604 Shares 5942 views

Film „Exodus: Bogowie i Królowie”: aktorzy i fabuła

Dziś mówimy o filmie „Exodus:. Gods and Kings” Aktorzy, Priya udział w tym filmie, a także cechy działki zostaną omówione później. Jest to amerykański dramat historyczny, który został stworzony przez reżysera Ridli Skottom. Obraz jest adaptacją opowiadania biblijnego, opowieść o Mojżeszu. Taśma premiera odbyła się w USA w 2014 roku


historia

Najpierw omówimy fabuły filmu „Exodus:. Gods and Kings” Aktorzy są nazwane w następujących sekcjach. Film opowiada historię proroka Mojżesza, jak również wyzwolenie z niewoli egipskiej narodu żydowskiego. Założycielem judaizmu urodził się w czasie, gdy okrutny wydano rozkaz faraona. O zażądał, aby zabić każdego nowonarodzonego chłopca żydowskiego. Aby ratować syna, matka umieścić go w koszu, orszak trzciny, a następnie wysłał dziecko w dół Nilu. Dziecko znalazła córka faraona. Ona go przyjęła. Wychowywał się obok przyszłych Ramzesa faraona. Po śmierci ojca egipskiego władcy dowiedział się o pochodzeniu Mojżesza. Nakazał wygnanie bohatera na pustyni, a po kill. Jednak Mojżesz był w stanie uciec śmierci. Na rozkaz Pana, wrócił, aby zapisać swój lud z niewoli niewoli.

Główne role

„Królowie i bogowie Exodus” Jesteśmy nadal rozmawiać o filmie. Aktorzy, którzy zagrali główne postacie będą nazywane dalej. Głównym bohaterem opowieści działa Mojżeszowi. Rola ta jest zawarta na ekranie Kristian Beyl. Mówimy o brytyjsko-amerykański aktor i producent filmowy. Urodził się w zachodniej Walii, w Pembrokeshire, w angielskiej rodziny. Kristian Beyl dzieciństwo spędził w Wielkiej Brytanii, USA i Portugalii. Działając kariera rozpoczęła się w wieku lat dziewięciu. Rok później zajął jego debiut sceniczny.

Wróćmy do filmu. Drugą główną rolę w nim odgrywa Joshua Aaron Paul. Jest to amerykański aktor. Urodził się w Idaho. Central High School ukończył jako zewnętrzny studenta.

faraon

Jest to historia w innym ważnym aktorem. Ramzes II grał Joel Edgerton. Jest to australijski aktor filmowy, teatralny i telewizyjny, scenarzysta i reżyser. Jest nominowany do „Golden Globe”. Urodził się na przedmieściach Blacktown. Szkolił się w gimnazjum Hills. Stał się uczniem Nepean Drama School. Brał udział w pracach teatralnych.

inne znaki

Ben Kingsley dostał rolę bohatera zwanego Nun. Powiedz mi więcej o tym człowieku. Sir Ben Kingsley – brytyjski aktor kina, teatru, telewizji i punktacji. Jest także producentem. Jest pochodzenia indyjskiego. Zwycięzca „Oscar”, a dwie pary BAFTA „Złote globusy”. Również nagrodę "Screen Actors Guild" nagroda, "Saturn" i "Grammy". Ma tytuł licencjata Rycerza. Otrzymał Order Imperium Brytyjskiego. Urodzony w Yorkshire. Pracę zawodową rozpoczął na scenie. Jest to grupa Royal Shakespeare Theatre.

Maria Valverde grał Zipporah. Mówimy o hiszpańskiej aktorki. Urodziła się w Madrycie. Od dzieciństwa uwielbiał oglądać filmy. Marzył o zostaniu aktorką. Badanie połączone z badaniem teatrze. Rola debiut w sztuce zagrał w wieku dziesięciu lat. Gdy miała 16 lat, zagrał po raz pierwszy w filmie.

Sigurni Uiver pojawił się na ekranach w formie tuya. Jest to amerykańska aktorka, trzykrotnie nominowany do nagrody „Oscara”, został wyróżniony nagrodami BAFTA i „Złote Globy”. Urodził się w Nowym Jorku. W Stanford, studiowała literaturę angielską na Uniwersytecie Yale i dramatu. Nawet wtedy udział w przedstawieniach. On jest zwolennikiem funduszu pod nazwą The Dian Fossey Gorilla Fund i honorowy przewodniczący tego ogranizatsii. Przyznano mu nagrodę The Explorers Club. Jest obrońcą środowiska.

Bohater nazwa Dzhona Turturro Seti I. Jest to amerykański aktor włoskiego pochodzenia, scenarzysta i reżyser filmowy. Bawi charakter głównie nerwowy i niespokojny, więc był ulubionym liczby uczestników, wielu fanów kinem artystycznym. Urodził się w Brooklynie. John dorastał w starych filmach. Rozwinął parodię talent. Pisał numery, które zostały następnie wykonywane na imprezach.

Golshifteh Farahani grał Nefertari. Kapłanka do filmu stał Indira Varma. Ben Mendelsohn grał Hegepa gubernatora. Hiam Abbass został zrealizowany obraz Bithiah. Kevork Malikyan grał Jethro. Antonu Aleksandru odziedziczył rolę Dafa. Tara Fitzgerald uosabia wizerunek Miriam. Dar Salim grał Hiana. Andrew Tarbet dostał rolę Aarona. Hal Hevetson grał Girsama. Isaak Endryus wykonany obraz Darth Malak.

ciekawostki

Konieczne jest, aby wymienić tylko kilka interesujących szczegółów na temat filmu „Exodus:. Gods and Kings” Aktorzy zostały przedstawione powyżej.

  1. Przed nami jest drugi biblijny wzór, który zaangażowany Bale. Pierwszym z nich jest film „Maryja, Matka Jezusa”. To był aktor w roli Jezusa Chrystusa.
  2. Ponadto, mamy drugi obraz Mojżesza, w którym wystąpili Ben Kingsley. Pierwszym z nich jest film „Lider Liberatora”. W tym filmie aktor odegrał Mojżeszowi.
  3. Film „Exodus: Bogowie i Królowie” jest zakazane w Egipcie i Maroku.
  4. Javier Bardem i Oskar ayzek odmówił spełniać rolę Ramzesa.