453 Shares 5757 views

Kameralny horoskop. Znaki zodiaku w łóżku i w miłości

Nie jest tajemnicą, że znaki zodiaku w łóżku i miłości przejawiają się w różny sposób. Mając do czynienia z tym, co chce, zwyczaje i wzorce zachowań daje każdemu konstelację, kto urodził się pod nim, to jest łatwe do dywersyfikacji ich życie seksualne do osiągnięcia pełnego wzajemnego zrozumienia z partnerem. Co erotyczne fantazje ukrycia ludzi, czego się spodziewać od nich?

Horoskop erotyczny: Baran

Jeśli miłość od pierwszego wejrzenia nie istnieje, to wymyślił dokładnie przedstawicieli oznak pożaru, Baran w pierwszej kolejności. Impulsywność, wrażliwość, skłonność do wysypka działania – wszystkie te zalety są oczywiste na początku relacji. Interesujące jest to, że natychmiast pojawiły się pasją w stanie odparować noc, jeśli obiekt jest nieco zawiedziony w miłości.

Te znaki zodiaku w łóżku także może prowadzić do prawdziwego pożaru. Jednak z przypadkowych partnerów, to nie nastąpi, ponieważ Baran potrzebuje i duchowej bliskości. Przy długotrwałym związku, zgodzą się eksperymentować w seksie, jest w stanie uprościć to zadanie podawania alkoholu.

Erotyczny horoskop mówi, że drag Baran w łóżku nie jest tak łatwo. Potencjalny partner musi mieć atrakcyjny wygląd, pokaż żywy umysł i wysoki status społeczny. Im dłużej to znak zodiaku przeżywa pociąg seksualny do obiektu miłości, tym większa szansa, aby stać się długoterminowych relacji. Chłodzenie w intymnej dziedzinie Aries często oznacza koniec powieść.

Ludzie, którzy są dotknięci tym znakiem, nie nawiązać połączenie długoterminowego z Ryb, Koziorożca. Idealny wybór dla nich może stać Archers, Lions.

Jak zachowywać Byk

W przeciwieństwie do Barana, które zostały opisane powyżej, Byk spadać bardzo powoli. Musisz dać im czas, aby odkryć swoje uczucia i akceptują je. Obiekt pacjent ich miłości jest wynagradzany z lojalnościowego Taurus, jego skłonności do czułości i miłości. Co ciekawe, wszystkie te cechy są widoczne jedynie dla wybrańców sam, jak pokazać swoje uczucia „w miejscach publicznych” ludzi urodzonych pod tym konstelacji, nie skłonny.

Erotyczny horoskop mówi, że seks Byk jest postrzegane jako drogie, którego koniec czeka na orgazm. Nie są w stanie czuć się szczęśliwy, pozbawiony stabilnego gratyfikacji seksualnej. W łóżku, przedstawiciele tego znaku zachowują się jak prawdziwe eksperymentatorów, chociaż niektóre konserwatywne w swoim życiu. Nie należy odmawiać w sąsiedztwie – Najważniejsze, że musi nauczyć partnera. Odrzucony Byk czuje się zdradzony, może nawet zdecydować się na podejrzanego zdradę.

Strzelec i Byk – parowy, który rzadko panuje zgoda. To samo można powiedzieć o przedstawicieli Związku konstelacji z lwami, Wodnik, Skorpion. Najlepiej jest połączyć je do życia z raków, ryb, Dziewic i trwałej relacji z Koziorożca.

Czego można oczekiwać od Twins

Powierzchowne Miłość, niestety, typowy dla bliźniaków, więc ich bliscy nie będą wkrótce będą mogli zrelaksować się i uwierzyć w wiarygodność relacji. Oni szybko zapala się, ostygnąć szybciej i poczuł pierwszy podpowiedź nudę lub sporządzający blisko bardziej atrakcyjnym celem. Bliźniaki mają plusy: opiekuńczy, tkliwość.

Dominacja w łóżku odgrywa ważną rolę dla nich – tak mówi horoskop. Gemini mężczyźni nigdy ustąpić partnerowi możliwość prowadzenia. Są szczęśliwi, aby zgodzić się na wszelkie eksperymenty, w tym najbardziej egzotyczne. Że przedstawiciele tego znaku jest najprostszym sposobem, aby zwabić w sklepie „dla dorosłych”, aby połączyć się przekonać intymnych gier erotycznych zabawek. Nie jest konieczne, aby wyłączyć światło, idąc do łóżka z mężczyzną, woli, aby zobaczyć jego „ofiara”.

Długotrwały gra wstępna jest wymagane – tak uczy horoskop. Gemini kobieta nigdy nie zgodzi się, aby pominąć najbardziej ulubionym dla nich część stosunków seksualnych. Ale te panie są w stanie kochać się w każdej sytuacji, rzeczy takie jak świece, pościel jedwabna do nich nie odgrywają szczególną rolę. Mistress Gemini, jak mężczyźni, są otwarte na eksperymenty z przyjemnością uczyć się nowych rzeczy. Kobiety, które urodziły się w ramach tej konstelacji, wolą angażować się w erotycznych gier często tak zimno partnerzy nie są dla nich.

Jak na ironię, Bliźnięta to najlepiej zwrócić uwagę na Capricorns i nowotworów, które mogą ich równowaga, aby powstrzymać. Szybko złamać swoje sojusze z przedstawicielami elementy powietrza i ognia.

Raki i seks

Rozmarzenie, romans, zawroty głowy – jakość, która jest łatwa do nauczenia Cancer. Osoba urodzona pod tym konstelacji, marzy o idealnej miłości, ale od dłuższego czasu mają tendencję do ukrywania uczuć. Rak elekt będzie musiał przejąć inicjatywę w swoje ręce, w odpowiedzi, może on liczyć na opiekę i ciepło.

Komplementy – że miłość, aby otrzymać te znaki zodiaku w łóżku z kochankiem. Im częściej pochwałą człowieka Rak, tym bardziej stara się zadowolić swojego partnera. Ci faceci rzadko starają się przekonać wybrańcem seks przyszedł na pierwszej randce, mają tendencję do cierpliwości. W intymnych gry mogą pokazać trochę agresywności, aby pokazać miłość dominować. Kobiety, które znajdą się z nimi w łóżku, byłoby dobrze, aby odpocząć i zaufać ich wskazówek.

Kameralny horoskop pokazuje, że kobiety w łóżku nowotwory podatne na nieśmiałość podczas pierwszego bliskości wykazać sztywność przedłużające się w czasie. To nie przeszkadza im w osiągnięciu marzenia szybki orgazm, do którego są one stopniowo w ruchu. Nowotworów u kobiet nie jest obcy do pewnego egoizmu, dbają przede wszystkim o własnym rozładowania, co daje przyjemność partnera drugorzędną.

Zdecydowanie nie nadają się bilans, można liczyć na długoterminową sojuszu z Ryb, Skorpiona.

W łóżku z lwami

Usterek – słowo, które najlepiej opisuje wybór partnera seksualnego Leo. Przedstawiciele tego znaku może być tylko poważnie ponieść wybitne osobowości w wybrańcem chcą zobaczyć pewność siebie i siłę. Zakochanie, Leo nie będzie czekać na inicjatywy z przedmiotu swojej pasji. stanie się on do osiągnięcia jego lub jej własne, ich ramiona czyniąc romantyczne gesty.

Jak wyrazić siebie, te znaki zodiaku w łóżku? Człowiek chce ciągle słyszę o tym, jak dobre są jako kochankowie. Partner powinien wychwalać doświadczenie, czułości, opieki i inne pozytywne cechy jego wybrano. Chłopaki boleśnie żadnego śladu awarii. Lwy rzadko zmieniają swoje kobiety, az drugiej strony wolą po prostu cieszyć, bez przechodzenia dalej.

Lwice łatwo uwodzić mężczyzn , które przyciągają ich uwagę, ponieważ nie mają sobie równych w sztuce flirtu. Raz w łóżku z młodej damy, często czują się sfrustrowani jej partnerów. Kobiety urodzone pod tym znakiem nie są w stanie poddać się uczucia dla nich są zawsze ogromne znaczenie dla ich wyglądu. Dlatego ich wybrani przedstawiciele musieli dostosować się do ich chęci do uprawiania seksu w pozycjach, w których są one tak dobry wygląd.

Koziorożec i Lew – związek, który jest trudny do przewidzenia przyszłości. Pełna harmonia będzie dominować w relacjach z przedstawicielami tego znaku barana, Strzelec. Od Dev Wodnika i pożądane jest, aby trzymać się z dala.

Jak zachowywać Dziewicę

Virgin – utworzenie, w których zmysłowość zaskakująco współistnieje z zimna. Nic więc dziwnego, że ludzie urodzeni pod tym znakiem często wykazują brak zaufania na froncie miłości, od którego trudno się pozbyć. Poddanie się do uczuć uniemożliwia im zrozumienie głos mówiący do miejsca i nie na miejscu. Ale pacjent jest w stanie wzbudzić w nich partnera, palenie ognia, aby osiągnąć wiarygodność i wierność.

Jak zachowywać się w znaki zodiaku łóżko? Z Virgos nie powinien komunikować się z tymi, którzy opierają się na relacji krótkoterminowego. Leżą w łóżku tylko wybrane, bardzo szanując się do wejścia w ulotnej połączenia. Ci, którzy nie starają się ich przekonać do seksu na pierwszym spotkaniu, na końcu ścieżki zostaną nagrodzone.

Mężczyźni i kobiety, które urodziły się w ramach tej konstelacji, wydają konserwatywny. W rzeczywistości, należy unikać standardowych stawia intymnej związek, odrzucają scenariusza. Że są one w stanie zapewnić partnerom niezapomniane wrażenia, wita niestandardowego podejścia do ich strony.

Virgos powinni unikać Wodnik, Skorpion. Dopasować je głównie Byk i Koziorożec.

Czego można oczekiwać od Libra

Charyzma, od urodzenia występującego w prawie wszystkich wag, dostarcza im wielu fanów. Nie należy oczekiwać, że są one prowadzone z dala od pierwszego wejrzenia, przedstawiciele tego znaku nie należą do zwycięzców. W związkach, mężczyzn i kobiet, które zarządza tej konstelacji, czekając na więcej niż równość pasji. Muszą upewnić się, że może to zająć dużo czasu.

Co o swoich zwyczajach seksualnych powie horoskop? Mężczyzna Libra partnerzy urok niezabudowana mięśnie i elastyczny umysł. Zawsze są gotowi do kompromisu. Oni są w intymnych gier cenionych długa gra wstępna gotowa zbadać każdy centymetr „ofiary” ciała, pozbycie się jego „głodu”. Nie dają się wszelkiego rodzaju pieszczoty, entuzjastycznie wyruszeniem w najbardziej egzotycznych fantazje partnera.

Co o preferencjach intymnych damskich powiedzieć horoskop? panie skalę również uwielbiają kochać grę. Nadzieję na seksualnego, partnerzy powinni zdecydowanie czas na dekorowanie sypialni. U mężczyzn, są one przede wszystkim cenią sobie doświadczenie, zdolność do dostarczania przyjemności. Pomagają zdobyć jej wyrafinowania i wyrafinowanie, oceniają wszystko, nawet bieliznę, która kładzie się na wybrańca. Konserwatyści lepiej nie szukać towarzystwie damy.

Kategorycznie nie nadaje Virgin i kraby, mają przyszłość w powieściach z Wodnika, Gemini.

Jak objawiają się Scorpions

Silna miłość – stan typowy dla Skorpionów. Przedstawiciele tego znaku nie są zaznajomieni z półśrodków, zakochanie, starają się być głównym partnerem podporządkować wszystkie jego myśli i pragnienia. Zrozumiałość, niestety, nie jest jednym z ich najlepszych cech, Scorpions bywają ulotne romanse. To nie znaczy, że ludzie, którzy są przedmiotem tej konstelacji nie jest zdolny do lojalności. Dzięki temu mogą one zachęcić prawdziwą miłość.

Jak zachowywać się w znaki zodiaku łóżko? Raz w łóżku Man-Scorpion, każda dziewczyna szybko nie chcą opuścić. Ci ludzie są przede wszystkim położyć partnera orgazm, nie są one w stanie osiągnąć absolutorium nie słysząc jej jęki i krzyki. Komunikacja z nimi jest zalecany dla tych, którzy chcą, aby przejść wolnego klasę mistrzowską w zmysłowej sfery. Co ciekawe, każdy z nich spędził noc, a nie jak ostatni lub następny.

Jak to znaki zodiaku w seksie, jeśli chodzi o kobiety? Pasja, niepokój – wszystkie te cechy mają damy Scorpions. Lubią pre rozpalać siebie i swojego partnera, dzieląc z nim intymne zdjęcia, wiadomości zawierających erotyczne obietnicy. Niezależnie od fantazji ani pojawił się wybrańcem, są gotowi, aby być szczęśliwym, aby przełożyć je na rzeczywistość.

Przede wszystkim należy unikać Scorpions przedstawicieli jego znaku. Piękna przyszłość obiecuję relację z Ryb, raki.

Co wiadomo o Strzelcu

Z Strzelca nie jest konieczne, aby komunikować się z kimś, kto jest zbyt poważne, o miłości i nie jest gotowy, aby porównać go z przygody. Nade wszystko cenią przyjemność procesie podboju osoby chcą. Osiągania celów, mogą natychmiast uzyskać podekscytowany innego obiektu. Nie jest konieczne, aby ograniczyć ich wolność, jak długo jakikolwiek związek trwał. Partnerami tych ludzi przyciąga przede wszystkim niezależność.

Co zapobiega horoskop? Strzelec człowiek – ten, kto w każdej dziedzinie można uchwycić emocje. rzadko pozwala sobie na egzotyczne fantazji, preferując sprawdzonych technik. Jednak nie jest łatwo przekonać do spróbować czegoś nowego w seksie. Uwieść go łatwo nosić seksowne pończochy i wysokie obcasy. Przedłużone powitanie gra wstępna.

Aktywny pani Strzelec rzadko pozostają bez wielbicieli. Ich zdolność do cieszyć się życiem ewidentny seks. Te młode damy więcej niż mężczyzn urodzonych pod tym znakiem mają skłonność do eksperymentowania, jak wynalezienie nowych sztuczek, a następnie używać ich. W intymnych gier jest najważniejszy wynik dla nich, tak długo preludium nie jest tak obowiązkowe.

Strzelec i Byk są stale w konflikcie ze sobą, od dawna chce być wolny, a drugi lubi kontrolować innych. Odpowiedni wybór – Lwy Baran, brak perspektyw z Bogów, bliźniacy.

Jeśli partner – Koziorożca

Kiedy po raz pierwszy spotkałem Capricorns wrażenie zimnych, beznamiętny ludzi. Oni mają tendencję do walki długie i trudne do pokrycia swoich uczuć, więc z potencjalnymi partnerami oczekuje się cierpliwości. Co jeszcze sygnalizuje horoskop? Koziorożec – osoba, której szczególny wrażliwości i podatności, jest ciężko przeżywa zdradę, boi się pokazać emocje.

Koziorożec w łóżku zamienia głodnego zwierzęcia, które jest wystarczająco trudne. Ci ludzie lubią kontrolować partnera, więc nie zdziw się, jeśli chcą skorzystać z liny. Kobiety, które zgodzą się przyłączyć z nimi w związku, często muszą przyjąć postawę zechcą. Co ciekawe, ludzie urodzeni pod tym konstelacji, jak powodować dyskomfort, czerpać przyjemność z kontemplacji podporządkowania jej mocy.

Co o kobietach mówi horoskopy? Koziorożec kobieta również wydaje się dominować. Zawsze była świadoma swoich pragnień i próbuje przekształcić je w rzeczywistość. Od takich ludzi czeka pani niepokój i rezygnacji, nie powinien odmówić kontynuować, jeśli ona nalega na nim. Pozować do Koziorożec nie odgrywa roli, czują się dobrze w niemal każdej pozycji. Jest możliwe, że kobieta chce zadawać ból fizyczny do swojego partnera.

Koziorożec i Lew – para, która prawdopodobnie musieli opuścić. Nie jest zalecany dla tych znaków i skojarzeń z Ryb, Libra. Wszystko może się zdarzyć w związku z Virgos, Taurus.

Jak zachowywać Aquarians

Wodnik rzadko przedmiotem miłości jest osoba, która istnieje w rzeczywistości. Oni wydają się być prawdziwym partnerem idealizacji, która często sprawia, że cierpią, przeżywają frustrację. Ciągła komunikacja – coś, że trudno zdecydować, Aquarians wolą lżejsze romans. Aby obudzić w nich poczucie tego, co będzie możliwe tylko kto pierwszy zaprzyjaźnił się z nimi.

Jako człowiek wchodzi Aquarius w łóżku? Zgodność seksualna – czas, które są zasadniczo niezależne od jego relacje z kobietami. Większość z tych ludzi nosi wewnętrzny świat wybrańcem, chcą go zrozumieć. Nie myśl, że ludzie, którzy urodzili się pod tym konstelacji, całkowicie obojętny na seks. Są łatwe do zainicjowania, proponując, aby doświadczyć czegoś nowego i niezwykłego – są prawdziwym wybawieniem dla eksperymentatorów. Nic dziwnego, że mówią, że nadejście Kamasutra świata zawdzięcza ten znak zodiaku.

Co mówi horoskop o pięknym polu? Wodnik-kobieta nie wyobraża preludium bez pocałunków. Musi wiedzieć, że partner jest zainteresowany nią jako osobą. Prawie nie stanie się kawałkiem pasji, rozdzierając ubrania na wybraną. Ale jeśli pożądane, te kobiety mogą udawać prawdziwe tygrysy. Seks nie jest bronią, która pomaga im nie wychodzić. Raczej ważna jest społeczność interesów i brak naruszania wolności. Co jeszcze wskaże horoskop? Wodospad przypominający kobiece, jak człowiek, z zadowoleniem przyjmuje wszelkie eksperymenty.

To wspaniałe, jeśli nie mają kontaktu z Skorpionami. Gemini, Waga jest idealna do takich znaków.

Ryby – co oni kochają

Początkiem nowego związku jest etap, na którym spotyka się wiele Ryb. Niezdecydowanie utrudnia przedstawicielom tego znaku, aby doprowadzić do zbliżenia, dlatego często ograniczają się do platonicznej miłości. Rozpoznać miłość, która je pochłonęła, jest bardzo prosta przez takie oznaki, jak senność, nieobecność. Są one gorsze od wybranego przywództwa w związku.

Co mówi horoskop? Człowiek, który przyszedł na świat pod tym konstelacją, jest przede wszystkim zadowolony z przedmiotu jego pasji. Jej orgazm jest niezastąpionym warunkiem dla jego przyjemności. W grze miłosnej z tymi facetami trudno jest konkurować, podbijają z czułości i romantyzmu. Eksperymenty są czymś, co Rybski rozwiązuje z trudem, preferując sprawdzone techniki. Ciekawe, że ci mężczyźni są skłonni do masochizmu, łatwo pozwolić sobie na tortury.

Jak znaki zodiaku w seksie, jeśli chodzi o piękne pole? Intymność kobiet – ryba odgrywa drugorzędną rolę. Nigdy nie dopuszczają obcych do swojej sypialni, nienawidzą dyskusji na temat ich związku. Podobnie jak mężczyźni, kobiety kierowane tym znakiem uwielbiają "służyć" w łóżku, spełniając najmniejsze zachcianki wybranego. Często wybierają pozycję "jeźdźca", co zapewnia partnerowi maksymalny relaks. Sama przyjemność dla takich młodych kobiet.

Nie mają przyszłych relacji z Baranem, Capricornsem. Powitanie powieści z Scorpions, Cancers.

Co jeszcze muszę wiedzieć?

Czy wschodni horoskop wpływa na zachowanie seksualne znaków zodiaku? Czy w tym roku urodził się partner? Badania przeprowadzone wielokrotnie przez astrologów pokazują, że intymne przyzwyczajenia i pragnienia są determinowane przede wszystkim przez konstelację kontrolującą jedną lub inną osobę. To pozwala nam stwierdzić, że wschodni horoskop jest drugorzędny.

Czy warto wierzyć w przepowiednie astrologów, a wcześniej zerwać stosunki z "nieodpowiednimi" partnerami? Czy prawdziwa miłość może pokonać powstałe przeszkody? Wszyscy powinni szukać odpowiedzi na te pytania samodzielnie.