375 Shares 1871 views

SDMO generatory: Rodzaje i opinie

Firma SDMO oferuje różne typy generatorów na rynku. Duże zapotrzebowanie zarówno dla gospodarstw domowych i zmian przemysłowych. Elektrownia przedstawiony marki są idealne na placu budowy.


Jeśli mówimy o kompaktowych modeli, można je kupić za domów wypoczynkowych. Silniki zainstalowane marki "Mitsubishi", "Kohler" i "Dusan". Aby dowiedzieć się więcej informacji na temat urządzeń, należy najpierw zapoznać się z podstawowymi typami generatorów.

Rodzaje generatorów

Generatory w pierwszym podzielonej władzy. Na rynku gospodarstw domowych i zmian przemysłowych. Oni z kolei dzielą się na jednostki benzynowej, gazu i oleju napędowego. Generatory spawania w oddzielnym podgrupy. Dostarczanie energii elektrycznej do obszarów mogą być użyte.

Jednak ich głównym zadaniem jest zapewnienie pracy urządzeń spawalniczych. Według hałasu występuje również podział roślin. Przeznaczyć parametru urządzenia do dźwięku 30 dB i 30 dB. W ostatnich latach aktywnie wytwarzany model, który jest prawie niesłyszalny w eksploatacji.

urządzenie benzyna

Modyfikacja benzyna, zazwyczaj używany do podłączenia urządzeń elektrycznych. Na budowę miejsc można znaleźć często. Silniki stosuje się dwóch faz. urządzeń reprezentowanych jako automatycznym i ręcznym typu wyjściowego. Przeciętne mechanizmy energetyczne znajdujące się na poziomie 4,5 kW. Niektóre urządzenia są produkowane z systemem sterowania i wyświetlacza. To będzie kosztować dobry generator (silnik benzynowy) SDMO na obszarze 35 tys. RUB.

modele przenośne

Przenośne modyfikacje są idealne dla obszarów podmiejskich. Na rynku obie jednostki benzynowe i wysokoprężne. Waga urządzenia w tym przypadku nie przekracza 25 kg. Dla ułatwienia transportu przewidziane uchwyty. Silniki do modeli najczęściej stosowany typ push-pull. Wyrzutnie są instalowane tylko rękę. Jeśli mówimy o cechach konstrukcyjnych, ważne jest, aby pamiętać, że wiele modeli są pokrętła. Wloty powietrza są rzadkie. Urządzenie Zużycie paliwa zależy od parametrów zasilania.

wersje wysokoprężne

Jednostki wysokoprężne są uważane za najbardziej powszechne dzisiaj. W tym przypadku zmiany domowe są wykonane z mocą na poziomie 4,5 kW. Wiele modeli są dostępne z regulatorami. Urządzenia znalezione tylko manualna typ rozruchu. Przeciętny ustawienie napięcie robocze nie przekracza 230 V. Jeśli mówimy o modyfikacji przemysłowej, są one sprzedawane z wiarygodnych systemów chłodzących.

W tym przypadku nominalna częstotliwość prądu może wynosić do 55 Hz. Średnia pojemność silnika równa 2,3 litra. Wiele modyfikacji działać na silnikach trehtaktnyh. To kosztuje średnio generator diesel SDMO przemysłowe w obszarze 260 tys. RUB.

modyfikacja spawania

Modyfikacja zgrzewania o małej energii są najczęściej produkowane i mają ręczny rozrusznik startowego. Prostownik jest stosowany z diodami. przystanki wibracyjne instalowane tylko w wersjach komercyjnych. Zdolność operacyjna prądnic spawalniczych nie przekracza 3,5 kW. prądzie znamionowym częstotliwość mieści się w zakresie 35 Hz. Kup teraz jakość generator spawania SDMO może wynosić do 22 tys. RUB.

modele gazowe

generatory gazowe SDMO produkowane są z filtrów powietrza. przystanki wibracyjne są stosowane tylko dla wersji krajowych. Średnia pojemność urządzenia wynosi mniej niż 5,6 kW. Jeśli mówimy o modelach przemysłowych, mają prostownik. Przepływ gazu w tym przypadku zależy od pojemności urządzenia. Odpowiednie generatory dostarczyć energię elektryczną do domów i obiektów budowlanych. Dostać dobrą modyfikacja gospodarstwo domowe może być w obszarze 34 tys. RUB.

Recenzje SDMO ineo 1000

Jeśli wierzyć nabywców, to powiedział, przenośny generator diesel SDMO jest idealny do serwowania małych budowach. Model Moc wynosi tylko 4,5 kW. Jednak wydajność urządzenia jest na wysokim poziomie. Wentylatora chłodzącego jest zainstalowany. Uruchamianie urządzenia Circuit jest świadczona. Według właścicieli, rozrusznik zostaje zatkany bardzo rzadkie.

Wirnik jest w tym przypadku tylko przegrzanie podczas długotrwałego korzystania z generatora. Rama modelu wykonana jest z uchwytami. Nominalna częstotliwość prądu wynosi 44 Hz. W tym przypadku zawory są ustawione olej. Filtr jest stosowany typ oczek. Powinien on być reprezentowany przez generator diesel SDMO na obszarze 35 tys. RUB.

Opinia w sprawie SDMO ineo 1055

Firma generator SDMO ineo 1055 (przemysłowych) dla dużych przedsiębiorstw. opcja zasilania przy 55 kW. Wytrzymać generator napięcia stoi przy 330 V. To wystarczy, aby dostarczyć prąd do kilku pomieszczeń. zatrzymuje drgań w modyfikacji nie są przewidziane. Typ prostownik stosowane. Rama wykonana jest bez poduszki, ale do transportu otworów na nim są dostępne. Nabyć wspomniana instalacja przemysłowa może być do 250 tys. RUB.

Opis SDMO ineo 1200

Te generatory przemysłowe SDMO opinie klientów są pozytywne. Model ten jest często używany w szkołach i przedszkolach w sytuacjach awaryjnych. Wydajność jest wysoka. zatrzymuje drgań stosowane w poduszki. Do obsługi specjalnych otworach w ramie. Prędkość obrotowa wału wynosi nie więcej niż 1300 na minutę. Począwszy od modelu urządzenie jest zainstalowane w automatycznym typu. wentylator do chłodzenia systemu. Kup ten generator użytkownik jest w stanie tak niskie, jak 210 tys. RUB.

Parametry SDMO PERFORM 3000

Powiedział przenośny generator diesel SDMO jest dzisiaj bardzo popularne. Wirnik jest w tym przypadku ustawiona na typ pojedynczego kanału. Silnik z kolei stosuje się w dwóch etapach. Jego moc osiąga maksymalnie 3,3 kW. Aby połączyć budowę elektronarzędzi, że to za mało. Zużycie paliwa wynosi modyfikacja tylko 3,2 litra na godzinę.

Filtry są stosowane w modelu typu mesh. Położony bezpośrednio nad rozrusznikiem. Skonfigurowany model jest bardzo prosty. Jeśli to konieczne, dostosować prędkość możliwe. Rama w tym przypadku odbywa się bez pomocy, ale jest w stanie wytrzymać duże obciążenia. Kup ten generator, puszka użytkownika za 36 tys. RUB.

Recenzje SDMO PERFORM 4000

SDMO generatory firmy PERFORM 4000 (Portable), który udostępni budowach z energii elektrycznej. Moc tej instalacji wynosi 3,7 kW. Współczynnik kompresji modelu jest dość wysoki. Urządzenie rozruchowe standartowo stosowane Circuit. Jeśli wierzyć nabywców, obejmuje modele bez problemów. Z usługi jest proste.

W razie potrzeby oczyścić silnik można własne, a filtr jest zanieczyszczony rzadkie. Rama stosowana w tym przypadku z uchwytami. Wibracje ograniczników generatora nie są przewidziane. Prędkość obrotowa średnia wynosi 1300 obrotów na minutę. zawory olejowe są rzadko złamane. Kupić generator może być za 35 tys. RUB.

Opinia w sprawie SDMO PERFORM 5000

FIRMY Generator SDMO PERFORM 5000 (komercyjny) jest produkowany o mocy 45 kW. On jest dobrze nadaje się do zapewnienia budowach z energii elektrycznej. Klapy w tym przypadku, znajduje się w górnej części obudowy. Jeśli to konieczne, dostosować limit modele napięcia może być. urządzenie typu elektronicznego przewidzianego rozruchu. Układ chłodzenia wykorzystuje powietrze. zatrzymuje drgań są w krawędzi ramy. Warto generator w obszarze 270 tys. RUB.

Opis SDMO PHOENIX 2800

Generator SDMO PHOENIX 2800 firm (przenośny) wykonana jest z pojemności 3,3 kW. Charakterystyczną cechą tego modelu jest uważany za wygodny rama i jest transportowany bez problemów. Częstotliwość znamionowa jest urządzenie 33 Hz. Współczynnik kompresji w tym przypadku zależy od wybranego trybu. Kiedy filtry muszą mieć możliwość oczyszczenia się. Wibracyjny łożyska w generatorze nie jest w użyciu.

Silnik jest zamontowany w dolnej części struktury. Bezpośrednio wentylator ma małą moc i działa cicho. Modyfikacja rezerwa mocy nie przekracza 4,5 kW. Średni poziom hałasu jest równa 78 dB. Klasa izolacji pod warunkiem N. Series Oceniono współczynnik mocy równy 0,8. Jeśli wierzyć nabywców, to model jest produktywny i rzadko się przegrzewa. Kupić można ponad 32 tys. RUB.