508 Shares 5157 views

25 powody, dla decydując się na odwiedzenie RPA

Jeśli marzysz o niezwykłej podróży do egzotycznego kraju, należy poznać RPA. Turystyka jest tylko zaczyna się rozwijać, jednak masz wiele powodów do podróży, skontaktuj się z nimi na tej liście!


Jest wolność przyszła

W kwietniu, RPA świętować Dzień Wolności – czas związany z historycznej transformacji kraju, wreszcie uwolniony od ciemnej ciśnienia apartheidu. W 1994 roku sam, kraj zaczął trzymać wyborów powszechnych, bez względu na rasę. Atmosfera zaczyna się zmieniać i RPA wszystko będzie bezpieczniej rocznie.

Jest to dobry kurs

Nie chodzi o lokalny cena to znaczy, że są one bardzo skromne, ale nie trzeba się ograniczać. Wszelkie podróżny poczuje się komfortowo.

Kapsztad – jedno z najlepszych miast na świecie

Niemożliwe jest nawet opisać wszystkie zalety odwiedzenie Cape Town. Jest to niesamowite miejsce położone wśród pięknych gór, tuż przy musujące w morzu światła słonecznego. Piękno natury jest po prostu zapiera dech w piersiach. W mieście są białe plaże. Ponadto, czekasz na ciekawych zabytków i charakterystycznej kultury lokalnej – nie można pomóc, ale zakochać się w tej niezwykłej kapitału.

można zobaczyć Big Five

Więc zwierzęta zadzwonić: lew, słoń, bawół, nosorożec i lampart. widząc je, można powiedzieć, że im bliżej zapoznać się z Afryki. Ponadto można podziwiać hipopotamy, żyrafy, wildebeests, zebry, surykatki, dzikie psy, hieny i wiele innych zwierząt.

Z natury można znaleźć bardzo blisko

Jeśli pójdziesz na safari, będzie można zobaczyć dzikie zwierzęta w ich naturalnym środowisku. Gdzie można jeszcze zauważyć kłopotów nosorożca lub słonia, lub podziwiać wdzięku bieg impala?

Można oglądać wieloryby

Nawet jeśli zdecydujesz się po prostu spędzać czas na wybrzeżu, nadal można zobaczyć wiele ciekawych rzeczy. RPA – jest jednym z niewielu miejsc na świecie, gdzie można podziwiać wieloryby od brzegu, siedzi w restauracji, kawiarni lub hotelowym pokoju. Jest to jedno z najlepszych miejsc do zwiedzania ssaków morskich!

Oto największa migracja świata

Jest to wyjątkowe wydarzenie w życiu podwodnym. Każdego roku ogromne ławice sardynek ruszyć na północ wzdłuż wybrzeża, liczba ryb jest po prostu niemożliwe do opisania. Sardynki realizować różne drapieżniki, jak i namiętny charakter ludzi z aparatami.

Nawet w Cape Town natura jest tuż za rogiem

Jeśli spędzasz czas w mieście, będzie nadal czujesz, że jesteś w Afryce – w górach Cape Town można zobaczyć zebry, pawiany nawet znalezione na ulicach. To wspaniały świat!

Kraj ten ma jeden z najbardziej luksusowych tras pociągów na świecie

Jeśli jesteś gotów wydać tysiące dolarów, można pójść na luksus Blue Train, która biegnie z Cape Town do Pretorii. Po drodze tylko dwa przystanki – w stylowym starówce Matesfonteyne aw Kimberley, gdzie niegdyś zaangażowani w wydobycie diamentów. W cenę wliczone jest jedzenie i napoje, a także cygara. Dla podróżujących dostęp do szerokiej gamy win południowoafrykańskich. Istnieją alternatywy budżetu: można jechać z Kapsztadu do Johannesburga sześć razy tańsze. W tym przypadku, można również dostarczyć żywność i możliwość relaksu w miłym samochodu z wygodnymi krzesłami.

W Republice Południowej Afryki, w najbardziej malowniczej ziemi krykieta

Jest to idealne miejsce dla fanów sportu – tutaj czekają na pięknej ziemi krykieta i unikalnej golfowym, można grać na skale, do którego można dotrzeć tylko helikopterem. niewiarygodne emocje.

Ten kraj ma wspaniałą wino

W Republice Południowej Afryki, ponad dwieście winnice, wszystkie w napędzie kilkugodzinnej z Cape Town. Oto cztery ważne region winiarski, gdzie można skosztować lokalnego wina i cieszyć się galerie sztuki.

Czekasz na niesamowitej scenerii

Kraj ten charakteryzuje się niesamowitym natury z pięknymi formacjami skalnymi, które są po prostu zapiera dech w piersiach. Zostanie przejęta nawet najbardziej doświadczonych podróżników.

Możesz odwiedzić dom Nelsona Mandeli

Prywatna rezydencja, wybudowana za przywódcę kraju, niedawno otwarty dla turystów jako luksusowy ośrodek. Znajduje się on na terenie rezerwatu przyrody niedaleko Johannesburga. Pokój będzie kosztować kilka tysięcy dolarów za noc!

Można odwiedzić najciekawsze domek na drzewie

Jest to wyjątkowe miejsce położone w Parku Narodowym Krugera. Idziesz tam po zachodzie słońca na posiłek i spędzić noc w tym niezwykłym miejscu. Po zachodzie słońca powietrze wypełnia się słońce dźwięki wydawane przez dzikie zwierzęta. Będziesz zostawić nadajnik dla komunikacji i środek do ochrony przed komarami.

Można zobaczyć to miejsce gdzie dwa oceany granic,

Cape Agulhas – wyjątkowe miejsce, gdzie granica między dwoma oceanami. To nie zobaczysz nigdzie indziej.

Czekasz na dziewicze plaże

Najlepszy w mieście Plettenberg Bay, nie pożałujesz wyboru tego miejsca na pobyt.

W kraju obowiązuje ruch lewostronny

To może być niezwykły, ale to da, że wszystkie znaki drogowe i podpisany standardowy w języku angielskim – aby zrozumieć, nie będzie zbyt trudne do poruszania się.

Czasy są wygodne

Nie będzie torturować różnicy w strefach czasowych, ponieważ czas jest taka sama, jak w Europie.

Będziesz cieszyć pingwiny

Głazy Plaża słynie z pingwinami. W pobliżu można zobaczyć i uszczelnienia. Jest to bardzo ładny widok!

Są doskonałe szlaki do wędrówek

Uhahlamba-Drakensberg – to najwyższe pasmo górskie w Afryce Południowej, gdzie znajduje się duży park narodowy. Można pójść na pamiętnej kampanii, podczas której podziwiać zabytki i zapoznania się z najlepszych przykładów sztuki Buszmenów na kontynencie.

Istnieją historyczne

Jeśli jesteś zainteresowany w historii, będziesz chciał odwiedzić miejsca bitwy – to rogi, co jest bardzo ważne dla przypadku Afryki.

Są wspaniałe zakupy

Kapsztad – piękne miasto z galeriami sztuki, doskonałe modnych barów, restauracji światowej klasy i sklepów znanych projektantów. Johannesburg oferuje modne butiki i rynki weekendowe.

Kraj ma osiem punktów, chronione przez UNESCO

Oprócz wyżej Uhahlamba-Drakensberg Park, w kraju, istnieją inne unikalne obszary – wyspach, jaskiń i gór. Można cieszyć się naturą jak nigdzie indziej na świecie.

Oto najszybszy na świecie linia ziplayna

Można jeździć z prędkością stu dwudziestu kilometrów na godzinę! Linia ta znajduje się w największym kompleksie hotelowym Sun City.

W Republice Południowej Afryki, największego systemu jaskiń na kontynencie

Jeśli lubisz jaskinie, koniecznie zapoznaj się z Cango – jest największym systemem w całej Afryce. Ta podróż jest gwarantowana na Państwu wrażenie – nie zobaczysz nigdzie indziej jak jaskiń.