678 Shares 1119 views

Operatorzy telefonii komórkowej (Ukraina): kody. Rozwój rynku telefonii komórkowej na Ukrainie

Od połowy lat 1990, operatorzy telefonii komórkowej działają w kraju. Ukraina (kody każdego operatora są różne) są objęte telefonii komórkowej do 98% jego powierzchni. Komunikacja mobilna ma rozwiązać problemy wielu ludzi, bo nie wszyscy mieli telefony stacjonarne. Ponadto pomaga komórek do możliwie jak najszybciej skontaktować się z osobą.

Co operatorzy sieci komórkowych są popularne?

Na Ukrainie działa kilku operatorów. Liderzy rynku telefonii komórkowej – „MTS / Vodafone” i „Kyivstar”. podmiot „Intertelecom” reprezentowana jest (numer kierunkowy 38094) pracuje w formacie CDMA. W kraju, a mniej popularnych operatorów komórkowych. Ukraina (kody dla połączeń z zagranicy należy wpisać w formacie międzynarodowym: 0038 lub +38) – jest już ustalone rynku telefonii komórkowej. Zalogować się do nowego operatora będzie bardzo trudne.

Operatorzy telefonii komórkowej (Ukraina): kod

Jak wybrać numer telefonu komórkowego operatora ukraińskiego? Jeżeli osoba dzwoni z zagranicy, po raz pierwszy wprowadzony kombinację 38 (międzynarodowy kod z Ukrainy), a następnie podać kod operatora (trzy cyfry) i numeru telefonu (7 cyfr). W takim przypadku, jeśli rozmówca nie bardzo orientuje się w ukraińskich operatorów telefonii komórkowej, a mianowicie kod może zrozumieć, tanie lub drogie, aby zadzwonić do danej osoby.

W ten sposób, operator "MTS / Vodafone" obecnie cztery kody: 38050, 38066, 38095, 38099. Niektóre z tych kodów pierwotnie należał do innych, mniejszych przewoźników, które przystąpiły do „MTS”. Początkowo operatorzy telefonii komórkowej (Ukraina), których kody 38066, 38095 i 38099, niezależnie oferując swoje usługi klientom. Mówimy o „ECOTEL operatorów” i „jeans”.

„Kyivstar” – operator mobilny (Ukraina – jedyny kraj, gdzie ta firma działa), który był jednym z pierwszych, aby oferować swoje usługi na rynku ukraińskim. "Kyivstar" jest teraz również należy do czterech kodów: 38067, 38096, 38097, 38098.

innych operatorów

Jakie są operatorzy telefonii komórkowej (Ukraina)? Kody czego?

Obecnie wiele osób woli taryfach życie (kody 38063, 38093), ponieważ operator świadczy usługi o wartości dodanej (internet). Oczywiście, należy zwrócić uwagę na tych operatorów komórkowych, którzy nie są tak znane, mimo że ich stawki i warunki nie są takie złe. Rosyjski operator Beeline (kod 38068) kilka lat temu, rzucili się na oślep w ukraińskiej przestrzeni mobilnej. O Golden Telecom (kod 38039) potencjalni abonenci wiemy bardzo mało, ponieważ tego operatora, a zwłaszcza nie reklamują swoje usługi. Peoplenet operator większy specjalizuje się w dostarczaniu Internetu. To działa na CDMA / 3G (kod 38092).

Pojawienie się innowacyjnych operatorów telefonii komórkowej na rynku ukraińskim jest mało prawdopodobne.