721 Shares 3943 views

Wędkowanie w Adygea: gdzie jechać na wakacje?

Adygeja – prawdziwy sen dla tych, którzy lubią relaksujące wakacje w przyrodzie bez większych ceregieli. Można nie tylko ma wielki czas komunikować się z naturą, ale także, aby przejść na ekscytującą wędkowania. Miejsca na rzecz wielkiego tłumu i są w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagającego wędkarza.


Co trzeba wiedzieć, idąc na ryby do Adygea?

Ci, którzy zdecydowali się spędzić letnie wakacje w Adygea i na pewno przejść do ryb, należy zapoznać się z niektórymi zawiłości tej branży w regionie. Ryby obfitość tutaj, można złapać niemal wszystko, ale ważne jest, aby zdecydować się na miejsce.

Wędkowanie w Adygeya pewnością daje niezapomniane wrażenia, gdziekolwiek jesteś. I tutaj można złapać w rzekach górskich i jezior, stawów. Na polach są również zbiorniki, które są całkiem nadaje się do wędkowania. Każdy wybiera się na smaku i skupienie się na tych, które są dostępne rozwiązuje lub są przyzwyczajeni do tylko złapać.

gatunki ryb w zbiornikach Adygea

Zróżnicowane w Republice Adygea miejsc połowowych i różnych ryb, które można złowić w tym procesie. Może to być:

 • karp;
 • sandacz;
 • Kutum;
 • asp;
 • karp;
 • biało-oko, i wiele innych gatunków ryb.

Tu są rzadkie gatunki ryb, jak również te, które są wykorzystywane do wielu wędkarzy.

Reszta w Adygeya

Przechodzenie do połowu Adygeja, można łatwo zabrać ze sobą całą rodzinę. Gwarantowana pozostać zadowoleni z wszystkiego. Nie tylko wspaniała przyroda przyciąga turystów o każdej porze roku, nawet miejscowi w zachwycie z lokalnych przysmaków. Niektórzy idą do poprawy ich zdrowia, ktoś po prostu chce uciec z miasta, a ktoś naprawdę chce złapać rybę swoich marzeń. Wędkarstwo, reszta w Adygea zachwyci nawet najbardziej wymagające gusta gości.

Przed rozpoczęciem spocząć na ciele wodą, powinien poprosić swojego statusu. Po tym wszystkim, niektóre z nich są dzierżawione, a pobyt na nich mogą pobierać opłatę. Na wodach publicznych pobyt bezpłatny, w tym wędkowania.

Jeśli martwisz się o to, gdzie spędzić noc w czasie wakacji, to istnieje w bazie Adygeya. Jeśli ta opcja nie pasuje lub nie został znaleziony odpowiedni, mieszkańcy chętnie przekaże Państwu dom.

Październikowa Reservoir Republika Adygea

W 1964 roku został zbudowany zbiornik października na rzece Supsa. Na jego brzegu jest wieś Takhtamukay. Zbiornik nie tylko chroni część gruntu z powodzią, ale również służy do wędkowania. Wędkowanie w zbiorniku Adygeja października jest otwarty dla mieszkańców i gości miasta.

Trofeum w tych obszarach mogą stać Leshchikov, leszcze, karpie i wiele innych bardziej interesujący ryb. Ważne jest tylko, aby dobrze przygotować i wybrać lokalizację dla rybołówstwa. Należy również pamiętać, że w pewnych okresach tarła zakazu połowów w zbiorniku, więc zanim się tam udać, konieczne jest, aby zadać to pytanie.

White River w Adygeya

Rzeka o tej samej nazwie są dość powszechne, ale ten, który odbywa się właśnie w tym kraju jest wyjątkowy. Tutaj można złapać takie trofea, które w innych miejscach nawet nie śniłeś. Wędkowanie w Adygea jest piękny nie tylko w zbiornikach i jezior, ale także w rzekach.

Co może być bardziej piękne górskie szaleje rzeka, która płynie z samego szczytu gór? I na próżno, wielu wierzy, że połów powinien być tylko na równinach, że silny prąd nic nie złowili. Połowy na rzece Belaya (Adygeja) dowodzi, wręcz przeciwnie: największy sukces czeka na rybaka tylko w górnym biegu. Tutaj można znaleźć:

 • kleń;
 • leszcz;
 • pstrąg;
 • sandacz;
 • brzana;
 • Minnow;
 • płoć.

Jako przynęta dla tych ryb można stosować najprostsze i zwykle przynętę: bułka tarta, robaki, skorupiaki. Gryzienie trwa od zmierzchu do świtu, dobrych połowów, a także w nocy.

Jak na płaskiej części rzeki, nie ma ryby ugryźć znacznie gorzej, a jego wymiary są znacznie mniejsze. Chociaż, jeśli uda Ci się dostać do dołu, można złapać całkiem dobry egzemplarzy.

Przeznaczona zapłacił połowów w Adygeya

Ryby i można zrelaksować się nie tylko na brzegach rzek górskich, ale także w sztucznych zbiornikach, a także ośrodków turystycznych. Jest to nie mniej fascynujące i piękne, ale będzie odwoływać się do tych, którzy lubią bardziej cywilizowany wakacje. Będzie to raczej połowów opłatę Adygeya, jak sztuczne stawy i schroniska są albo dzierżawione lub prywatny. Koszt może zależeć od poziomu komfortu i usług.

Jeśli zdecyduje się na miejscu opłacony Fishing Camp, będzie dostarczać doświadczonych przewodników, konsultantów. Szczególnie będzie to przydatne dla początkujących, amatorów i nie pozwolić im pozostać bez połowu. Najbardziej popularna jest zasada „zastosowania Topol. Jej terytorium ma wspaniały staw z dużej liczby i różnorodności ryb, wędkarstwo Przybliżony koszt to 150 rubli. Nawet początkujący wędkarz będzie pozostawiony bez połowu tutaj. Ponadto, znajduje się grill, altanka, mosty, pomagając nie tylko połowów, ale także wspaniałe wakacje.

Innym popularnym Opłata podstawowa jest uważana za „Czarodziejski Ogród”. Tutaj jest to okazja nie tylko do wędkowania jest doskonały na rzece Belaya, ale również do odwiedzenia wycieczki do zabytków, podziwiać urokliwą przyrodę regionu górskiego. Zapewnia również komfortowe zakwaterowanie, możliwość kąpieli w źródłach.

Wędkowanie na jeziorach Adygea

Wędkowanie na jeziorach może być zarówno płatne i darmowe. Głównie na naturalnych jeziorach może złapać za darmo. Najbardziej popularne jeziora grup Dubrava, które znajdują się tuż przy granicy terytorium Krasnodar.

Obsady tutaj po prostu cudowny, wspaniały skubać, to ma możliwość połowu okazów trofeum. Ponadto, czyste powietrze i wspaniały charakter również pomóc zrelaksować i poprawić swoje zdrowie.

Bardzo popularne są również cieszy się jezioro zamanuha. To również znajduje się w pobliżu granicy z Krasnodar regionu i ma dużą powierzchnię. Ilość ryb w tych miejscach bardzo dużo, więc najważniejsze – aby zdecydować, co masz zamiar złapać, wybrać odpowiednią przynętę i walki i uderzył w ziemię działa.

Jak spędzić wakacje w Adygeya

Jeśli planujesz spędzić czas nie tylko rybackiego, ale również dobrze wypocząć, a następnie Adygeja zapewni Ci taką możliwość. Ona zajmuje zaszczytne miejsce na liście Światowego Dziedzictwa, więc turyści mają coś zaskoczy i proszę. Oferuje on wspaniałe krajobrazy tu doskonałe warunki klimatyczne, wykorzystanie źródeł mineralnych w celach leczniczych, rezerwatów przyrody i wiele innych cudów natury.

Czasami po prostu zastanawiam się, jak tyle piękna może być połączony w jednym miejscu? Jeśli tu raz, będziesz chciał powtórzyć wycieczkę ponownie. Po tym wszystkim, tutaj można podróżować po ścieżkach górskich, jazdy na nartach lub sanki, pływać w rzekach górskich. Jeśli kochasz naturę i chcą spędzić czas z dala od kurzu i zgiełku miasta, to na pewno spodoba się uroczy piękno tego miejsca.

Jak widać, wędkarstwo w Adygeya można doskonale łączyć z innymi zajęcia na świeżym powietrzu, a nawet wzajemnie się uzupełniają. Można tu jak w gronie przyjaciół lub z całą rodziną na wspaniałą rozrywką i użytecznego. Dzieci zawsze może inspirować rozrywkowych wycieczki i różne historie z historii tego wspaniałego regionu.

Niemal wszystkie ośrodki rekreacyjne zapewniają dostęp do Internetu i telewizji, więc nie będzie czuć się całkowicie odcięta od cywilizacji. Nawet podczas swojego pobytu tutaj, można dzielić się zdjęciami ze znajomymi, zadziwiać im komunikować się w sieciach społecznościowych.