853 Shares 6440 views

drzwi lewe i prawe: jak określić otwarcie drzwi

To wstyd być zainstalowanie piękne drzwi, aby dowiedzieć się, że zamki wpuszczane i zawiasy zostały zakupione błędnie, że w internecie powinny być otwarte w niewłaściwym kierunku, który jest przeznaczony dla sprzętu zakupionego. Aby nie popełniać błędów i nie tracić na niepotrzebne akcesoria, dobrze byłoby, aby dowiedzieć się, którą stronę się obrócić skrzydło drzwi.


drzwi lewe i prawe: jak określić kierunek otwierania drzwi

Decyzja o tym, gdzie drzwi będą otwarte, zgadza się nie tylko z mieszkania projektanta, ale również z wymaganiami służb odpowiedzialnych za pożar i bezpieczeństwa sanitarnego.

Jeśli istnieje problem konstrukcji drzwi instalacja lub po prostu na ogólny rozwój postanowił dowiedzieć się, które drzwi w lewo i prawo, jak określić swój kierunek, a następnie pokazać wiedzę do krewnych, trzeba rozbić głowę, jak łatwo się zagubić.

Za pomocą pierwszego sposobu określania

Wiadomym jest, że drzwi otwarte do wewnątrz i na zewnątrz. Załóżmy, że internetowa otwiera się na zewnątrz, że będzie z wami do innego pomieszczenia lub na zewnątrz. Powiedzmy, długopis z tego otworu po lewej stronie, a jeśli nie jesteś leworęczny, będzie naciskać na zakładkę prawą rękę – tak to drzwi na lewo. Jeśli jest stosowany na zewnątrz lewego ramienia popychając drzwi i uchwyt jest po prawej stronie – gratulacje, panel drzwi – tuż.

Jeśli nie zrozumiał, co drzwi w lewo i prawo, jak go zidentyfikować, a zarazem wątpliwość konieczność takiej wiedzy, rzucać prób – jest prostsza wersja uznawania lewo i prawo przemieszczania o charakterze politycznym.

Drugim sposobem do określania

Spróbujmy inaczej. Teraz zgadza się, że malowanie otwiera do wewnątrz, to na swoją korzyść. Po otwarciu prawa ręka służy, a uchwyt jest po lewej stronie, a następnie drzwi po prawej stronie. Kiedy budowa ciągnąć być wygodne z jego lewej strony, ale położenie pokrętła po prawej – drzwi po lewej stronie.

Jeśli jesteś całkowicie zdezorientowany tym, co się dzieje i dlaczego różnią się drzwi w lewo i prawo (jak określić swój kierunek, staraliśmy się wyjaśnić), odczytać w następujący sposób, a wszystko stanie się jasne jak dzień.

Trzecia metoda określania

Stanąć przed drzwiami i pociągnąć ją do siebie. Jeśli w tym momencie linie, na których wisi panel drzwi, znajdujący się po prawej stronie – prawo drzwi. Mogą być bezpiecznie nadana wzoru z prawej otwarcia skrzydła drzwiowego. Ale czy zawiasy są po lewej stronie (pod warunkiem, że sam wyciągnął skrzydło drzwi), to jest oczywiste, że drzwi po lewej stronie.

Nic skomplikowanego, w odpowiedzi na pytanie: co to jest drzwiczki lewej i prawej, jak zdefiniować? Zdjęcia, które są zamieszczone w artykule pomogą Ci lepiej zrozumieć.

Czwarty sposób

Nie ma innej opcji raczej skomplikowane, jak wiesz kierunku drzwi. Dobrą wiadomością jest to, że nie powinniśmy stanąć w dowolnym miejscu, a pchać lub ciągnąć za nie musiał. Zła jest taka, że trzeba będzie rozbierać pętli (jeśli jest składany pętla). Jeżeli rozszerzając pętlę na dwie części, przekonają się, że sworzeń (który, nawiasem mówiąc, musi „patrzeć” w górę) jest przymocowany do elementu skrzydłowego w prawo – to znaczy prawo zawias i drzwi, odpowiednio, zbyt. W przypadku, w którym jest odwrotnie, a następnie w pętli, a lewa skrzydła drzwi.

drzwi lewe i prawe: jak zdefiniować go w skrzydle

Najprostszym i najbardziej intuicyjny sposób, aby rozwiązać problem – to jest otwarcie drzwi na siebie i zobaczyć, który pojawił się z boku skrzydła drzwiowego. A jeśli drzwi są na lewo od Ciebie – zostawiła całą historię o nazwie „otwieranie drzwi w lewo.” Jeśli zdarzyło się otworzyć płótno jest na prawo, to prawo otwarcie i, odpowiednio, sama drzwi i prawo pętli (jeśli pętla nie jest w Europie, wszystko jest dokładnie odwrotnie).

przepisy bezpieczeństwa pożarowego

Istniejące przepisy bezpieczeństwa pożarowego jest jasne określenie, co drzwi w lewo i prawo. Jak określić ciach (norm i przepisów sanitarnych) dostarczyć inną opcję, która brzmi całkiem proste: prawo nazywa konstrukcję drzwi, otwierane prawą ręką. W związku z tym otwiera lewa ręka skrzydło bramy zostanie wywołana po lewej stronie. Jednak przewiduje się, że drzwi otwierają się ku sobie.

Przy projektowaniu Drzwi muszą zapewnić ich swobodny otwór. Otwarte drzwi nie powinny blokować wejście do pokoju obok i zakłócają swobodny przejazd do schodów i wind.

Przeniesienie drzwiach zgodnie z przepisami ustawowymi uważane przebudowy i wymaga zatwierdzenia w odpowiednich działach.

Drzwi wejściowe w przepisach są zdefiniowane jako ewakuacji w przypadku konieczności awaryjnego nie powinny utrudniać swobodnego przepływu przepływu ludzi na ulicy.

Zasady dotyczące definicji w krajach europejskich

Europejska definicja otwierania drzwi (lewy lub prawy) różni się od rosyjskiego drastycznie. Jeśli producent drzwi, armatury, drzwi Korobov Izrail, Włochy, Niemcy czy Hiszpania (komponenty składowe, które od dawna sprawdziły się na rynku w Rosji), konieczne jest, aby starannie wybrać akcesoria do drzwi. Granicą otwarcie drzwi typu określona przez ruch wstęgi. Jeśli otworzy się w internecie pozostaje prawo drzwiach, drzwi w prawo. W przypadku, gdy w internecie idzie na lewo od ciebie i otwarte drzwi na lewo od progu, drzwi są po lewej stronie.

To znaczy, że po prawej stronie rosyjskiej, niemieckiej lewicy, coś takiego.

Ustanowienie nowych drzwi w miejscu starego

Jeśli zaczniesz wejście koszty napraw i wymiany grupowe zadanie, konieczne jest, aby zrozumieć, co zmiana drzwi – w lewo lub w prawo. W jaki sposób ustalić, co do twoich drzwi?

Tak, że ogień i organizacje odpowiedzialne za standardy opieki zdrowotnej, to nie było do roszczeń, konieczne jest, aby zachować strukturę otworu drzwiowego, planowanego biura projektowego. To wystarczy, aby pamiętać ręcznie otwierane drzwi, kiedy pociągnął ją na drugą. Jeśli trzymać uchwyt z prawej strony – prawo drzwi, jeśli lewa ręka była zaangażowana – lewe skrzydło drzwi.

Kierunek ruchu drzwi wewnętrznych wybrano na podstawie osobistych preferencji i wymagań projektowych. Trudniejsze do drzwi wejściowych, do których stosuje się szczególne wymogi nakładają agencje odpowiedzialne za bezpieczeństwo mieszkańców.

Zawiasy i zamki

Ważne jest, aby wiedzieć dokładnie, co pętla przy dopasowaniu do konkretnego drzwi. Według GOST 5088-2005, nie są lewe i prawe zawiasy, które są odpowiednie dla danego skrzydła drzwiowego. pętla zasada ma zastosowanie do drzwi, które, gdy są zamknięte, ruch w lewo, a jeśli stosuje się kilka sposobów określenia wymienione w artykule, można przypuszczać, że drzwi są również prawo. W związku z powyższym, pętle są nazywane lewo odpowiednie drzwi z kierunku lewej strony, co sprawia, że ruch internetowy w kierunku ruchu wskazówek zegara.

Względu na sposób drzwi otwarte, będzie zależeć od wszystkich akcesoriów. Aby zakupić odpowiednie pod zawiasy i zamki, musisz zrozumieć, z lewej lub prawej strony drzwi. Jak ustalić, że cały poprzedni tekst, ale jeśli nadal nie rozumiem – to nie ma znaczenia. W sprzedaży jest uniwersalnym drzwi sprzętu, który nadaje się do każdych drzwi, czy to w lewo lub w prawo.