261 Shares 1975 views

Udekoruj swój dom. Jak zrobić baterię Decoupage siebie?

Nowoczesne twórczy ludzie mogą włączyć ich złoto obsługuje nawet najbardziej zwyczajne i pozornie nic atrakcyjną cechę pięknym i oryginalnym dopełnieniem wnętrza. Jednym z takich „dzieł sztuki” omówimy w tym artykule.


Będziemy rozmawiać o tym, jak ozdobić grzejnik ogrzewania. Zazwyczaj te jednostki są w jasnych kolorach. Ale będziemy uczyć się, jak zrobić baterię decoupage. Wykonywanie instalacji grzewczej w tej technice – nowy kierunek w robótek, ale do opanowania go na mocy każdego. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami zawartymi w tej klasie mistrzowskiej.

Co trzeba zrobić, aby przeprowadzić bateria decoupage siebie?

O rejestrację stalowej, aluminiowej chłodnicy lub najczęstszych baterii żelaza potrzebnych materiałów wymienionych w poniższej liście:

  • papieru ryżowego o wzorze;
  • rozpuszczalniki;
  • białe szkliwo (mat);
  • Akryl kolor farby;
  • papier ścierny ;
  • PVA kleju;
  • Przezroczysty lakier ogniotrwały do celów dekoracyjnych;
  • szczotek o różnych rozmiarach;
  • szmatki, gąbki;
  • wody.

Wytwarzanie grzejnika do „reinkarnacja”

Przed przystąpieniem do wykonywania Decoupage akumulatora konieczne jest przeprowadzenie szeregu procedur. Przede wszystkim, należy je ciepłą wodą z mydłem. Bądź szczególnie ostrożny do czyszczenia narożników i wgłębienia. Tkanina uczyni to trudne, dlatego zalecamy użyć gąbki lub szczotki do mycia naczyń. Teraz urządzenie musi być całkowicie sucha.

Kolejnym etapem przygotowań do akumulatora – jest szlifowanie. Jeśli pracujesz ze starą jednostkę żeliwnego, nie ustawić sobie za cel, aby oczyścić go ze wszystkich warstw farby stosowane przez wiele lat pracy całkowicie. Jest prawie niemożliwe do zrobienia. To będzie wystarczające, aby usunąć górną warstwę i miejsc, w których farba rozwarstwienie. Po tej procedurze, bateria wytrzeć suchą szmatką. To nie powinno pozostać kurz, stare szkliwa, rdza. Teraz traktują łączną rozpuszczalnika. On będzie usunąć tłuszcz powierzchniowy i pozostałości brudu.

Następną rzeczą, którą trzeba zrobić przed wykonaniem Decoupage baterii, jest to biała farba. Połysk na nim nie może być obecny, tak więc materiał powłokowy na urządzenie odbierające mat. Wybierając farbę, wolą szkliwo oleju, który ma stabilność termiczną. Każdy inny materiał pod wpływem ciepła może vspuzyritsya. Pozostawiaj baterii do wyschnięcia na około jeden dzień.

Baterie zrobić decoupage. master class

Usuń wspólną jednostkę miary, a każdy odcinek osobno. Wycięte z papieru ryżowego szczegóły niezbędne rozmiary. Podczas tej procedury, spróbuj elementy nie są mieszane. W przeciwnym razie trudno będzie potem, aby wybrać zdjęcie.

Kleju PVA rozcieńczonego wodą w stosunku 1: 1. Jedna część wykroju papieru dołączyć sekcję nagrzewnicy i zamocować go. Jak to zrobić? Szczotka zanurzone w kleju i zastosować wiele jej kresek na papierze ryżowym. Przejście od części środkowej do krawędzi ostrożnie wydalanie nadmiaru powietrza i wyrównanie fałd. W ten sposób ozdobić całą powierzchnię baterii.

W kolejnym etapie pracy – to dodatkowych rysunków części. Papier ryżowy w przeważającej części jest to standardowy rozmiar – 34h100 centymetrów. A jeśli będziesz wkleić wszystkie elementy w środku urządzenia, górna i dolna pozostaną obszary nieformowanych. Otrzymując produkt estetyczny wygląd, mają ozdobić farbami akrylowymi.

Te mistrzowie, którzy prezentują gięte artystyczną, może odebrać niezbędne kolory i odcienie, i nadal zakończyć kompozycję, która jest wykonana na papierze ryżowym. Jeśli opcja ta jest nie do zaakceptowania dla Ciebie, proponujemy po prostu pomalować w kolorze baterii, w połączeniu z materiałem kolorowych do decoupage. Ale najlepsze jest to, przygotowanie materiałów do pracy, aby kupić dwa identyczne zestawy ryżu rolek papieru lub wydają się większe.

Ostatnim etapem

Gdy grzejnik jest całkowicie suchy, pokrywa się warstwą lakieru, a następnie drugim. Należy pamiętać, że materiał ten musi koniecznie być odporne na działanie wysokich temperatur i odporne na nagrzewanie do 150 stopni. Nie dotykać urządzenia, dopóki nie staje się całkowicie suche.

Na tym etapie, że bateria jest uważane za wykonane decoupage. Jak można zobaczyć, skomplikowane w tym przypadku nic. Wypróbuj go, i będzie sukces.