113 Shares 1254 views

"Twilight", Alec Volturi: biografia, zdjęcia. Alec Volturi: rola artysty

Kilka lat temu, saga „Zmierzch” stał się jednym z najbardziej popularnych serii książek na świecie. Ta słynna powieść epicka zarobione przez szereg ciekawych postaci. Wśród tych potężnego wampira Volturi Alec (w filmie – w wykonaniu kanadyjskiego Cameron Bright).


Saga o wampirach „Zmierzch”

Cykl Stefani Mayer, który przesunięcie młodzieży i dorosłych na całym świecie, składa się z pięciu powieści i jednej noweli. W centrum opowieści – z miłości do pięknej dziewczyny o imieniu Bella i wampir Edward.

Oprócz nich, powieści saga istnieje wiele innych znaków. Że arystokraci wilkołaki i wampiry klan decyzji wszystkie krwiopijców na świecie – Volturi.

Od czasów starożytnych, aby być silny, przywódcy wampirów Volturi wybrał posiadająca niezwykłe zdolności, lub uzdolnionych ludzi, i zaprosił ich do nich dołączyć. Tak więc przez kilka stuleci stał się najpotężniejszą rodziną krwiopijców w historii ludzkości.

Newfound moc Volturi wolno zakładać władzę ustawodawczą w funkcjach świata wampirów. W takim przypadku orzeczenie klan Aro i jego bracia wykorzystane talenty drugiej Volturi, aby zapobiec umocnieniu pozycji innych rodzin. Na przykład, obawiali się z klanu Cullenów, gdyż mają w rodzinie zaczęły się pojawiać bardzo uzdolnionych wampirów. Ten strach jest wzmocniony przez odwołania Bella i Renesmee narodzin.

Bliźniacy Alec i Jane Volturi

Te bardzo młodym wyglądzie wampiry – jeden z najsilniejszych w Volturi. Jane znany jest w stanie dokonać żadnego człowieka lub wampira cierpi na ból nie do zniesienia.

Jednak, aby być naprawdę boi się brata o nazwie Alec Volturi. Pomimo faktu, że wydaje się być bardziej spokojny i miły, w rzeczywistości tak nie jest. Alec po prostu w stanie lepiej kontrolować siebie niż jego emocjonalną siostrą.

Talent młodego człowieka – zdolność, aby wyciszyć wszystkie zmysły jak ludzi i wampirów. Ponadto, może to spowodować paraliżujący nie jednej, ale całych grup istot. Walki są często wykorzystywane Alec Volturi zdolność podkraść się do wroga i atak bez utraty swoich żołnierzy.

Młody wampir od urodzenia posiadał ten dar, lecz w słabszej formie, a także potężną siłą występuje tylko w trakcie leczenia. Raz ugryziona Aro facet jest torturowany i starał się chronić przed bólem, wykorzystując swoje zdolności. Zatem słaby dar Alec-man wzrosła i stała się potężną broń wampira.

Alec Volturi: książki biografia

Ojciec bliźniaków był francuskim wojskowym, a matka – anglosaski chłop. Urodzony przyszłych wampirów w 800 AD. e. w Wielkiej Brytanii.

Od dzieciństwa, bliźniacy Jane i Alec Volturi (aktorzy zdjęcia ucieleśnieniem na ekranie znaków, można zobaczyć poniżej) zostały obdarzone niezwykłymi zdolnościami, ze względu na to, co ich ojciec uważał, że Alec pomóc mu stać się bogatym i Jane, zaplanował on być żoną dowolny kto będzie za to zapłacić dobre pieniądze.

O niezwykłych dzieci znaleziono głowę Volturi – Aro. Po przybyciu i spojrzał na nich, wampir sobie sprawę, że są jeszcze zbyt małe, aby je płacić. Dlatego, pozostawiając dzieci pod opieką rodziców, miał zamiar wrócić później i zrobić im wampiry swojego klanu.

Ale wkrótce matka bliźniąt zmarło na malarię, a jego ojciec zaczął pić dużo i bash rodzeństwem. Samotność i żal z ojcem i innymi przyczyniło się do bliźniaczych talentów rozwiniętych skokowo. Jane nauczył się przyczyną piekielny ból tych, którzy obrażają; i Alec może „wyłączyć” uczucia innych. Ze względu na dzieci wieku nadal nie są w stanie w pełni kontrolować swoje zdolności. Ale chłopi w sąsiedztwie zaczęły zauważać, że coś jest nie tak i otworzył polowanie na nich, chcąc spalić dzieci na stosie jako czarownice.

Na szczęście, werdykt Jane i Alec znalazł czas Haro, który wraz z innymi Volturi przybyli na miejsce egzekucji i Save the Children. Pomimo młodego wieku (bliźniaki nie pamiętam dokładnie jak to było wtedy, przypuszczalnie 12-13 lat), dzieci zostały zamienione w wampira i dołączyć do klanu.

Stosunki z siostrą

Volturi stać się prawdziwą rodziną dla bliźniaków, którzy troszczyli się o nich więcej niż ich ludzkich rodziców, ale przede wszystkim Alec pozostał wierny do Jane. To dzięki niej wstąpił do klanu.

Od leczenie Jane poczuła radość staje się wampirem, zwłaszcza schlebia jej możliwość nie bać nikogo. Alec wziął jego odwołanie nie jest tak pozytywne. Widział jego siostra popełniła Aro i innych starszych, a on traktował je ze zdrowym sceptycyzmem, jednak umiejętnie kontrolować się doskonale, nie ujawniają jego uczucia.

postać Aleca w filmie

W adaptacji sagi o wampirach „Zmierzch” Alec Volturi po raz pierwszy pojawia się w drugim filmie – Saga Zmierzch: Księżyc w nowiu. Pomimo faktu, że w książce bohater 12-13 lat, w filmie pojawia się On przed publicznością szesnastu chłopców.

Następnego dwa zdjęcia charakter Alec cykl tam film to tylko formalność. Ale w Saga Zmierzch: Przed świtem – część 2 ostatecznej bitwy, jest on aktywnie zaangażowany.

Film nie mówi szczegółowo historię bliźniąt, a on sam otrzymuje bardzo mało czasu na ekranie. Mimo to, w uroczej kanadyjskiego aktora, który grał Alec Volturi po fanklubu saga było wielu ludzi na całym świecie.

Alec Volturi: aktor Kemeron Brayt

Kanadyjski aktor Kemeron Brayt, mimo swojej poprzedniej roli na świecie znanego jako młodego wampira klanu Volturi.

aktor charakter bardzo dużo, w rzeczywistości, w jednym z wywiadów, Cameron przyznał, że był zadowolony grać złego faceta z Dakota Fanning (Jane Volturi). Ponadto Cameron lubił, że dzięki roli w tej serii, był w stanie wziąć udział w różnych konferencjach, w tym Comic-con, który został pozbawiony z powodu młodego wieku, uczestnicząc w „X-Men”. W tym przypadku, fani, zwłaszcza fani kanadyjskiego talent zdenerwowany, że w adaptacji do nich siostra zapłacił tak niewiele uwagi.

W czasie filmowania miał Cameron noszenia soczewek, a także szeroki warstwę makijażu. Ale mimo tych niedogodności, Bright grał dobrze.

aktor filmografia

Pomimo tak młodym wieku (w momencie pojawienia się pierwszych zaledwie 16 lat był kinosage „Eclipse” Cameron), artysta miał całkiem przyzwoite doświadczenie twórcze.

Po raz pierwszy na ekranie pojawił się w Bright w wieku siedmiu lat, grając w jednym z odcinków kanadyjskiego serialu telewizyjnym „Stargate”. Po istniało kilka ról przechodni, a młody aktor nie pojawił się w 2004 roku w mistycznego thrillera „Inny”. Film ten film grał tylko dwa znaki: chłopca i jego klon.

W ciągu najbliższych kilku lat, przyszła rola Alec Volturi grał drobne, ale dobrze znane projekty: "The Butterfly Effect" "X-Men: Ostatni bastion". I "4400"

młody Cameron zagrała główną postać w fantazji przeboju wampira „Ultraviolet” w 2006 roku. Potem znowu następuje szereg projektów migracyjnych, gdy młody człowiek nie dostał roli Alec Volturi kinosage w „Zmierzchu”.

W ostatnich latach Kemeron Brayt zagrała w wielu zdjęć kanadyjski ruchu ( "Little Glory", "The Last Girl", "Motyw", "Floodplain" i inne).

Fanfiction o Alec Volturi

Alec i jego artysta Kemeron Brayt jak fanów sagi, więc młody człowiek stał się bohaterem licznych fan fiction (prac wentylatora).

Najbardziej znany produkt krajowy w swoim rodzaju – jest „Kocham cię, Alec Volturi”, „Alec Volturi Niewola” i „mieszaniec”.

Warto wspomnieć, że fani w swoich pracach już dawno odkryli, że postać królowej serca. Ulubiona para fanów – Alec Volturi & Renesme Karli Kallen (córka Edward i Bella). Wybór dość dziwne, zważywszy, że Renesmee przeznaczone Jacoba Blacka.

Ciekawostki

  • Alec Volturi była młodsza siostra przez kilka minut. Jednakże wzrost ten był nieznacznie powyżej Jane.
  • oczy Aleca, z reguły były burgund wina, jednak, gdy był głodny, stały się czarne jak noc. Jako siostry, młody człowiek żywi się ludzką krwią, choć był mniej okrutny.
  • Pomimo faktu, że wszystkie wampiry odwrócił się i stać się zimno przystojny, Alec był szczególnie przystojny. Jego młodość, uroczy uśmiech, rysy twarzy małej dziewczynki i grube wargi lekko złamane serce nie jest wampirem.
  • Rumuński wampiry Stefan i Vladimir, z klanu z których za pomocą Alec i Jane Volturi Split, zwany brat i siostra bliźniaków „czarownica”.
  • Jako dziecko, będąc jeszcze chłopcem, Alec chciał zostać naukowcem.

Alec Volturi jako drugi, jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych i interesujących bohaterów „Zmierzchu”. Szkoda, że w powieści i filmie bohater otrzymuje nie tak dużo czasu. Jednak fani saga mają nadzieję, że w przyszłości jego prace Stefani Mayer będzie skorygować niefortunne przeoczenie. W międzyczasie fani mogą podziwiać tylko artyście wykonawcy roli Aleca – Cameron Bright – nowe filmy z jego udziałem.