219 Shares 3206 views

Ze względu na to, co się komunikat o błędzie „Błąd 1935” podczas instalacji MS Office?

Znany pakiet biurowy MS Office jest używana przez przytłaczającą większość nowoczesnych firm. Jest niezwykle łatwy w użyciu, elastyczne ustawienia i pozwala tworzyć i formatować dokumenty tekstowe, nie tylko, ale również najbardziej złożonych arkuszy kalkulacyjnych, baz danych i prezentacji profesjonalny poziom. Niestety, często pojawia się podczas instalacji z tekstem „Błąd 1935”.


Wskazówki do rozwiązania tego problemu, który znajduje się na terenie samej korporacji, w większości przypadków nie dają widoczny efekt. Oczywiście, jest to bardzo rozczarowujące, ponieważ żaden z analogów pakietu oprogramowania nie zapewnia setną część funkcjonalna, który jest wyposażony w produktach firmy Microsoft.

Przede wszystkim patrzymy na działaniach początkujących użytkowników, które są całkowicie bezużyteczne i nie przyczyniają się do czynienia z katastrofą, której nazwa brzmi „Błąd 1935”.

Metody Zatem najbardziej nieefektywnych:

  • Czyszczenie rejestru korzyści, które tak gorliwie malowane na portalach wszystkich rodzajów pomocy komputera. Operacja ta, w wielu przypadkach bardzo przydatne, ale nie ma pozytywny wpływ nie pozwoli na wykrycie błędu. Ponadto, aby zmienić ustawienia rejestru, do którego MS Office instalatora, aw rzeczywistości nie mają dostępu (jedna z przyczyn przeciwności), wymaga specjalnych przywilejów, że przeciętny człowiek nie ma.
  • Ponowna instalacja systemu operacyjnego jest bardzo popularnym rozwiązaniem. Mimo to nie zawsze pomaga. Ponadto, kompletna reinstalacja często zajmuje niewspółmiernie długi czas.
  • Pobierz nową MS Office, zbyt głupie. Można spróbować dziesiątki opcji, a prawo i znaleźć.

Powodem, dla którego wiadomość z tekstem «Błąd 1935. Błąd podczas instalacji zestawu” jest zaskakująco prosta. Chodzi o to, że wiele osób niepełnosprawnych są ważnym moduł o nazwie „moduły Instalatora Windows”. Najczęściej ofiarami tego błędu są użytkownicy MS Office 2010, ponieważ jest to wersja pakietu biurowego często jest ustawiony jako „broken” wydaniach. Co można zrobić tak, że „błąd 1935” jest już nie przeszkadzał i nie odwrócić się od przetwarzania tekstu i arkuszy kalkulacyjnych?

Co jest przyczyną tego, że nie da się zainstalować MS Office?

Praktyka pokazuje, że w zdecydowanej większości przypadków sprawcą jest pojawienie się usterki w funkcjonowaniu .NET Framework 2.0 jest problem. Użytkownicy z systemem Windows XP ponownie zainstalować ten pakiet jest prosta, a jeśli komputer ma nowszego systemu operacyjnego, będzie musiał usunąć pakiet .NET Framework w obecnej wersji, a następnie uruchomić system aktualizacji. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, w wielu przypadkach, „Błąd 1935” znika bez śladu.

Jeśli to nie pomoże, można spróbować użyć specjalnego narzędzia o nazwie Windows Install Clean Up. Jest całkowicie usunięte z systemu już zainstalowanych składników pakietu Office, zidentyfikować i naprawić błędy. To nie przeszkadza również użyć programu CheckSUR. Ona również sprawdzić system operacyjny, usuwając najbardziej krytyczne awarie i problemy. Wreszcie, należy użyć narzędzia SFC, którego zasada jest podobna do powyższych programów.

Mamy nadzieję, że wiadomość z tekstem «Błąd 1935. Błąd podczas instalacji zestawu” nie będzie już odciągnąć od pracy.