682 Shares 5082 views

Burg – Burg z rękami …

Jeśli masz chęć, aby łowić w gwiaździstą noc w bezwietrznej pogodzie, to najlepszym rozwiązaniem byłoby wziąć włócznię. Że powyższe warunki są konieczne do tego rodzaju połowów. Zazwyczaj, taki sposób jest stosowana w jesieni Tym razem, woda trochę Oczyszczanie noc ciemno, wiatr nie jest taki sam jak w lecie. Rybołówstwo z kuszą – zatrudnienie jest niezwykle ciekawy, ale dość trudne. Aby uzyskać dobry połów, często muszą pokonywać duże odległości, dzięki czemu jego drogę przez trzciny i glonów. Powinno to być zrobione cicho, płynnie i cicho, jak to możliwe.

narzędzia aplikacyjne

Co to jest więzienie i jak go używać? Jest to prawdopodobnie najczęściej zadawane pytania początkujących wędkarzy. Ostroga – to długi kij, który ma zaostrzoną końcówkę metalową. Jest on stosowany jako pocisk do wędkowania. Ten produkt był używany w czasach starożytnych. Do tej pory, więzienie – bardziej precyzyjnym instrumentem niż nasi przodkowie.

definicja

Obecnie, przy czym narzędzie jest grzebień z metalowej tablicy 20 cm z zębami żelaza przerobione. Każdy z nich ma przeciętną długość około 15 cm. Podniesienie poziomu je tak, że końcówka podobieństwo konwencjonalny haczyk. Średnia długość więzienia wynosi około 2 m. Materiał do uchwytu w tym przypadku zwykle jest łatwy do cięcia drewna.

Opis uniwersalne narzędzie

Wielu rybaków nie są ze słyszenia zna znaczenia słowa „więzienie”. W związku z tym, wszystko dość proste i jasne. Ostroga – długi bieguna, która posiada ostrą końcówkę stopu metalu. Ten przyrząd ludzie poławiać wiele wieków temu. W ostatnich latach, więzienie zostało zaktualizowane i poprawione. Jak wspomniano powyżej, nowoczesne narzędzie przypomina grabie z metalowymi zębami 15-20-centymetrowych. Mają wycięcia na ich wytrwałość i niczym nie ustępował zwykłego haka. Wszystkie zęby są spawane bezpiecznie do płyty, która jest również wykonana z metalu. Bosak uchwyt musi być łatwe i wygodne, więc jest ona wykonana z bambusa lub drewna. Jego wielkość jest indywidualne i dostosowane do wzrostu wędkarza.

Miejsce i sposób użycia urządzenia

W tym przypadku, niektóre z kryteriów, których należy przestrzegać. Dla myśliwych łowić przy użyciu harpunów dobrze dopasowany skalisty cypel z rzadkiej roślinności naturalnej. W płytkiej wodzie, która ma piaszczyste dno, ryby zrobić praktycznie nic, więc obszar ten nie jest odpowiedni dla polowania podwodnego. Można polować na roślinnością obszarze o mulistym dnie, ale powinno to być zrobione z łodzi, jak w inny sposób można wystraszyć wszystkie ryby.

Odnotowanie wędkarz zdobycz musi działać bez zwłoki. Zazwyczaj ryby śpi w nocy, więc myśliwy ma kilka dodatkowych sekund. Ale nie odpocząć, ponieważ najmniejsza nieostrożność wypłukać zdobycz. Jeśli jest to wydajne, trzeba iść powoli do brzegu. Powinien iść pod prąd rzeki, a zapadka musi dostać się na plaży. polowanie przewagę włóczni polega na tym, że każda ryba będzie miała znaczne rozmiary i zajmie honorowe miejsce w mojej osobistej kolekcji.

podstawowe zasady

Aby złapać procesu okazało się skuteczne, należy przestrzegać następujących warunków:

  • Ryby muszą spaść, ponieważ w tym czasie zwiększa klarowność wody znacznie, dlatego lepiej do terenu widać. W tym czasie, wiatr nie jest tak silny, więc powierzchnia staw jest spokojny.
  • pora nocna – jest to idealny czas dla wędkarzy. W tym okresie znacznie zwiększa szanse na dobry połów.
  • Oświetlenie powierzchni zbiornika powinna latarnia która ma spokój i rozproszone światło.

Początkujący wędkarz musi nauczyć się spokojnie i cicho wzdłuż brzegu. Musimy iść pod prąd rzeki. Dobry połów można znaleźć w obszarze, gdzie duża liczba różnych roślin obecnych. Woda powinna być błotnisty, bagnisty, z dużą ilością glonów, ponieważ są ulubionym przysmakiem ryb. W takich miejscach, zwykle lin, karp, szczupak i inne. To właśnie te rasy lubią spędzać noc, owinięty glony rosnące w pobliżu brzegu.

rada

Nigdy nie zapominaj, że rybołówstwo z kuszą jest uważane za nielegalne zajęcie i równa kłusownictwa. Do korzystania z tego narzędzia, „świeci” dość dużą karę. Fakt, że pogarsza rybaka, jest fakt, że korzystanie z tego urządzenia w okresie tarła.

Własna produkcja tego produktu

W dawnych czasach, na długo przed erą pojawieniem wędki, złowione ryby włócznię – prawdziwy fakt, więc więzienie, wykonany własnymi rękami – dość siły do współczesnego człowieka. Proces jego produkcji nie jest skomplikowane. Jako materiał na harpuny idealnych dziesięć szprychy motocykla, które są przyspawane do jednej z metalowego pręta lub płyty. Na tylnej stronie tej konstrukcji jest to konieczne do spawania rurę żelaza i umieścić w nim drewnianych trzonu. To wszystko. Bosak i gotowy do obsługi.

Niektórzy potencjalni rzemieślnicy zamiast korzystania z igły widły, noże, gwoździe, i że rybołówstwo jest całkowicie bezużyteczny. Ponadto, powodują nieodwracalne szkody dla zdrowia ryb, ale nie złapać zdobycz.

Niezależne forty Produkcja z drewna

Rozważyć inny sposób tworzenia określonego urządzenia. Bosak własnymi rękami z drewna – najbardziej prosta wersja narzędzia. Do jego produkcji muszą znaleźć płaską gałąź i wyostrzyć jeden koniec. Można również wiązać się z jego końcu jeden lub więcej ostrych przedmiotów z różnych materiałów stałych. Następnie produkt będzie bardziej użyteczne.

wynik

Analizując powyższe, możemy powiedzieć z pewnością, że do więzienia – to doskonałe narzędzie dla wędkarzy, których produkcja jest dostępna dla prawie każdego.