682 Shares 2134 views

Wózki dziecięce – opinie. Wózki dziecięce: Który jest lepszy?

Nawet najmniejsze dziecko wymaga znacznych inwestycji w jej rozwój. Ten artykuł będzie mówić o tym, jak wybrać odpowiedni wózek: że jeśli jest to konieczne, aby wziąć pod uwagę i być świadomy. A także będą brane pod uwagę główne opinie najbardziej popularnych modeli trybie dzieci transportu.

o różnorodności

Jeśli współczesny człowiek chce kupić określony produkt, który po raz pierwszy zwrócić uwagę? To prawda, na opinie wydatków. Wózki dla dzieci w tej sytuacji – nie wyjątkiem. W celu zbadania tej formy transportu mogą mieć różne charakterystyki, ale najpewniejszym sposobem nie mylić z wyboru – aby dowiedzieć się, jakie modele doświadczeni matki wolą. Tak, przede wszystkim warto powiedzieć, że wózek warunkowo na spacery można podzielić na trzy grupy wagowe:

 1. Heavies: ich średnia waga – 10-12 kg, ale może wynieść do 15.
 2. Lekkie wózki: ich waga średnio o 6-8 kg, ale mają wszystkie te cechy jako gigantów.
 3. Superlight wózek: częściej jest to tak zwane „trzciny cukrowej”, ich waga średnio 3-5 kg.

Ponadto, są one podzielone na lato i zimę (w sezonie), wózki i wózki dziecięce na laptopie (dla typu składanego) dla trzy- i cztero-modelu.

godność

Jakie korzyści wózki wózki? opinie klientów powiedzieć, co następuje:

 1. Jest lekki i ma niewielkie rozmiary (w porównaniu do konwencjonalnego wózka). Często staje się poważnym argumentem powrotu karetki zmiana matka bardziej ergonomiczne wykonania.
 2. Zwartość. Wszystkie wózki mogą być składane w książkach lub trzciny typu. może z tego powodu z takimi wózkami podróżniczych, środkami transportu publicznego, bez żadnych problemów przechowywane nawet w małym mieszkaniu.
 3. Stosunkowo niskich cenach.

braki

Po zapoznaniu się z pozytywnych cech tego środka transportu, konieczne jest również, aby dowiedzieć się, czy istnieją negatywne opinie? Wózki nie są tak idealne, jeśli wyglądają lepiej. Ich główne wady:

 1. Niski poziom komfortu. W porównaniu z konwencjonalnymi wózkach do chodzenia często mniej miejsca, aby pomieścić dziecko, również mniej wygodną pozycję do spania.
 2. Ochrona. Niższy poziom ochrony przed warunkami atmosferycznymi.
 3. Niewystarczające zawiesiny (w stosunku do konwencjonalnego wózka inwalidzkiego).
 4. Słabe przepuszczalność. Większość z nich będzie ogromne problemy dla zaspy śniegu lub błocie, ponieważ nie są one zalecane zakupu do podróży na terenie brudu.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Co więc powinien być dobry wózek dla dziecka? opinie klientów mówią, że trzeba najpierw dokładnie przeanalizować nie tylko zalety, ale również wady tego rodzaju transportu, a po myślenia: Czy warto kupić, albo jeszcze lepiej chodzić z dzieckiem w normalnym wózku. Co należy zwrócić uwagę przy wyborze?

 1. Przy wyborze transportu na wycieczki, aby zwrócić uwagę na przednie koła tego typu transportu. Gdyby podwoić, wózek może sama staje się niekontrolowane, czasami koła są poślizgiem, co uniemożliwia ruch.
 2. W porównaniu z tradycyjnymi wózkami chodzenia w miejsca siedzące dziecko mniej. Warto również zwrócić uwagę przy wyborze. W niektórych modelach, dziecko nie będzie wystarczające i miejsce do spania.
 3. "Walking" wózek. Nie wszystkie z nich są w stanie „chodzić” po schodach. Jeśli jest to istotne (w domu, na przykład, nie ma windy), wybór na fakt, trzeba zwrócić szczególną uwagę.
 4. Co mówią opinii wydatków? wózki często mają mniej silną konstrukcję w porównaniu z konwencjonalnym wózku. Istnieje zadrapania w kołach, które jednak, nie ma problemu, eliminując zwykły VD-shkoy.
 5. Jeśli wybierzesz ten rodzaj transportu dla dziecka warto również zwrócić uwagę na wygodę to dla mojej matki. Wózki często bardziej poważne niż zwykle kontrolę ich krewnych. Gdy ta funkcja jest rzadko wystarczająca przestrzeń na bagaż, a matka nie mogła wytrzymać do pełnej obsługi takich towarów worka karetki.
 6. Rękojeść: lepiej jest, jeśli jest w kształcie litery U (jak moja matka będzie rozmawiać w taki sposób, na przykład przez telefon, popychając wózek jedną ręką). Jeśli dwoma uchwytami, jest niemożliwe do przeprowadzenia wózek jedną ręką. Warto też zwrócić uwagę, czy uchwyt może zostać przesunięty, który zmieni pozycję dziecka w wózku. Dla niektórych matek jest to istotne zastrzeżenie.
 7. Bezpieczeństwo. Ponieważ wózki są dość nisko nad ziemią, są bardzo stabilne, dzięki czemu sam dziecko wspiąć się wewnątrz. Jednak warto zwrócić uwagę na taką rzecz: czy zbyt wysoko umieszczonych wózkami bocznymi (które nie pozwolą dziecku wypaść podczas jazdy) czy istnieje pas bezpieczeństwa. I zawsze pamiętaj: nie można wyjąć dziecko z wózka, gdy pewne obciążenie wisi na ramieniu. Więc ciężarowe mogą się przewrócić i zranić okruchy.

Co jest lepsze: „Zima” lub „lato”?

Co lepiej wybrać wózek: lato czy zima? Co mówią o tym informacji zwrotnej? wózki, które są przeznaczone do pierwszej zimy kół mają mocniejszy (i która jest również wystarczająco dużą średnicę). Umożliwia podanie przetransportować dzieci bez problemów na śniegu i nie utknąć w nim. Również te wózki są koniecznie wyposażone w ciepłym pokrywy, które powinny być noszone na nogach dziecka, wózki materiał jest gęstsza i wiatroszczelna. Kolejny ważny szczegół: dziecko będzie bardziej komfortowy w wózku zimowym, więc jest dużo więcej miejsca … Ale jest minusem: masywny zima i często trochę cięższe niż latem. Co do opcji wózek dla ciepłym sezonie, to będzie minimalna średnica koła, lżejsze tkaniny, aby zabezpieczyć obecny mały daszek, który ukrywa dziecko przed słońcem. Trzeba powiedzieć, że ten rodzaj transportu jest bardziej odpowiednie dla dziecka, którzy nie spali na spacer, t. I. W lecie wózki dziecięce odpoczywać zwykle mało prawdopodobne.

Lepiej jest wybrać „kij” lub „książki”?

Jaki powinien być dobry wózek dla dziecka? opinie klientów powiedzieć, co następuje: dla dziecka do roku trzeba wziąć karetki-book, że ma wystarczająco silne plecy, co jest istotne dla kształtowania się dziecko kręgosłupa … To samo w „trzciny” Nie, jej powrót jest wykonana z lekkiego materiału, który jednak umożliwia bardzo kompaktową składany wózek. Więc co jest lepsze, aby dać pierwszeństwo? Jeśli matka i dziecko dużo podróżują i potrzebują one doskonały wózek, w którym można odpocząć i po prostu pójść jeszcze lepiej wziąć karetki książkę. Lista jego zalet nad „cane”:

 1. Bardziej niezawodne i trwałe.
 2. Karetka z powrotem ma pożądaną sztywność dla dziecka, często – kilka opcji regulacji.
 3. Także to przekłada się doskonale, umożliwiając łatwe przenoszenie lub transport w transporcie prywatnym, a nawet publicznych.

Co jest tak dobry, wózek „kij”? opinie klientów powiedzieć, że jest w wersji złożonej jest znacznie bardziej zwarty niż książki. To zajmuje znacznie mniej miejsca, co jest często głównym czynnikiem przy wyborze transportu dla Twojego dziecka. Jednakże, ze wszystkimi tego urlopu na sen dziecka w „laską” nie jest zalecane z powodu braku napięty plecach.

Wózek firma Capella

Każdy kupujący, chcąc wybrać dla dziecka dobrą transportu na spacer, należy zmierzyć się z problemem, a na co producent przestać, którzy oferują idealne rozwiązanie? Tak, kilka słów należy powiedzieć o firmie Capella. Wózki dla dzieci (opinie klientów potwierdzają to) jest dość ciężki i wygląda na masywny. Jednak to wszystko jest ujemne sprzężenie zwrotne do końca. Przez siebie, to jest wielki, że dziecko oferuje wystarczającą przestrzeń dla komfortowego zakwaterowania. Rozstaw osi jest szersza w stosunku do innych producentów, co pozwala na wózku inwalidzkim do manewrowania i być tzw pojazd terenowy. Co innego jest różne wózki wózki Capella? Wózek (opinie klientów, po raz kolejny, aby zwracać uwagę na to) jest jednym z najdroższych, polityka cen większości modeli jest dość wysoki. Chociaż te wózki są produkowane w Korei Południowej, coraz częściej są one droższe niż odpowiedniki włoskich lub niemieckich.

Firma wózek Lider Dzieci

Jest to kolejny dość dobrze znana firma, dla której większość młodych matek, zwracając jego uwagę przy wyborze. Co jest tak dobry walking wózek Lider dzieci? Informacje zwrotne od klientów, pokazuje to dość dogodną lokalizacją dla dziecka, normalne miejsce do spania modele podrzędne są wyposażone w kaptur lub baldachim na pokrycie dziecko od złej pogody lub słońcem. wytrzymałe koła, wygodne, zamknięte w razie potrzeby. Ważnym punktem: firma wózek – walking (co oznacza, że z nim można wspinać się po schodach bez przeciągania w rękach wózka). Główne wady: stosunkowo ciężkie i masywne modelu. Jednak według większości rodziców, to jest jak najlepsze połączenie ceny i jakości.

Wózek firma Jetem

Wybór pojazdy dla bardzo małego dziecka, warto również zwrócić uwagę na chodzenie Jetem karetki. opinie klientów mówią o tej firmie-producentów? Tak więc, większość modeli posiada następujące wady:

 1. Brak osłabienia (co jednak problem z wagonów tego typu w porównaniu z konwencjonalnymi).
 2. Grać pióro (szczególnie obecny, jeśli wózek ma dwie pozycje: „twarzą do przodu” i „twarzą matki”).
 3. Nie kroki (krok pomiędzy kołami w firmie mniej modelach).

Jest to często niezadowolenie klientów końcowych. Zasadność modeli tej firmy obfitują. Wózek bardzo lekki i zwrotny, solidna konstrukcja, która nie da wyciek dzieciom Fidget. Większość modeli są wyposażone w dodatkowe akcesoria: dużego przedziału ładunkowego, torebki dla mamy, płaszcz, kaptur. Z tyłu wagonów takiej firmie, która pozwoli dziecku spać na świeżym powietrzu.