89 Shares 4256 views

„Przygody Petrov i Vasechkina”: aktorzy i role zdjęcia

W pierwszym dniu lata 1984 zdecydowanie ogromny kraj pod nazwą ulicy opuszczony ZSRR. Mieszkańcy przylgnął do ekranów. W telewizji po raz pierwszy pokazał film „Przygody Petrov i Vasechkina”. Dwóch chłopców pokazać publiczność zna i prawie natywny. W każdej klasie były, są i zawsze będą przyjaciółmi, dobrze znane w całej szkole. Oni nie są chuligani. Zaledwie zabawne chłopaki, zawsze dostaje się historie. Znajomo, prawda? Sława uderzyła młodzi aktorzy było w całym kraju. Kiedy przechodzili ten test? Łamane? Jak się ich losy?


Dmitry Barkov – aktor i ekonomista

Dzieci kilku pokoleń zyskały na filmie „Przygody Petrov i Vasechkina”. Aktorzy odpowiednio wytrzymała ciężaru sławy. Dmitry Barkov – grający Vasey Petrova. Urodził się w 1972 roku. Studiował w Leningradzkim Instytucie kina. Pracował w jednej z telewizji Petersburgu, grając części bit w serialu kryminalnym. Dziś Dmitry Barkov działa na giełdzie. Jest doradcą finansowym.

Jegor Druzhinin – choreograf

W drugiej połowie lat 80. cieszył się niesamowitą popularnością filmu „Przygody Petrov i Vasechkina”. Aktor, wystąpili w nim, że osiągnęliśmy już wiele w życiu. Jegor Druzhinin zagrał rolę Petit Vasechkina. Losy aktorów grających dwóch przyjaciół ekranem, podobne pod wieloma względami. Druzhinin jak Barkov, urodził się w 1972 roku i studiował w Leningradzkim Instytucie Kinematografii. Pracował w Teatrze Młodzieży. Wraz z żoną Veronica Itskovich wyjechał do Ameryki. Druzhinin stał się profesjonalnym tancerzem. Początkowo pracował w „boater” klub komediowy. „Valhall” później prowadził program taneczny w restauracji.

Aktor i reżyser

Jegor Druzhinin był choreografem. Tylko jeden z uczestników w filmie „Przygody Petrov i Vasechkina”. Aktorzy zmienili zawód. Jegor Druzhinin kontynuował karierę jako profesjonalny choreograf. W latach 90-tych współpracował z popularnych rosyjskich artystów – Filippom Kirkorovym i Aleskandr Buynova. Praca z grupą „genialny”. Druzhinin zasłynął jako choreograf. Był członkiem największej rosyjskiej wystawie:

  • wydajność noworoczny „Stare piosenki o najważniejsze. Dopisek „;
  • Musical "Pierwsza miłość", "12 krzeseł", "Love and Szpiegostwo";
  • Projekt TV „Star Fabryka” i „Taniec z gwiazdami”.

Druzhinin pracował choreograf filmu „Straż dzienna”. W 2010 roku aktor otrzymał prestiżową „Złotą Maskę” za rolę w spektaklu „The Producers”. Jegor próbował siebie i jak ołów. Na jego koncie – praca w rosyjskim programie telewizyjnym „Złoty Gramophone”.

Inga Ilm – aktorka i dziennikarka

W Związku Radzieckim były bardzo popularne dzieci grały w filmie „Przygody Petrov i Vasechkina”. Aktorzy i dziś przyciąga uwagę widzów. Inga Ilm – uczennica, która była zakochana wszyscy chłopcy z rozległym kraju. To nie jest przesada. Wentylatory Inga dosłownie bombardowani liter z deklaracjami propozycji miłości i małżeństwa. Masza Startseva niewiarygodnie piękne. Delikatne rysy, duże oczy, puszysty frędzle i łuki. Wraz z Natashey Gusevoy, który grał Alicja SELEZNEV, Inga Ilm stał się symbolem radzieckiego kina dziecięcego.

Działacz i uczeń

Dziewczyna była gwiazdą, a także wszyscy członkowie filmu „Przygody Petrov i Vasechkina”. Aktorzy i ich role, sława, pozostanie na zawsze w pamięci widzów. Inga Ilm urodził się w 1971 roku. Studiowała na Moskiewskiego Teatru Artystycznego, którą ukończył w 1993 roku. Zwiększenia umiejętności klasy aktorstwo Lee Strasberga (USA). Po powrocie do Rosji, dostał pracę w Teatrze Puszkina, gdzie zagrała wiele wiodących ról. Inga pojawił się w czternastu filmów. Dużo czasu zapłacił aktorkę telewizyjną, działając jako ołów w programach:

  • "Top Ten";
  • „Tak”;
  • „Nie wierzę”.

Szczęśliwego życia rodzinnego był i Inga Ilm. Aktorka poślubiła pisarza-irlandzkiego Dzheralda Makkartni. Mają syna. Dziś Inga Ilm jak Jegor Druzhinin, mieszka w Moskwie, gdzie kieruje się wydawnictwo.

gen Skvortsov

Bardzo kolorowe i zostały drobne uczestnicy filmu „Przygody Petrov i Vasechkina”. Aktorzy i role classmates przyjaciół, tyranami, zagrali tak lubiany przez publiczność. Andrey Kanevsky grał Gene Skvortsova. Ten rudowłosy chłopiec w okularach był wielkim miłośnikiem świnek morskich. Urodził się w Odessie w 1974 roku. W młodym wieku Andrei wyjechał do stałego pobytu w Izraelu. Dziś Kanev pracuje w Hajfie, pięcioro dzieci.

Film powstał ponad trzydzieści lat temu przez reżysera Władimira Alenikova. Ponieważ dzieci są aktorzy wzrosła, zmienił poglądy i Odessa z jego tajemniczych patia i piersiach morza. Ale dziś mamy przyjemność oglądać filmy na odwiecznych ludzkich wartości: przyjaźni, wzajemnej pomocy, życzliwości i miłości. Wentylatory filmowe zebrane w grupach w sieciach społecznych i rozmawiać, dyskutować ulubione postacie.

Przyjaciele na ekranie iw życiu

Aktorzy z filmu „Przygody Petrov i Vasechkina” bawi się. Prawie nieznany jest fakt, że Dmitrij Barkov i Jegor Druzhinin byli kumplami. Alenikova nie było łatwo znaleźć-aktorów dziecięcych dla swoich bohaterów. Jegor Druzhinin był synem przyjaciela reżysera. Ale Dima Barkov doprowadziło do zestawu samego Peter Vasechkin przyszłości. Reżyser Podobał mi się fakt, że chłopcy byli przyjaciółmi nie tylko w kinie, ale również w rzeczywistości. Łatwo przyzwyczaił się do roli i grał dobrze młodzi aktorzy.

„Przygody Petrov i Vasechkina” stały się klasykami kina. Dzieci biorące udział w strzelaninie, wyrośli z ludzi sukcesu. Często udzielić wywiadu, mówiąc o swoim dzieciństwie gwiazdy. Dmitriy Dmitriewicz Barkov był synem aktora jednego z teatrów Leningrad. On jest jedynym, który zrobił karierę w show biznesie. Według aktora, bardziej od niego w filmie nie jest zaproszony.

pień paralele

Barkov kochał kreatywność, ubóstwiany ojca. Po szkole Dmitrij nadal postanowił wprowadzić Instytutu Teatralnego. Złożył dokumenty do dwóch działów: Odlewanie i ekonomiczny. W tamtych czasach było to bardzo trudne. I Dmitrij postanowił nie kusić losu. Wybrał gospodarkę. Ale kreatywność nie puścić. Oprócz podstawowych prac na giełdzie jest producentem Dmitry „Kinoostrov” studio zabaw. Młodzi goście uczą tu kierowanie spektakle, pisanie scenariuszy, a nawet strzelać wideoklipów.

W czasach sowieckich, to był bardzo popularny film „Przygody Petrov i Vasechkina”. Zdjęcia aktorów zdobią czasopisma wielu dzieci. Jegor Druzhinin był synem choreograf. Podobnie jak jego przyjaciel Dmitrij Barkov, studiowała w Instytucie Teatralnym w Leningradzie. W wieku 22 Druzhinin postanowił wyjechać do Stanów Zjednoczonych. W latach 90. wielu twórczych ludzi uczyniły. To jest Ameryka Jegor zaczął tańczyć. Ale prawdziwa kariera czeka na niego po powrocie do Rosji, gdzie stał się poszukiwanym choreograf. Dziś Jegor Druzhinin z żoną Veronica Itskovich troje dzieci.

przecięcie przeznaczeń

Aktorzy z filmu „Przygody Petrov i Vasechkina” teraz mieszka w Rosji. Zaskakująca liczba przejazdów okazało się w ich życiu. Inga Ilm (Masza Startseva) jako Barcov z Druzhinin urodzony w Leningradzie. Jednakże, studiowała w Moskwie. Jak Druzhinin, w młodości Inga poszedł za granicę w poszukiwaniu lepszego życia. A potem wrócił do Moskwy. Inga – nie tylko wybitnym aktorka, ale również dobrze znany dziennikarz telewizyjny. To zyskał popularność jako wiodący Inteligentnego Transferu „innego życia”. Bohaterowie jej opowieści były niezwykłe osoby: kolektory, misjonarze, zakonnicy, strażnicy przyrody i wiele innych.

Losy aktorów filmu "The Adventures of Petrov i Vasechkina" opracowała wyjątkowo dobrze. Dziś Inga Ilm – znany krytyk sztuki, szef wydawnictwa. W 2008 roku napisał książkę o nadwornego architekta Katarzyny II – Charles Cameron. Inga dostał drugą wyższe wykształcenie – historyczną.

bohaterowie przygoda w letnim obozie

Pomysł, aby pokonać w filmie klasycznej literatury jak reżysera. W swoim pierwszym filmie, Vladimir Alenikov humorem zajmuje się „Poskromienie złośnicy” Szekspira. Później reżyser podjął kontynuację przygodach dwóch przyjaciół łobuzami – filmową „wakacje od Pietrowa i Vasechkina”. Nie zostały wykorzystane dwa kawałki literatury klasycznej: „Rewizor” Gogola i „Don Kichota” Cervantesa.

Film rozwija główny temat filmu „Przygody Petrov i Vasechkina”. Aktorzy, których los jest nierozerwalnie związane ze sztuką, w „święta” przekroczył siebie. Przyjaciele marzą, by stać się bohaterami książek i są chętni do wykonywania czynów. W tym filmie, oprócz głównej trójcy „Petrov-Vasechkin-Startseva”, istnieje mnóstwo barwnych postaci. Akcja rozgrywa się w obozie letnim.

postacie wtórne

Przewodniczący Rady Nadzorczej jest szwadrony Anton. On – aktywny, energiczny człowiek, prawdziwy pionier. Anton rola Borysa Yanovsky. Podobnie jak w przypadku innych podmiotów, jego los jest związany z filmów i telewizji. Boris studiował na VGIK na wydziale scenariuszy. Pracował jako asystent reżysera. W ciągu 90 lat zaczął pracować z popularnego piosenkarza pop. Ze względu Borisa Yanovskogo – ponad dwadzieścia filmów. Dziś jest redaktorem popularnego show „Rano na NTV”.

Życie wielu radzieckich dzieci zmieniły film „Przygody Petrov i Vasechkina”. Aktorzy i rola, który przyniósł mu sławę, jest obecnie przedmiotem zainteresowania, a nawet czczenia publiczność. Głowica klubów sportowych Artem grał Gogi Zambaridze. Odmówił, aby kontynuować karierę aktorską. Dziś Gogi Zambaridze – wielki biznes. Po upadku Związku Radzieckiego, mieszkał w Niemczech. Potem wrócił do Gruzji. Obecnie mieszka w Tbilisi.

Plotki i tyran

Moskal Aleksandra Kamona – grający Oli Bobkinoy. Ona jest profesjonalny makijaż artysty. Przeniósł się do Szwecji, a obecnie mieszka w Sztokholmie. Alexander jest żonaty i ma dwie córki. Pracował jako stylistka w Sztokholmie salonie kosmetycznym.

Elena Delibash grał inną plotkę obozowy – Olu Dobkin. Podobnie jak Dmitri Barkov wybrała edukację finansową i ekonomiczną. Elena – wielki śpiewak. Po studiach dostała sprzedawca w sklepie muzycznym, a wykonywane w klubach. Teraz Helen pracuje jako menedżer sprzedaży.

Racy "Goose" – Alexander Varakin. Najbardziej znanym chuligan obóz pionierski. Był obawiali prawie jak rewidenta Gogola. Losy aktora był tragiczny. W ciągu 90 lat dostał w kontakcie z przestępców, a życie przewrócił do rowu. Aleksandr Varakin zmarł w 2002 roku z powodu przedawkowania narkotyków.

Więc był los utalentowanych aktorów, którzy podziwiać miliony radzieckich dzieci.