530 Shares 6294 views

Metody promocji strony i promocji

Jeśli witryna jest gotowy do uruchomienia sieci – nie trać czasu i od razu przystąpić do jego promocji! Promocja witryny w sieci – najbardziej odpowiedzialny i gruntowne dzieło. Od czego zacząć? Aby rozpocząć określić, jakie metody promocji tam.

biały

Białe metody promocji stron – jest to, innymi słowy, „dobra, nie zabronione” metody, czyli te, które są rozwiązywane przez wyszukiwarki. Istnieje kilka rodzajów:

-klyucheviki. Pierwszą rzeczą, którą trzeba zrobić – napisać słowa kluczowe i opis witryny w sekcji Ustawienia. Pomoże to roboty do indeksu witryny poprawnie, a użytkownicy szybko znaleźć zasobu w sieci.

-Catalog. Doprowadzić witrynę do katalogu jest to konieczne, a nawet lepiej, aby kilka. należy zacząć od katalogu Google i Yandex – więc dodać swoją witrynę do wyników wyszukiwania z tych wyszukiwarek. W przeciwnym razie wniosek o swojej stronie nie będzie działać jedno odniesienie.

reklama wymiany. można umieszczać na różnych stronach witryny banerów reklamowych, jednostek linków, zapowiedziach, od właścicieli innych stron, które z kolei reklamować swoją witrynę. Wymiana odbywa się według zasady „ty – ja, ja -. Was” banery walut i może również zapowiedź przystąpienia do bezpłatnego sieci wymiany banerów, gdzie można po prostu zastosować, to Twoja strona zacznie automatycznie wyświetlać jednostki reklam do innych uczestników sieci. Zasada jest taka sama.

-Advertising w sieciach społecznych. Jest o wiele łatwiej zacząć promować stronę na portalach społecznościowych, jeżeli jest on zainstalowany odpowiednie przyciski (layknut akcję, zakładki). Następnie można przystąpić do oddzielenia (lub z przyjaciółmi) promocje: napisać o swoim nowym projekcie na jego stronie, stworzyć film i umieścić go na YouTube, pisać na forach. Nie zapominaj także, że im więcej „rozmowa” na swojej stronie internetowej, więcej linków do niej, tym szybciej „zauważyć” pająki wyszukiwarek.

czarny

tekst -Hide. Tekst lub linki, napisane na stronach serwisu kolor identyczny z kolorem tła strony (czyli nie są one widoczne dla zwiedzających). Takie połączenia mogą zawierać słowa kluczowe, o różnym charakterze, nie związane z głównym tematem strony. Tak więc, gdy osoba wchodzi pewną prośbę klucza, powiedzmy w Google, witryna jest również pokazane w liście wyników, pomimo faktu, że nie ponosi odpowiedzialności za treści wniosku.

-smeshanny zawartość. Zasada jest prawie taka sama jak w przypadku ukrytego tekstu: umieszczony szereg różnych tekstów wszystkich przedmiotów; Witryna nie mają tę samą orientację. Tekst powinien być napisany różni się od koloru tła, jak To nie obliczona na wyszukiwarek i użytkowników. Jedyną zaletą tej metody – zwiększenie ruchu.

-Zakup linki. Sama metoda nie jest zły, ale kupowanie zbyt wiele linków (ponad 15 lat), co prowadzi do sztucznie wysoki CIT może wpłynąć na pozycję witryny.