387 Shares 1271 views

„Wychodzę cię szuka”: aktorzy dużo wiedzieć o detektywa

Nie tak dawno temu, pierwszy wyemitowany drugi sezon serialu „Wyszedłem szukać.” Aktorzy starali się przekazać publiczności kontynuację historii stosunków między dwoma braćmi i Rita Demirovyh Wysockiego. Sama fabuła autorów zgromadzonych w jednym z raportów telewizyjnych o młodym człowieku stracił pamięć i bezskutecznie próbowała odnaleźć swoich bliskich. Więc pojawiło się pytanie o to, co człowiek może przeżyć jeden dzień, kiedy otworzył oczy, nie pamiętam jego imienia, kim jest, gdzie mieszka. I że miał zamiar zrobić: próbować walczyć o ich przeszłości lub na nowo rozpocząć życie?


fabuła

Bracia Michael i Denis Demirovy kilka lat wspólnej pracy w dziale, który jest zaangażowany w śledzenie ludzi brakuje. Są one dość podobne. Mają różne zwyczaje, charakter. Są na swój sposób życia.

Raz do ich działu ułożone nowego pracownika – psycholog Małgorzata Wysocki. Podeszła do normatywnej wydziału śledczego policji po ukończeniu studiów na Wydziale Psychologii. Jej kariera jest całkiem udany, ponieważ pomaga ludziom.

To zajmuje bardzo mało czasu, a dwaj bracia są dwa boki trójkąta miłosnego. Rita przychodzi także do pracy w dziale dla konkretnego celu. Ona chce odnaleźć siebie. Jeszcze jako nastolatka dostała się do wypadku. Potem został uratowany, odkrywając wkrótce po wypadku, ale lekarze zdiagnozowali kompletną amnezję. Ona nie pamięta jego prawdziwe nazwisko, kim jest, gdzie, kto jej rodzice. Ona nic nie wie o sobie. Pamięć zapewnia go z baldachimem tylko po uderzeniu samochodu w małym prowincjonalnym miasteczku … Chociaż wiele lat minęło, problem jest nadal ją dręczy.

Dlaczego?

Całkiem proste była idea cyklu „Wyszedłem szukać.” Aktorzy wprowadzić go w życie z pozycji zewnętrznej jest bardzo łatwe. Ale w rzeczywistości, praca została wykonana bardzo dużo.

Główną bohaterką Marguerite długo stracił pamięć. Teraz ona nie wie nic o sobie znać, ale najważniejszą rzeczą dla dziewczyny – ona nie wie, dlaczego nikt nie szukał ani rodzice, ani przyjaciół, ani znajomych. Jej życie nie zaczęło. Nadal nie ma pojęcia, co ona musi zrobić, aby odnaleźć siebie, swoje wspomnienia. Każdego dnia próbuje dowiedzieć się, kim jest, gdzie, rozmawiając z ludźmi i słuchać swoich uczuć w różnych sytuacjach.

Rita próbuje ponownie napisać swój sposób życia, każdego dnia, w kółko, próbując nauczyć się zrozumieć, co czuje i myśli.

przyjazny personel

Margarita zawsze pozostaje zbyt powściągliwy i zbyt zamknięte. Ale to trwa aż do momentu, dokładnie jak to było odwiedzane przez przytłaczającą uczucie miłości, która nie mogła się oprzeć …

Aktorzy z filmu „wyszedłem patrząc na ciebie” tak grał pojawienie się tego uczucia, a potem bolesne separacji, wydaje się, że doświadczyło go za prawdziwy. W pewnym momencie, Rita uświadamia sobie, że nie wszystko jest tak strasznie źle. Spotkała się z braćmi Demirovymi – Michael i Denis. Pierwszy Rita podziwia ich za specjalistów w swojej dziedzinie, że wszelkie złożoności na ramieniu. Ona bada różne rzeczy, z głową wchodząc do pracy, a nie stara się przebywać na ich problemy.

Kocham linię pokazu

Z biegiem czasu, ona zakochuje się w jednej z towarzyszami – Denis. Zdaje sobie sprawę, że jest on żonaty, ale nie może nic na to poradzić. Z decyzją własnych problemów, ta sytuacja to nie może pomóc, ale są też pozytywne aspekty. Choć pamięć i nie wróci do dziewczyny, ona ma małe szanse na bycie kochanym i szczęśliwy, aby zacząć pisać swoją nową biografię. Więc to pokazuje „Wyszedłem szuka możesz kochać zainteresowanie show. Aktorzy Staraliśmy się opisać wszystko bardzo naturalne i ruchu, tak aby widzowie mogli doświadczyć jak najwięcej tego, co dzieje się na ekranie.

W obsadzie obrazu

W serii „I wyszedł szukają Państwo” będzie bardzo dobrym wyborem do rodzinnego oglądania. Pracując na nim przyniósł bardzo dobrych aktorów, którzy byli nie tylko niezbędną wiedzę i umiejętności, ale nie było też pewne doświadczenie w obrazach podobnych przedmiotów. Ta stanowią doskonałą okazję dla każdej nowej serii, aby uzyskać jak najwięcej z widzenia.

Tak więc, w serii „I wyszedł, patrząc na ciebie,” aktorzy wykazały wysoki poziom opanowania bez wszystkich blaszki pompatyczno i prymitywizmu. Każda postać była bardzo realne, jakby publiczność zna go jako sąsiada lub przyjaciela.

Główną rolę – Margarita Wysocki – w filmie grany przez Olga Arntgolts, jednego z dwóch bliźniaków aktorek kina rosyjskiego. Rola udał się do Michaela Demirova Konstantin Sołowjowa – rodzaj rosyjskiej Rambo wycieku oraz roli Denisa Demirova – Nikołaja Iwanowa. Jego żona Olga filmowy zrealizowany na ekranie Natalya Shvets. Poważne i rygorystyczny policji pułkownik Gavrilov nikt nie mógł zrobić lepiej niż Valery Barinov, który w osiągnięciami obsada znaleźć już rolę dzielnych żołnierzy. Uzyskać co najmniej serię na temat przyszłości kadetów Kremla.

Uzupełnienie działający zespół Olgi Prokofiewa, Siergiej Yushkevich, Ekaterina Klimov, Evgenia Dmitrieva Ludmiła Artemyev, Elena Galibina, Anna Dubrovskaya …

Tak więc okazało się, że seria „Wyszedłem szukać.” Aktorzy i role pełnią one, by tak rzec, drugi plan, nie umniejsza znaczenia swoich bohaterów. Na przykład, bohaterka Elena Galibin – pracownik Lydia archiwum MIA. To jest nie tylko odpowiedzialny i skrupulatny, ale też bardzo miły, posłuszny, reaguje kobieta.

Każdy pojedynczy przypadek, dochodzenie, które wskazywały na pokaz, tak ciekawe, że oglądając jakąkolwiek serię natychmiast zamienia się w ekscytującą działania. W związku z tym, nie zgodnie z prawdą, możemy zdecydowanie powiedzieć, że projekt nowoczesnego kina jest bardzo dobra i wysokiej jakości.

Co dalej?

Podczas pierwszego sezonu Margarita Vysotskaya czynią wszelką pomoc dla ludzi poszukujących zaginionych krewnych. Jednocześnie stara się rozwiązać tajemnicę jego pochodzenia i znaleźć przynajmniej ktoś z rodziny.

A w drugim sezonie w końcu rzucić trochę światła na tej tajemniczej i dziwnej historii. Kilka widzowie będą mogli się oprzeć, by nie patrzeć bezpośrednio w ostatnich klatek filmu.

Nowa seria pokaże kontynuację historii dwóch braci, którzy są zaangażowani w poszukiwania zaginionych osób. W pierwszym sezonie, tworzą trójkąt miłosny. Jaki będzie kontynuacją historii, możemy się tylko domyślać. I dowiedzieć się o wszystkim, co się stało z ich ulubionych bohaterów, cztery lata później, to jest możliwe, patrząc „wyszedłem patrząc na ciebie-2”. Aktorzy są takie same, tylko dodaje nowe historie.

Rita, został zwolniony z oddziału, z powrotem do żądania braci, aby pomóc wyśledzić jej ojca, czyli człowieka, który zastąpił ojca. Nie wrócił z podróży w czasie i jego numer telefonu, a następnie płaszczem znalezionego w bezdomnych.

Los miałby go ponownie stawić czoła wszystkim uczestnikom trójkąta. Bracia nie wiedzą jeszcze, że Rita jest córką jednego z nich, do którego wróciła do miasta.

Tak, na pewno, że zdecydowana większość widzów preferują lekkie komedii lub romantyczną historię. Jednak istnieje pewna warstwa ludzi, którzy są interesujące, ekscytujące detektyw gustu.

Te ostatnie (kryminały) jest seria „Wyszedłem szukać.” Aktorzy, zdjęcia, które były często dostrzec na łamach kolorowych magazynów, mega nierdzewnej. Ale to nie jest tylko detektyw. Jest to również dramat. A popularność tej serii stała ze względu na dwa ważne czynniki: ciekawa fabuła, gra aktorów. I dane te są na bardzo wysokim poziomie.