644 Shares 2754 views

Rejestracja w wyszukiwarkach i katalogach – jako etap promocji witryny

Rejestracja w wyszukiwarkach – integralną częścią promocji nowej stronie. Pierwszym krokiem jest wystarczy spojrzeć na statystyki. Prawie sto procent użytkowników nie zna interesujących miejsc w wynikach swoich poszukiwań.


Rejestracja w katalogach i wyszukiwarkach może być skonfigurowany, na przykład, za pomocą specjalnego programu, który pozwala na dodanie adresu witryny w wyszukiwarkach. Jednak proces pracy wyszukiwarek jest zaprojektowany w taki sposób, że mogą w końcu znaleźć nowe życie i siebie. Istnieją specjalne techniki, które pomagają wykryć wyszukiwarka zasobu.

Można na przykład dodać link do witryny w sotszakladki lub dostarczenie użytecznej odpowiedzi, aby dodać adres URL do popularnych problemów serwisowych.

Ale mimo to samodzielna rejestracja w wyszukiwarkach daje całkowitą pewność, że witryna zostanie oceniona więcej ludzi zaraz po jego wprowadzeniu.

W Internecie istnieje wiele specjalnych programów, przez który dokonał rejestracji witryny w wyszukiwarkach. Do pobrania za darmo dostępne dla wszystkich tych zastosowaniach, i łatwo. Narzędzia te są nazywane „addurilki”. Słowo to pochodzi od dźwięku angielskiego „stronę domową”.

Do rejestracji w wyszukiwarkach została zakończona pomyślnie, nie addurilki oddzielnie dla każdej wyszukiwarki. Nie ma sensu, aby pomyśleć o tym, gdzie się zarejestrować zasobu w pierwszej kolejności, a gdzie można zarejestrować się i nie rób. Najbardziej niezawodnym sposobem – dodać adres strony we wszystkich możliwych wyszukiwarek i katalogów. Po operacji jest całkowicie darmowa, a co najważniejsze – jest to konieczne, a obserwowane braki.

Wszystkich znanych internetowych wyszukiwarek najbardziej multiplayer w rosyjskim segmencie w Yandex. Według analizy aktywności, około połowa nowych odwiedzających witryny znaleźć to przez wyszukiwarki.

Nieco mniejszy odsetek użytkowników prowadzi do zasobów zaznajomiony Google – wyszukiwarkę, która prowadzi na całym świecie wirtualnym.

Kolejnym najbardziej niezawodny i popularny można nazwać Rambler system wyszukiwania. Ona również założony rosyjskich programistów.

projekty rosyjskojęzyczne lub witryn, tematy , które wpływają na rosyjskim segmencie Internetu, powinny być również rejestrowane w systemie Sic, która jest wyszukiwarka pełnotekstowego, w której osobliwości języka rosyjskiego odgrywa znaczącą rolę w procesie przetwarzania żądania wyszukiwania.

Rejestracja w wyszukiwarkach nie wymaga uprzedniego działania, z wyjątkiem dodać adres URL w systemie wyszukiwania Yahoo! Usługa ta ma status drugiego lidera internetowego. I tutaj, aby dodać swój zasób, zanim będziesz musiał zarejestrować się w wyszukiwarce, a otrzymasz uniwersalny identyfikator osobisty – ID. Dodanie strony do bazy danych systemu, on również będzie dostępna za pośrednictwem wyszukiwarki Altavista, który należy do tej samej Yahoo.

Inne możliwości rejestracji wyszukiwarek jest firma Microsoft, Mail.Ru poszukiwacz skupione System Nigma rosyjski Internet, jak również rozwijanie wyszukiwarka żółwia.