794 Shares 7376 views

Monkey Hak: opis, obieg, master-class

Wszystkie rzeczy wykonane przez ich ręce, mają jakąś nieopisaną urok, rodzaj uroku. Prawdopodobnie, ponieważ każda taka rzecz jest absolutnie wyjątkowy i wykonane z miłością. Jeżeli dana osoba lubi robić na drutach, to będzie świetny pomysł, aby uczynić z dzianiny zabawki. W tym artykule opisano, jak szydełkować małpę. Funny pysk dziwki w stanie pocieszyć i wywołać uśmiech na twarzy nie tylko dzieci, ale dla dorosłych.

materiały

Do stworzenia tej objętości miękkich zabawek będzie potrzebował dwóch kolorach: ciemnobrązowym przędzy do wykonywania podstawowych prac i jasny beż podkreślić nogi, uszy i pysk małpy przyszłość. Oko będzie musiał dwa czarne koraliki. potrzebne jest również drut, korzystnie 1,5 mm do naszego zabawka szkieletu i może występować w różnych pozycjach. A dla „wnętrzności” małpa będzie potrzebować wypełniacz – Sintepon lub hollofayber.

Przed zawiązać haczyk małpa, trzeba natychmiast przygotować wszystkie materiały. Gotowy? Następnie dostać się do pracy!

Dzianina głowy i tułowia

Opis małpy, hak związane, trzeba zacząć – największa część tułowia. W tej klasie mistrzowskiej, to jest z dzianiny wraz z głowy. Zaczynajmy.

Ściegi dzianiny 6 i zamykane przy ich amigurumi pierścienia (zwany tekst SC). W 2. rzędzie dodać 6 pętle, mamy w sumie 12 pętli. Wtedy liczba kolumn bez dzianiny sc (zwanego PTBs) równomiernie dodając kolejne 6 pętle. W 4 rzędzie zrobić dwie kolumny, a następnie wzrost o jedną pętlę.

Tak więc, równomiernie dodać 6 szwów w każdym rzędzie, co siedem rzędów od początku. Powinieneś dostać 42 pętli. Te pętle provyazyvaem kolumny od 8 do serii TH 17 TH. Aby łatwiej zrozumieć, jak zacząć, rysunek przedstawia schemat Monkey, wykonane hak, który wyraźnie pokazuje, jak dopasować fory z naszych zabawek.

W 18 rzędzie zacząć zmniejszać równomiernie 6 pętli w rzędzie. Oznacza to, że w 18. rzędzie dzianiny 5 PTBs, zrobić ubavku i tak dalej. W 19 – 4 kolumny i ubavka. Mamy więc w dalszym ciągu, że w przyszłości nasza hak związane małpa jest 18-pętle. Razem na tym etapie należy podłączyć 21 serii, po umieszczeniu znacznika oznaczającą środek pleców.

Od 22 th do 27 th PTBs nadal drutach 18 w seriach po 25. seria wyprowadzić przewód. Będzie to przednie nogi Monkey.

W 28 rzędu dzianiny 3 kolumny, a następnie wzrastają. Kończymy zatem rzędu. 29-te seria dzianiny bez podwyżek kolumn. 30 minut, 31 minut, 32 minut i 33 minut wiązały analogicznie do poprzednich dwóch się odpowiednio za pomocą zawiasów 4 i 5 pętli. W ostatnim rzędzie musi być 36 pętli. Po zakończeniu czerpiemy inny przewód do przyszłości ogona.

Seria 34 z dzianiny w następujący sposób: zrobić 2 kolumny, zwiększenie Powtórz 4 razy. Następnie 9 PTBs i powtórzyć 2 PTBs, zwiększyć o kolejne 5 razy. Efekt – 45 pętle. Provyazyvaem je od 35. do 45. kolumn.

Na początku serii 46th robi znowu ubavki pętle. 13 PTBs, ubavka, powtarzać aż do końca serii. Następny numer – 5 PTBs, ubavka 6 razy. Od 48 th do 52 th serii przypadków dniu 6 ubavok. Pod koniec powinien pozostać 6 pętle. Muszą wyciągnąć nić pozostawić oryginalne, aby uczynić go jako znaki pochłaniaczem kapłanów i pępka Małpy.

Dostajemy gotowe głowę i tułów szydełkowane małpę. Opis wykonywanej pracy zmaksymalizowane i nie powinno powodować trudności w realizacji.

pysk

Pierwsze spełnić nasze twarze zwierzę. Jak na początku opisu Monkey, hak połączony, wykonać 6 pętli w SC. W 2. rzędzie dodamy 6 szwów. O 3 do 7 i równomiernie dodaje się do każdego szeregu pętli 6. PTBs Pozostałe dzianiny. W 7. rzędzie powinien dostać 42 pętli. Od 8 do 11 th th tych 42 kolumn drutach pętli.

Z 12. serii rozpocząć ubavki 12 PTBs, ubavka. Powtórz 3 razy. 13 rząd – tylko kolumny. W 14 dzianiny 11 PTBs, zmniejszamy pętle kontynuować aż do końca wiersza. 15-te bez zmiany dzianiny PTBs. Następnie seria 16 th podobnego – 10 PTBs, ubavka.

Następnie, pomiędzy 12 i 6 rzędów potrzeba, aby klapki dolnej krawędzi, to jest dobre flash, a następnie przymocować nici. Otrzymany potrzeby nieco pysk do wypełnienia wypełniacza i przyszyć do gotowej głowicy.

oczy

Oko za pomocą 2 koraliki w czerni i bieli oka jest łatwo zrobić z białej przędzy. Aby to zrobić, 8 bary są zamknięte w SC. Gotowe.

Oczy trzeba uszyć na „maska” do pyska małpy wyglądał bardziej harmonijne. „Maska” zaczynają dziać jasny gwint w następujący sposób: 8 PTBs zamykane w FA rozwiń dziewiarskich. 2. rzędzie: pętla powietrza (dalej – PE), (PTBs, przyrost), (…), powtarza się jeszcze 3 razy, odwrócić. Dalej jeszcze ch 1, kolumna 2, wzrostu, 3 razy. Zmień ciąg do ciemności, robiąc PE, wzrost (3 PTBs, wzrost) (…) 3 razy więcej. Musi być 22 pętle. Dzianiny je na 5 i 6 wierszy PTBs. Nie zapomnij włączyć pracę po każdym wierszu. Czyniąc 7th kolumnę, a następnie (2 PTBs, ubavku) Powtórz 5 razy. Kończymy numer PTBs.

Szyć pysk do „maska”, białka, a na koniec z kulkami, oczu.

Uszu i ogona

Jest to prawdopodobnie najbardziej podstawowe informacje na temat przyszłych zabawek. Mimo kompletnego opisu Monkey, szydełka wykonane, nie powinno być ktoś spowodować dodatkowe problemy lub trudności w pracy. Hack jest dość szybkie i łatwe.

8 PTBs zamykane w znanym SC obracać. Dodamy 8 pętli, aby rozwijać. Następnie drutach liczbę kolumn. Robimy dokładnie to samo i drugie ucho jest szyte na głowę na wysokości oczu.

6 PTBs w SC, od 2 do 40 th nd drutach bez zmiany 6 pętle PTBs. Pod koniec kurczliwe. Że ogon jest gotowy.

łapy

Weź brązowy przędzy, dokonać SC 6 barów, provyazyvaem 35 kolejnych rzędach. Następny dzianiny jasny przędzy: Kolumna, wzrost. Powtarzać aż do końca serii. Od 37 th do 39 th drutach kolumn bez podwyżek. Włożyć przewód owinięty pętli. To będzie nasz palm. 40. Seria zwiększają, 3 PTBs, następny przyrost i 4 PTBs. Wszyscy powinni mieć 11 pętli.

W liczbie 41-m palców wykonać Monkey: ubavka, składany na pół dłoni. 4-krotnie powtarza się algorytm 3 CH4 PTBs, włączony, PTBs (w dłoni), łączących połówki palmowego. Dostać 4 palce. Aby połączyć kciuk – odcinek nitki na 3 rzędy poniżej aktualnej pozycji i zrobić 3CH i 4 PTBs nich.

Druga noga to samo.

tylne nogi

Zaczynamy, jak zawsze, z sondy od 6 pętli. Dzianina 15 rzędów kolumn. Będzie to goleń. Ona pasuje ciemnej przędzy.

Beżowy wątek dzianiny stopę. 6 pętle SC. Następna kolumna, zwiększyć. Otrzymujemy 9 pętle. W 3 rzędu 3 do PTBs, CH2, pomijając pętle 2, 4 PTBs. od 4 do 6 drutach te pętle tylko 9 kolumn. 7. rząd nie zwiększy, PTBs 3 i 4 Wzrost PTBs. Po trzeciej serii drutach konwencjonalnych kolumn. Włóż przewód, jak również w przedniej stopy. W 12. rzędzie dodać pół stopy, a następnie wykonaj ubavku: 3 CH 3 PTBs te vis PTBs ułożone. Więc robimy 4 razy i dostać 4 palec. Dla dużej – nici wyjściowego 4 rzędach poniżej.

zamknięcie

Pozostaje tylko ułożyła gotowych części. Więc goleni i stóp uszyć razem, a następnie połączyć z ciałem. To samo odbywa się przy przednich łap i ogona. Monkey jest gotowy.

Następujących etapów master-class „Monkey Hook”, można stworzyć doskonałą arcydzieło ręcznej pracy, którą można umieścić na półce, aby dać na pamiątkę lub dać dzieciom. Można je łatwo znaleźć, jak używać go w swoich grach.