579 Shares 5115 views

Jak obojnaków hodowlanych: Ways

Planeta jest zamieszkana przez istoty żywe z powodu ich rasy. Jak to się dzieje w normalnych ludzi, każdy wie. Ale są ludzie i zwierzęta są transwestyci. Kim oni są? Jak obojnaków hodowlanych, przeczytać artykuł.


Zwierzęta hermafrodyta

Kręgowce w większości przypadków albo rodzą żeński lub męski. Paweł, natura jest zachowana. Ale są zwierzęta do życia których zmiany podłogowe. Pod tym wpływem zewnętrznych czynników środowiskowych, takich jak temperatura, zasolenie, wskaźnik czasu, w którym ostatni światło i ciemność, a także ich obrót.

Wiele ryby są hermafrodytów, czyli w tym samym czasie ma cech obu płci, lub zmienić go w trakcie jego istnienia. Kiedy osoby płci zmienia na przemian, nazywa dichogamia, które są wyposażone w wiele gatunków ryb z różnych rodzin: Gubanov, panterka, papuga ryb i wielu innych.

Narybek rodzą kobiety, ale później zmienili płeć, stają się mężczyźni i więcej ich płci nie zmienia. Ta forma nazywa hermafrodytyzm protogyny. Jednak smażyć niektórych gatunków pojawiają się na męskiej światła i nigdy nie wolno zmieniać płeć.

zmiana płci mają zdolność do zwierząt morskich starożytnego pochodzenia, które obejmują korale. Jak obojnaków hodowlanych? metody zwielokrotniania w różnych korali: bezpłciowy i seksualne. Mają zmiany płci ze względu na temperaturę. Jeśli to wzrasta, kobiety zamieniają się samców. Zmień podłodze pod ogórki i morskich elektrowni lub ogórków morskich.

Ale krewetki, wręcz przeciwnie, rodzi się samców. Zaledwie dwa lata później zmienić swoją płeć i żyć do końca życia samic. W ten sam sposób jak krewetki seksu zmiana z clown ryb, tylko ta transformacja nie wpływa na środowisko. Celem procesu jest optymalizacja stosunku seksualnego danej populacji. Taka zamiana płci zwierząt zwany społeczny. W tym przypadku, jeśli samica umiera, jej miejsce zajmuje największy samiec dorasta. O zmianie płci mogą być pod wpływem czynników pochodzenia nienaturalnego: chemikalia, pestycydy.

Hermafrodyta – dżdżownica

Dorosłych członkowie gatunku jednocześnie obdarzonego atrybutów, komórek rozrodczych i gruczołów obu płci. Takie robaki są nazywane hermafrodytów. pomnożyć je w obecności dwóch organizmów żywych, bez względu na ich płeć.

Jak obojnaków hodowlanych? Dżdżownice pomnożyć kilka etapów. Początkowo okazy są wymieniane płyn nasienny. Jest on przechowywany w śluzie, które wydzielają wyspecjalizowane komórki obręczy. Podczas dojrzewania plemników śluzu pasa wyróżnia się jeszcze raz, ale teraz to jest utworzona z kokonu. Robak zajmuje mu przez głowę. Kiedy kokon jest przesunięty do ciała robaka, to dostać jajko, które następnie zapłodnione przez plemniki. Earthworm może odtworzyć nie tylko opisany sposób. Fakt, że kokon zawiera wiele żywotnych jaj. Raz w ziemi, rozwija nowe robaki. W odpowiednim czasie oni wyjść z kokonu dobrze uformowanych robakami.

strategie radzenia sobie

W przypadku całkowitego wyniszczenia gatunku dżdżownic są metody zamienne, pomaga zachować. Jak obojnaków hodowlanych? Robaki mają zdolność do reprodukcji bez zapłodnienia. Tylko w tym przypadku, populacja będzie się składać wyłącznie z samic.

Ze względu na unikalny sposób hodowli dżdżownic są powszechne na całym świecie. Jedynym wyjątkiem jest Antarctica, ponieważ jego gleby pod warstwą lodu. Robaki żyjące w glebie, co płodne. Służą one jako pokarm dla innych zwierząt.

węże hermafrodyta

Można je znaleźć w przyrodzie bardzo często. Wybitni przedstawiciele obojnaków wśród węży jest rodzaj botropsov Island, siedliska, który jest Ameryka Południowa. W tym gatunku są transwestyci i zwykłych węży o różnych płci.

W przyrodzie istnieją węże, które rasy jaja matki i mężczyzna żadna część w nie akceptuje. Taki proces jest nazywany partenogeneza. Dla naukowców są bardzo interesujące hermafrodyta węża. I metody hodowlane mają interesujący: różnej płci, biseksualistów i partenogenetycznych.

Ślimaki są transwestyci,

Jak obojnaków hodowlanych? Aby odpowiedzieć na to pytanie, należy wiedzieć, że każda osoba ma organów płciowych zasadą kobiet i mężczyzn. Dorosłych ślimaki zmieniających płeć, częściej u kobiet. Pomnożyć każdy rok. Gotowy do zachowania parowania określony. Ślimak zaczyna przesuwać się powoli, z częstym zatrzymywaniem i w połowie długości oczekiwania z podwyższonym przedniej części ciała.

Gdy dwa ślimaki z takiego zachowania występują między nimi zaczynają kochać grę, a po nich – akt zapłodnienia. Różne gatunki ślimaków, kontynuował nierównego czasu. W ślimak, na przykład, kilka minut. Hermafrodytów jako rasa? Po wystąpieniu parowanie, przez długi czas ludzie komunikują spermatoforów. Gdy wymiana jest skończona, indeksowania.

Ludzie są hermaphrodites

Mają cech płciowych męskich i żeńskich. Ale najczęściej produkują hormony płciowe tylko jeden gatunek: męski lub żeński. Takie hermafrodytyzmu zwane fałszywe. Jego prawdziwe opcja praktycznie nie występuje u ludzi, ponieważ takie hermaphrodites organizm jest w stanie produkować hormony płciowe mężczyzn i kobiet. Wśród zwierząt, zjawisko to jest szeroko rozpowszechnione, to odnosi się do ssaków, mięczaków, płazów.

hermafrodytów fałszywy

Pojawienie się takich ludzi jest spowodowana mutacją genetyczną. A człowiek jest obdarzony cech płciowych mężczyzny i kobiety. Jednak organizm nie jest w stanie wyprodukować tylko hormony, jedyny w swoim rodzaju. Takie nieprawidłowości genetycznych u ludzi są znacznie bardziej powszechne.

Występowanie tego zjawiska pozostaje tajemnicą, ponieważ ludzie z takimi niepełnosprawne niechętnie zwierzyć nawet lekarzy. Są nieprzyjemne stała kpiny społeczeństwa, ale człowiek sam nie ponosi winę za to, co się stało. Poradzić sobie z androgynii, nie może. Transwestyci, ludzie lubią rasy? Dzięki nowoczesnej wiedzy naukowej takich ludzi można wyeliminować poprzez defektów kosmetycznych chirurgii, aby żyć normalnie, a nawet rodzić dzieci.

Jeśli fałszywy hermafrodytyzm obserwowano u mężczyzn, struktura ich genitaliów podobnej do struktury kobiet. Stało się to na skutek nieprawidłowego rozwoju płodu w łonie matki. Chłopiec urodzony hermafrodyta się w szpitalu dla dziewczynki. Ale w miarę upływu czasu, to błąd krytyczny czyści, a to powoduje, że kolejne osoby i psychologicznego cierpienia.

Na zjawisko ludzkiej hermafrodytyzmu to zdarzenie. Aż do chwili obecnej, aby zbadać zjawisko medycynie nie udało, istnieje tylko kilka odniesień do ludzi z takimi niepełnosprawnych.

479 shares 4076 views
507 shares 2607 views