118 Shares 1758 views

Dlaczego trzeba bieżącą analizę zawartości witryny

Najważniejszą rzeczą w wewnętrznej optymalizacji witryny jest jej treść tekstu, więc treść analizy serwisu stanowiło centralną zdarzenie w szeregu działań, które są potrzebne do optymalizacji pod kątem wyszukiwarek każdej stronie internetowej. Z punktu widzenia globalnej wartości internetowej każdego zasobu jest określony, który reprezentuje jego treść. Analiza lokalizacji na części jej zawartości może dać aktualną ocenę miejscu tylko, jak z upływem czasu zawartość, jak również wszelkie inne informacje w sieci, to przestaje być istotne, tj starzenia.

Jak zrobiłem analizę tekstu na stronie internetowej? W rzeczywistości, analiza procedura jest dość prosta, ale trudność polega w jaki sposób powinny być modyfikowane w celu osiągnięcia pożądanego rezultatu. Innymi słowy, jest to zawsze możliwe określenie aktualnych rankingów punktów statusu, itp Każde miejsce, ale nigdy nie można odgadnąć, jaki efekt będzie inny optymalizacji działania. Tak więc, biorąc tylko zdjęcia i porównując wynik z tego, co zakładano w poprzednim etapie optymalizacji, można zrozumieć, w jaki sposób prawo kierunek został wybrany w celu optymalizacji po odbyła bieżącej analizy treści witryny.

Każdy profesjonalny optymalizator potwierdza, że tylko przez kilka iteracji może wyrównać kierunek, który można uznać za optymalny z punktu widzenia wybranej strategii. Dlatego search engine optimization zajmuje tyle czasu (od kilku miesięcy do kilku lat), a obecna analiza zawartości witryny jest jednym z jej filarów.

Kolejną cechą, która ma zawartość analizy witryny, jest niemożność natychmiastowego „czystki”. Oznacza to, że wszelkie treści mogą zostać usunięte z serwisu bez żadnych problemów, ale często nie jest to warto to zrobić – to więcej sensu, aby go zmienić, przerobić, uzupełniać, itp Związany z tym jest jednym z najczęstszych „choroby” w wielu miejscach: podczas edycji treści jest aktualizowany (jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do wiadomości), to bardzo często przeniesienie stron w pliku lub proste jej utrata prowadzi do „niedziałający link”. Oznacza to, że wcześniej zapisane linki do takich stron staje się problemem dla strony i stron internetowych w wyszukiwarkach „kara” za linki do nikąd.

Innym efektem tej analizy zawartości jest uaktualnienie istniejącej zawartości, czyli zawartość, o ile to możliwe. Odbywa się to w przypadkach, w których z jednej strony, nie może być zmieniony z zewnątrz linku, az drugiej strony – treść nie spełnia wymagań SEO i to powinno być łatwe do edycji dla niektórych innych powodów. W dobrze zbilansowanej zawartości dla każdego słowa kluczowego, który znajduje się na stronie internetowej, zwiększa trafność i wzmianka wszystkich zasobów. Ma na to wpływ nie tylko przez fakt, że zawartość tekstu pozostaje z pierwotnych warunków wyszukiwarek i interesujące dla zwiedzających, ale także częstotliwość słów kluczowych miejscu pracy. Jak widać z powyższego, analiza fragmentu tekstu każdej stronie można „powiedzieć” o wielu problemach i „wąskich gardeł”. Ponadto, zaleca się przeprowadzenie takiej analizy z pewną częstotliwością, aby mieć możliwość stałej kontroli nad jakością treści witryny i dopasowanie jej kierunek.