452 Shares 7398 views

Najlepsze hotele w Wenecja: krótki przegląd

Wenecja – jeden z najpiękniejszych i najbardziej romantycznych miast na świecie. Sezon turystyczny trwa przez większość roku (od 15 marca do 5 listopada). Jest szczególnie zatłoczone, od maja do października (z lekkim zastoju w lipcu i sierpniu). Dlatego planując podróż do tego wspaniałego miasta, zaleca się, aby zarezerwować najlepsze hotele w Wenecji z góry, zwłaszcza w okresie poza sezonem.


Informacje na temat infrastruktury hotelowej cech może być przydatna. Niektóre z mniejszych hoteli w listopadzie lub grudniu, przed Carnival, można rozpocząć prace nad rekonstrukcją, ale otwarty w czasie świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku wakacje.

Zakwaterowanie w hotelu w Wenecji jest droższe niż w innych włoskich miastach. Jednak wiele instytucji oferuje wysokiej jakości usługi, to może być to, czego nie znajdziesz nigdzie indziej w Europie. Również bardzo miło wiedzieć, że najlepszym hoteli Wenecja starają się, aby ich polityka cenowa dostępne dla osób z różnymi możliwościami budżetowymi.

Nic nie można zrobić o tym, że miasto pałaców i kanałów jest oparty na wodzie. Wiele hoteli nie mają takich udogodnień, że każdy podróżny będzie uważana przyznane. Na przykład, nie ma windy. Pokoje malutkie łazienki, pozostałe pokoje są zazwyczaj zbyt małe i często ciemne, która zależy przede wszystkim od warunków środowiska w mieście. Ale w każdym przypadku, rezerwacja hoteli w Wenecji, najprostszym sposobem, aby przeprowadzić przez Internet, oprócz zawsze można liczyć na zniżkę, jeśli nie tak szybko, jak to możliwe.

Jest prawdopodobne, że każda osoba, która przychodzi do Wenecji, chciałbym zatrzymać się w pokoju z widokiem na kanał, ale w rzeczywistości wybór pokoi nie jest tak szeroki, jak chcielibyśmy. Niemniej, goście w każdym hotelu jest zawsze czeka na ciepłą, przyjazną atmosferę oraz zakwaterowanie w cudownej atmosferze. Trzeba tylko wziąć pod uwagę dla siebie wybierając odpowiedni hotel nie powinien spodziewać się panoramiczne widoki, które oferują Gritti Palace lub Hotel Danieli Wenecja – hotele w Wenecja, mieści się w zabytkowym pałacu wzdłuż Wielkiego Kanału. Ci, którzy chcą żyć jak najbliżej do wody, możemy również polecić Hotel Ai Mori D'Oriente – wspaniały hotel w pałacu wybudowanym w 1500 roku na kanale Sensa, w pobliżu mostu Rialto. Wśród atrakcji są w pobliżu: Madonna dell'Orto, katedra św Marka, św Doc di San Rocco.

Lido – wąska wyspa, sięgając około jedenaście kilometrów między lagunie Wenecji i Adriatyku i obiecuje podróżującym inne doświadczenie niż oferując żywy, bogaty w wiele wydarzeń kulturalnych miasta Włochy.

Wenecja (hotel na Lido, należy zauważyć, znajdują się obok wspaniałych złocistych plaż nad Morzem Adriatyckim) w tym miejscu jest prawdziwą Beach Resort, chociaż miasto bardzo blisko, i do odkrywania jego atrakcji są zawsze możliwe, aby przeznaczyć jeden dzień. Na wyspie, podzielony na trzy części, też jest coś do zobaczenia.

W północnej części Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji. W centrum Lido wielu pięknych secesyjnych budynków, pięknych zielonych parków. Gran Viale Santa Maria Elisabetta – głównej ulicy na wyspie. Szeroki i zacieniony – to rozciąga się od zalewu do morza. Wzdłuż wybrzeża Adriatyku – piękna aleja wyłożona smukłe sosny. Grand Hotel Des Bains i Grand Hotel Excelsior – na Lido hotele Najlepiej Wenecji.