757 Shares 7044 views

Duże centra handlowe w Phuket: zdjęcia i opinie

Phuket osób decyduje nie tylko świąteczną odpocząć i spędzić czas, ale również do odwiedzenia centrów handlowych. Dla miłośników zakupów, to miejsce byłoby idealne. Nie chcę wchodzić w szczegóły o małych sklepów, gdzie można kupić różne pamiątki, lepiej jest mówić o tym, co jest na ustach wszystkich. W Tajlandii, Phuket jest trzecie miejsce (po Bangkoku i Pattaya) pod względem sprzedaży, aby ocenić, jak szybko i jak wiele osób spędza w lokalnych sklepach. Większość turystów mówiących o podróży na wyspę, żartobliwie zaproponował latać tu z pustą walizką i dużej ilości pieniędzy. Centra handlowe w Phuket są przeznaczone dla tych, którzy są zdeterminowani, aby podjąć globalne zakupy.


Najczęściej na wyspie istnieją ogromne hipermarkety i centra handlowe w dużych ilościach. Głównym miejscem zakupów można nazwać tytułową dzielnicę i Patong Beach. Galerie i sklepy znajdują się nie tylko na jego terytorium, ale także w innych częściach miasta.

Central Festival

Najlepsze miejsce na terytorium wyspy Phuket – centrum handlowym „Festival”. Znajduje się na obrzeżach miasta. Posiada ponad 250 sklepów. Ich zakres jest wypełniona tysięcy pozycji z europejskich i azjatyckich marek.

Największe centrum handlowe Phuket ma pięć poziomów. Rozważmy każdy z nich:

  1. Na piętrze znajdują się perfumy, sklepy obuwnicze i godziny, supermarket, wiele małych kawiarni i restauracji. Praktycznie wszystkie szkoły są oficjalne punkty dystrybucji wielu znanych marek.
  2. Na drugim piętrze znajdują się sklepy odzieżowe damskie, bielizna, stroje kąpielowe, prezenty, urządzenia gospodarstwa domowego, telefonów. Są butiki, salony piękności, salony masażu i wiele aptek.
  3. Trzecie piętro – miejsce lokalizacji sklepy odzieżowe dla mężczyzn, ośrodków sportowych, laboratoriach fotograficznych, księgarniach. Są restauracje, spa, food court i kino.
  4. Na czwartym piętrze znajdują się sklepy, zabawki, odzież, salonów kosmetycznych i fryzjerskich dzieci. Istnieją salony i zabawy dla dzieci.
  5. Aby dostać się do poziomu piątego, trzeba znaleźć dział kosmetyczny na pierwszym piętrze. Nie ma schodów, które pomaga zejść do zera. Oto miejsca, gdzie można kupić wiele produktów dla domu i biura.

Tylko jeden tajlandzki jedwab sklep znajduje się na terytorium wszystkich handlowego punktu wyspy Phuket. Centrum handlowe „Festival” – jego lokalizacja. Jeśli istnieje potrzeba, aby kupić prezent dla kogoś, można zwrócić uwagę na specjalnym dziale Zeen Zone. Na drugim piętrze znajduje się sklep z designerskimi okularów.

W centrum handlowym ponad 30 restauracji i kawiarni. Na trzecim piętrze znajdują się instytucje specjalizujące się w kuchni japońskiej. Są też restauracje europejskie. Tutaj można zamówić znakomite steki. Kuchnia tajska i rosyjski są również oferowane w niektórych instytucjach.

Centrum handlowe jest otwarte od 11 rano do 10 wieczorem. Opinie są pozytywne opinie. Jednak odwiedzający pamiętać, że ceny są zbyt wysokie dla wielu rzeczy. Nawet jeśli wziąć zniżkę, korzyści – małe.

Tesco Lotus

Centra handlowe w Phuket przedstawiony przez jednego z najstarszych – Tesco Lotus. Konieczne jest wyjaśnienie, że istnieje kilka małych oddziałów tej instytucji w mieście. Kompleks ten jest nieco podobny do „Metra” – ogromnego hipermarketu, który posiada wszystkie rodzaje przedmiotów dla domu, biura, można kupić produkty spożywcze, chemii gospodarczej itp restauracji i butików, oczywiście, również …

Opinie klientów o tym miejscu, w zasadzie pozytywne. Często przychodzą jak turystów i mieszkańców, którzy chcą kupić tanie ubrania dla dzieci, koszulki, szorty. A nawet z niewielką wartość jakościowa seria jest dość dobry. Dlatego jest to tak popularne centrum handlowe. Patong (Phuket) – miejsce, w którym tak wiele ciekawych stoisk i instytucje.

W całym mieście znajdują się cztery otwarte sklepy, które sprzedają najbardziej popularnych i niezbędnych produktów. Mówimy o produktach, alkohol, kosmetyki, chemia gospodarcza. Główny kompleks posiada specjalny dział, który sprzedaje elementy do naprawy, budownictwo, ogrodu i domu. Na parterze znajduje się miejsce dla żywności, sklepów. Na drugim – automatów oraz placówek Cafe. Zawsze jest dość głośny, więc jeśli chcesz zjeść w ciszy, to najlepiej wybrać jakąś przytulną restaurację na parterze.

Tesco Lotus – dużego centrum handlowego w Phuket, który jest otwarty od 10 rano do 11 wieczorem.

Big C

Nie daleko od powyższego kompleksu można znaleźć Big C. To jest trochę jak Tesco Lotus, ale mniej ogólnej. Jest też pokój dla dzieci oraz kawiarni i sklepów, a sąd żywności.

Podobnie jak w innych centrach handlowych w Phuket, codziennie napotyka ogromną liczbę turystów i mieszkańców. Uważany jest za jeden z najtańszych wśród tych kompleksów, które są na wyspie.

Na drugim piętrze znajduje się supermarket, restauracje, punkty sprzedaży pamiątek i biżuterii. Na trzecim, można zrelaksować się przy grze w kręgle, a także kupić wiele pamiątek.

Jeśli wierzyć opinie ludzi, że centrum handlowe jest uważany za najlepszy, jeśli chodzi o zakup telefonu. Zakres takiego sprzętu jest wystarczająco duży na jego terytorium.

Centrum handlowe jest otwarte od 9 rano do 12 po północy.

Robinson

Centrum handlowe znajduje się w Phuket. Na zewnątrz, on jest trochę jak Central Festival, ale marki, które są reprezentowane w zakresie kompleksu, trochę mniej kosztowne i mało znane.

W tym centrum handlowym można znaleźć ogromną ilość bielizny damskiej, butów i odzieży dla dzieci. Na parterze znajduje się supermarket.

Kompleks jest czynny od 10 rano do 10 wieczorem.

Ocean Plaza

Sklepy, które są zjednoczeni przez jedno nazwisko Ocean Plaza, na wyspie znajdują się trzy. Jeden z nich znajduje się w samym sercu miasta Phuket, pozostałe dwa – w Patong. W centrum handlowym znajduje się wiele sklepów, które sprzedają pamiątki, ubrania. Często posiadają one sprzedaży. Na drugim piętrze znajduje się kino.

Centrum handlowe jest otwarte od 11 rano do 10 wieczorem.

Jungceylon

Kompleks jest czynny od 11 rano do 10 po południu od maja do października i aż do 11 po południu od listopada do kwietnia. Centrum handlowe „Cejlon” w Phuket jego układ jest bardziej podobny do małego miasteczka. Łączy już opisano powyżej centrów handlowych Robinson i Big C, butików, restauracji i kawiarni. Wszystkie sklepy, które znajdują się na jego terytorium, podzielone na cztery odrębne obszary. Całkowita budynek urządzony jest w stylu tropikalnym, jest kosztem wielkiej urody przyciąga coraz więcej turystów.

Gdzie okaże?

  • Na pierwszym piętrze znajdują się butiki, restauracje (fast food, japoński żywności, lody), dwa ośrodki sportowe.
  • Na ziemi otworzył sklep z pamiątkami, restauracji specjalizujących się w Tajlandii, gabinetach masażu.

Jeśli chcesz kupić dużą liczbę małych prezentów dla rodziny, trzeba spojrzeć na nią tutaj. Inne centra handlowe w Phuket różni się od niego tym, że nie ma naprawdę ogromny wybór pamiątek. Dostępne supermarket, butiki, apteki, salony piękności, banki na pewno nie będą się nudzić każdego turysty. To otworzyło także klub nocny. Charakteryzuje się zaskakujący wnętrza w stylu.

Kulinarne kompleks handlowy Strefa urządzony jest w kierunku portugalskiego projektanta. Są restauracje kuchni rosyjskiej, japońskiej, tajskiej, Ameryki, Australii.

Outlet Mall

Poniżej opisano centrum handlowe centrum handlowym. Znajduje się przy drodze na lotnisko z centrum miasta. Wiele sklepów, które są tu często prowadzony sprzedaży, zmniejszenie kosztów ich towarów od 10 do 70%.

Villa Market

Villa Market jest kompleks handlowy, który jest bardziej imponujące mieszkańców niż turystów. Znajduje się on niedaleko od Kata ringu. Tam ledwie można kupić pamiątki, jak oni specjalizują się w sprzedaży domów po prostu nie. Często właśnie tam kupić towary dla domu, wypoczynku, rodziny, ogrodu, biura. W centrum są sklepy supermarketów, które sprzedają importowane produkty żywnościowe. Dużo pieniędzy można kupić wołowinę z Australii, kiełbaski z Niemiec, wina, gryki i kefir. Dla dzieci niektóre sklepy są otwarte. Oni sprzedają szczególnej higieny żywności.

Prace w zakresie od 11 rano do 10 wieczorem.

MAKRO

W porównaniu z odpowiednikami krajowymi, to można nazwać taki sklep Metro. Są one podobne w celu i projektowania. Tu przychodzą tylko do tych, którzy są zainteresowani zakupem hurtowym jakichkolwiek produktów. Można kupić jak owoce, warzywa i curry, pieczywa, przetworów spożywczych, sosów.

Jeśli nie będziemy mówić o żywności, konieczne jest, aby wyjaśnić, co jest sprzedawane środki czystości, szampon, mydło, kapcie, szlafroki, i tak dalej. D.

Centrum handlowe otwierają o 6 rano i zamyka w 11pm.

Odpowiedzi na jego temat są pozytywne. Jeszcze nikt nie skarżył się na poziom cen i jakości produktów.

bazar Karon

Innym dość dobrze znana i tania dzielnica handlowa w „Karon Plaza” – rynek tytułowy. Znajduje się w Phuket w centrum Beach Road. Na rynku można kupić cokolwiek chcesz, jak również fakt, że zajmie się zarówno na wakacje, jak iw domu.

To miejsce sprzedaży otwiera codziennie o 10 rano i funkcji dosłownie do ostatniego gościa. Niektóre z największych centrów handlowych w Phuket, niestety, taki dzień pracy nie może się pochwalić. Bazar wygląda tak pięknego i fascynującego człowieka, że każdy turysta chce w późniejszym czasie chodzić tutaj z mojej drugiej połowie. Karon jest miniaturową kopią znanego weekendu na terenie Miasta rynku. Różnią się tylko tym, że w opisywanym rynku nieznacznie wyższe ceny, negocjacje są dozwolone. Wygląda na środku rynku całkiem ładnie: posadzki betonowe, neonów, dobrze urządzone dach.

Soi Old Phuket aka Aroona Karon

Ten sklep znajduje się w pobliżu Beach Road. Każda osoba zawarła zaskakującym stylu, w którym formalna instytucja. Chińsko-Colonial wnętrza zawsze przyciąga wielu turystów. Sklep jest bardziej jak małe centrum handlowe. Na jego terenie znajdują się bary, restauracje, kawiarnie, butiki, restauracje, spa, masaże, studio. Tutaj można za niewielkie pieniądze kupić piękne i kolorowe torby, koszulki, pamiątki, stroje, stroje kąpielowe. Istnieje również biuro podróży, gdzie można zarezerwować bilety. Kilka centrów handlowych w Phuket (opinie na ich temat są jednak pozytywne ze wszystkich turystów) może zaoferować taką usługę.

W restauracji serwowane są różnorodne potrawy – od Thai szwedzkich. W godzinach popołudniowych, małe sklepy otwarte, które sprzedają za mało bibelotów pieniędzy i biżuterii. Ze względu na wspaniałą atmosferę tu często spacerując gości i po prostu podziwiać okoliczne widoki.

Karon Plaza

„Karon Plaza” jest nieco przypominający literę L. Łacińskiej Ten małymi kompleks znajduje się na zachodnim wybrzeżu wyspy Phuket. Miasto (centrum handlowe znajduje się w tej dziedzinie) charakteryzuje się dobrymi placówek handlowych, oferując akcesoria wysokiej jakości za niewielką cenę. Kompleks składa się z hoteli, salonów piękności i masażu. To miło być tutaj tylko w godzinach wieczornych. W wyglądzie, kompleks wyraźnie nie jest w stanie przyjąć pierwszą pozycję, i nazwał go najlepszym miejscem na zakupy na pewno nie można, ale gdy przychodzi do życia (o 9 wieczorem), staje się idealnym „ulicy” na spacer.

Ze względu na fakt, że w pobliżu „Karon Plaza” położenie zbyt żywy przepływ odwiedzających będzie trochę obszar kontrola hamowania, ale za nim znajduje się wiele sklepów, które są różne akceptowalne ceny, nawet na drogich przedmiotów. W lecie można znaleźć wiele Panama, koszulki, czapki i inne Beach „symbole”. Istnieje również studio.

Center Point Village

Chodzi o małym kompleksu handlowego, która miała około 80 jardów Caron terytorium. Tutaj można znaleźć więcej niż kilkudziesięciu sklepów i kawiarni. Na jeden zakupy otworzyła butik, apteka, restauracje (sprzedaż produktów spa i torby). Ponadto, istnieją punkty, w których można kupić pamiątki. Ze względu na lokalizację bezpośrednio spa może zyskać siłę i po wizycie radośnie iść na zwiedzanie wyspy. Kompleks ten znajduje się na liście „Best of centrów handlowych w Phuket.”

W pobliżu plaży znajduje się restauracja „Metro”, gdzie można kupić lub Pancake Sandwich. Sprzedaż wstrząsnąć, koktajle i inne pyszne napoje.

Karon Center Plaza

„Karon Central Plaza” – mały rynek, który mieści się wiele sklepów, kiosków. On znajduje się w alejce, pokryta dachem. Wszystkim odwiedzającym zadeklarować jednym głosem, aby znaleźć wejście do niej jest dość łatwe. Piękne i ogólny znak na pewno nie minie. Idąc wzdłuż ulicy, można natknąć się na różnych stoiskach, sprzedając paski, buty, odzież, torebki, różne akcesoria. Nic specjalnego tutaj nie sprzedają. Ale niektóre miejsca są różne. Centra handlowe w Karon (Phuket naprawdę podoba duży zakres) są często zaskoczeni ciekawych sklepów. Chodzi o galerii sztuki. Zatrudnia wielu artystów, którzy będą mogły łatwo namalować portret lub martwą naturę. Za niewielką opłatą będą czerpać wszystko, pod warunkiem, że jest to zdjęcie. Pamiątka zostanie zapamiętany na zawsze i nigdy nie zgubić. Innym wyjątkowym miejscem – sklep, który jest urządzony w stylu Dzikiego Zachodu. Sprzedaje wszelkiego rodzaju wyrobów ze skóry.

Dshop

Dshop sklep działa od 2013 roku. Tutaj handlu produkty eklektyczne. Należy zauważyć, że w Karon ich nigdzie indziej sprzedać tylko Dshop. Jeśli mówimy więcej, można kupić pamiątki, akcesoria, ubrania wystarczająco duże, kamienie szlachetne, a także tajskie wina. Nawet duże centra handlowe w Phuket może zaoferować tak ogromną gamę produktów.

siam Herbal

W sklepie sprzedawane produkty specjalne Siam ziołowe dla procedur medycznych medycyny ludowej. wszystkie są naturalne. Dzięki nim można łatwo usunąć stan zapalny i podrażnienie skóry w czystości.

Ten sklep jest częścią ośrodka, który znajduje się w Karon. Muszę powiedzieć, że znany jest uhonorowanie Tajlandia Medycyna alternatywna. Dlatego jest tak wiele boom. I to od dawna uważane alternatywna metoda leczenia wielu chorób.