704 Shares 2072 views

Co złamane lustro: magia i mistyka luster

W świecie istnieje wiele wierzenia i przesądy. W jednym wierzyć w drugiej – nie bardzo dobre, inni uważają po prostu śmieszne. Dla wielu wrażliwych ludzi podpisać „do których lustro jest uszkodzony”, to ma szczególne, mistyczne znaczenie. Prawdopodobnie jest ona przekazywana do nas od czasów starożytnych, kiedy lustro uznano przedmiotem okultyzm i czary.


Co złamane lustro: Tło

Lustro spowodował zamieszanie i niektóre obawa miesza się z ciekawości, ludzie w każdym czasie. Dawno wszyscy zastanawiałem się, czy nie było czegoś tam, w lustrze? Na tej podstawie różne magiczne lustro nadana tajemnicza i właściwości wynalazł schładzania legendy i dawania. Jednakże, nie jest to nic więcej niż pięknej bajce. Tak zawsze: co nie jest jasne, co powoduje irracjonalny lęk i generuje spekulacji.

Co złamane lustro: interpretacja wróżby

Ci, którzy wierzą w przesądy luster, uważają, że to wydarzenie jest zwiastunem większych kłopotów, jeśli nie kłopot. Złamane lustro jest otoczony przez różnych wierzeń i przesądów, traktując go jako symbol zbliżającego się nieszczęścia. Na przykład, uważa się, że wkrótce nastąpić choroby, zniszczenia, śmierci i innych nieszczęść w życiu kogoś, kto złamał lustro. Uważany za zły omen, jeśli lustro wybuchł w domu panny młodej. Oznacza to związane ze ślubu i rodzinnego życia w ogóle złe wydarzenia. Podzielone na kawałki lustro wiele interpretować jako zapowiedź kłótni, rozwodów i kłopotów w domu.

Dlaczego nie może złamać lustro

Z punktu widzenia będzie to uważa się, że przez rozbite zwierciadło naszej rzeczywistości może przeniknąć istotę innych wymiarach wszechświata. Nowoczesne magowie i czarownicy (jak ich poprzednicy) zwany lustrzany korytarz łączący różne przestrzenie. Według nich, w lustrze, istnieją duchy, dusze, lub niektóre stworzenia, które może kiedyś w naszym wymiarze, spowodować szkody dla zwykłego człowieka. Wiele legend, opowieści i legendy związane z tematami, w którym po drugiej stronie lustra jest ktoś (pamiętajmy mistyczną historię Puszkina i słynny wiersz „Światło moim lustrem, powiedz mi prawdę, więc zgłoś się”).

Co złamaną Lustro: mistycyzm i magia luster

Na poziomie ezoterycznym, lustro jest uważany za swego rodzaju magnesem, który przyciąga do siebie i pochłania całą negatywną energię od złych myśli, działań i odpompowania negatywnych ludzi mieszkających w domu. Na tej podstawie należy dbać o lustro, tak aby nie uwolnić nagromadzone masy do energii ze znakiem minus. Będzie ona przyciągnąć do siebie i, w konsekwencji, do domu niepożądanych, choroby, kłótnie, skandale i znaczne straty.

Są to zabiegi, do których lustro jest uszkodzony. Jako symbol dwoistości, dualizm (w terminologii ezoterycznej), odzwierciedla nie tylko materiału, ale także duchowy powłoki. Z tego powodu konieczne jest, aby zawsze uśmiech, przyjazny iw dobrym nastroju, gdy patrzysz w lustro, i nadal muszą być często myte, a nie doprowadzić do spustoszenia. Warto porozmawiać z jej odbicie przyjemne, pozytywnych słów. Ale jeśli lustro jest uszkodzony, i to cię zdenerwować, a następnie zebrać kawałki na czystej białej kartce papieru i wyrzucić go gdzie zostawić śmieci. Jest to rytuał oczyszczania pomóc łatwiej przetrwać nieprzyjemne wydarzenia w życiu.