97 Shares 4048 views

Kilka wskazówek, jak „In Touch”, aby zmienić nazwę

Czy wiesz, co robią większość ich czasu pracy administracji i wsparcia z najbardziej popularnych sieci społecznych Runiet? Oprócz walki z botami, a także licznych spamerów, ci ludzie zobaczyć ogromną liczbę zapytań użytkowników, w których autorzy nie wiedzą, jak „w kontakcie”, aby zmienić nazwę.


Kto tego potrzebuje?

Wielu zapyta: „Dlaczego to zrobić” Rozważmy następujący przykład. Każdy użytkownik jest zalogowany na tego zasobu, aby tylko je poznać, jak mówią, aby zobaczyć, co jest co. Jednak wolał pozostać incognito i nie wprowadziły swoje dane. Gdy społecznościowy został mu przyjemność, a człowiek decyduje się zostać w nim i wypełnić swoją stronę z ważnych danych, to nie jest problem: jak zmienić nazwę „In Touch?”

Co robić?

Trudność tego zagadnienia polega na tym, że w przeciwieństwie do swoich awatarów, nazwę z nazwą własną rękę nie jest w żaden sposób zmienić. Dlatego też, jeśli są również wśród użytkowników, którzy zastanawiają się, jak „In Touch”, aby zmienić nazwę, wiesz, że tego rodzaju manipulacji – wyłączną odpowiedzialność administracji zasobu. Ponadto, według statystyk, dwie trzecie ludzi, którzy ubiegali się o wsparcie takiego żądania zostały odrzucone.

Ale nie powinniśmy poddać się zbyt szybko zniechęcać i zrezygnować. Poniższa sekwencja działań, aby zmienić swoje dane osobowe zostaną podane. Nawiasem mówiąc, niektórzy zastanawiają się jak „In Touch”, aby usunąć nazwę. Tak więc, gdy zastrzeżenie: to niemożliwe! Więc nie trać swoją siłę, nerwów i czasu.

Tak więc, w obliczu konieczności zmiany imię lub nazwisko, przejdź do ustawień, które znajduje się na wirtualnym strony. Następnie znajdź przycisk „Zmień nazwę”. Po naciśnięciu Twoja uwaga zostanie przedstawiony do zasobu trwałych oznaczeń, że należy na wstępie określić poprawnych informacji o sobie. Jeśli wszyscy po tej rady, na pytanie „jak” In Touch „zmiana nazwy” nigdy by nie powstały.

Przechodząc. Poniższa pokaże okno, w którym należy uzasadnić potrzebę i wykonalność zastąpienia nazwy. W nim pisać wszystkie swoje argumenty o problemie i naciska przycisk „Edytuj”. Teraz tylko czekać na decyzję właściwego organu. I powinno się to odbywać cierpliwie jak powtarzane leczenie w podporze dziesięć minut po wysłaniu wniosku o zmianę danych tylko zranić.

Czekamy z

Statystyki są jednoznaczne. Ktoś uzyskać odpowiedź niemal natychmiast, podczas gdy inne mogą schnąć w oczekiwaniu na długi czas. Według jednej z wersji, charakter i szybkość decyzji jest bezpośrednio zależny od nastroju przedstawiciela administracji uznała żądania. To podoba czy nie, możemy się tylko domyślać. Jednak szczególną rolę odgrywa i dokonywać żadnych zmian nie można.

Mam nadzieję, że masz odpowiedź na pytanie: „Jak” w kontakcie „aby zmienić nazwę?” Na koniec chciałbym dać jedną radę na temat przyczyn zmian danych osobowych. Najczęściej takie pragnienie, aby wyjaśnić użytkownikom zmianę nazwy w paszporcie. Wziąć pod uwagę wielkość sieci społecznej oraz fakt, że administracja odebrany tysiące wejść z motywacją jego żądanie. Dlatego też, jeśli nie jest, to lepiej wymyślić coś bardziej oryginalnego. A jeśli sytuacja jest prawdziwa – załączyć skan dokumentu.