowy model, wraz z szerokim okucie pasa tworzy wrażenie harmonii.

Rozpocząć igły cardigan należy przygotować modelu wzory. Z tyłu jest wyciąć trochę dłużej niż zwykle rękawy kurtki – rozszerzony dół. Przed model powinien zapewniają zaorać. Oznacza to, że powinny perehlostyvatsya półki na dnie o 20 centymetrów. Wzorce są rozplanowane na starym kocem na dużym stole lub na podłodze.

Podstawowe szczegóły ma dzianiny kardigan do pojedynczej nici cienkich szprych lepki normalny pętli twarzy. Po powrocie, półki i węże są podłączone, i wypłukać szczegóły określonymi na szczycie wzorców, a krawędzie kłuć je szpilkami do szycia. W tej pozycji, dane muszą wyschnąć i nabierać kształtów.

Podczas głównej części suchej, trzeba wykonać wykończenie: mankiety i pas. Dane te są najlepiej dzianiny w dwie linie grubsze szprychy lepką „gumę 2×2”, tak że mankiety i pas uszyte z produktem drugiej stronie głównej postaci.

Pas wzmocnienie pętli w takiej wysokości jak szerokość pasa, która jest wymagana dla planowanego modelu. Wzdłuż tej części muszą być zgodne z dolnych półek i uszytych z tyłu. Gdy pas jest dovyazan, konieczne jest szyć ścianę boczną do dołu urządzenia. Na pasie lub dużymi przyciskami (2 lub 3 sztuki), lub pasków z klamrami butów – to zależy od gustu i trendów w odzieży osobę, do której ta rzecz chodzi.

Związać kołnierz – Schalke powinno już przyszyty modelu (bez taśmy) i tarczę na krawędzi półki i pętli zwrotnej szyi na okrągłych igieł. Liczba pętli musi być taka, że ostatni w przedniej części kołnierza w obu końcami dwóch pętli twarzy. Tak więc, rysunek kołnierz (z wyjątkiem oparcia) znajdują się po drugiej stronie głównego obrazu. Dzianina 5 rzędów 2×2 gumką, zaczynamy zdjąć obrożę, czyniąc z jego stożek na dnie symetrycznie po obu stronach.

W tym celu, kołnierz w pasie zmniejsza każdy rząd jednej pętli, lecz nie skrajne, ale czwarty pozostawiając krawędzi 1 i 2 twarzy (w ramkach). Spowoduje to, że krawędź kołnierzyka schludny, gładkiej okrągłości, gdyż przycięte na polosochkoj krawędzi w dwóch pętlach końcowych. Gdy taśma osiągnie szerokość kołnierza (mierzoną wzdłuż długości gumy) na 20 cm, nie jest konieczne, aby całkowicie zamknąć kołnierz.

Odbywa się to w następujący sposób: oprawa dwa provyazyvayut twarzy, z drugiej provyazyvayut wraz z dwoma kołnierza tkaniny, należy go na drutach i w przeciwnym kierunku purl 2 i krawędzi. Następnie rozpakować produkt został powtórzony, a raport: warga usunięciu jednej powierzchni 3 wzdłuż przedniej i tylnej. Więc trzeba robić na drutach w środku z tyłu szyi, a następnie dwóch pozostałych końcowego zamknięcia.

Na drugą połowę pozostał mówił kołnierz. Jest także w pobliżu, a także pierwsza połowa kołnierza szprych aż nie pozostanie 2 pętli twarzy. Wykończenia szwu muszą być połączone przed dwóch obwodów zamkniętych, a pozostałe dwie pętle.

Pod potrzeby nosić bluzkę cardigan, jak czubku huśtawki. Ale jeśli ukształtowane, aby zapewnić dodatkowe zapięcie trzyma na półkach, można go umieścić na modelu bez koszuli. Dla dojrzałych kobiet powinna rozważyć wąskie spodnie lub spódnica, w połączeniu z sweter. Ale młody i twórczy dziewczynka mogą afiszować i boso, zwłaszcza jeśli kardigan wystarczająco wydłużona. I niech wszyscy mężczyźni i chłopcy walcowane szyje, patrząc po Beauty, dumnie maszerować w eleganckich, modnych, eleganckich ubrań, tworzyć własne zręczne ręce!