648 Shares 9365 views

Kwiat męski szczęście.

Anturium jest znany wielu jako kwiat „męskiej szczęścia”. Unikalny kształt tego kwiatu nadaje jej szczególną oryginalność. Z należytą starannością, roślina ta może kwitną nieprzerwanie przez cały rok. Różnorodność kolorów, kształtów i rozmiarów pozwala liczyć więcej niż pięciuset gatunków tego kwiatu. Ze względu na osobliwe struktury zakładu nazywany jest kwiat z ogonem. Jej wysokość może wynosić do jednego metra. Twarde zielone liście, jak strzały, osiągają długość 30 cm. Tworzą klastra w centrum którego stoi dużą rodzinę jasnych kolorach, które mogą być różowy, biały i czerwony. Najbardziej zdumiewająca rzecz – jest to, że roślina może kwitnąć w tym procesie, aby zmienić jej kolor: z różowego na biały kolor z czerwonego na zielony.


Jeśli zakupiony kwiaciarni „męski szczęście”, dbając o powinny być obsługiwane przez konkretnej wiedzy, ponieważ wpływa na to jak roślina będzie w przyszłości. Można umieścić go w głębi sali, mając dobre pokrycie, ale przy stałym rozkwicie lepiej umieścić go rano na oknie, jak to było poranne promienie słońca jest bardzo potrzebne.

Po przejęciu kwiat powinien być zasadzone w ziemi i odebrać nową pulę je zgodnie z jego wielkości, wzbogaconej z podłożem. Jeśli istnieją jakieś uszkodzenie korzeni, takie jej części, muszą być usunięte, a miejsce cięcia posypać pokruszony węgiel.

„Mężczyzna szczęście” – specjalny kwiat, więc podłoże na to, aby być żyzna, lekka i krucha. Roślina powinna być zapewniana nie tylko składniki odżywcze, ale również dostęp powietrza do korzeni. Do tej mieszaniny odpowiedniego arkusza podłoża i do darni, mech torfowy, włókna kokosowe i pokruszony węgiel. Kawałki kory dostarcza niezbędnych kruchość gleby. Po zaczynają rosnąć i tworzyć nowe liście, można go uznać za proces aklimatyzacji zakończone.

Jeśli kwiat „męski szczęście” jest używany do wzrostu dzieci, to trzeba go umieścić w garnku, jeśli celem jego rozkwicie, pula zostanie podjęta przez rozmiaru nieco większego niż poprzedni, albo takie same. Należy zauważyć, że nadmierne powstawanie dzieci powoduje znaczne szkody kwitnienia.

Zwiększona wilgotność gleby roślina nie podoba, tak że musi być rozpylany. Latem, tylko dwa – trzy rozpylania, ale jest to konieczne, aby uniknąć wilgoci do kwiatu. Podlewanie powinno być przeprowadzane tylko w przypadku, gdy ziemia byłaby sucha. Większość roślin potrzebują wilgoci w okresie intensywnego wzrostu i tworzenia kwiatów i liści. Aby ponownie utworzyć pozory kwiat tropikalnych warunkach, które są podobne do znanego środowiska swego siedliska, można umieścić garnek na mokrej keramzytu lub mokrym mchu zawinąć samą roślinę, a także korzenie, które są na powierzchni. Flower „samiec szczęście” powinni otrzymywać wilgotności i oświetlenia w ilości niezbędnej dla niego.

Przesadza nawozu jest wysoce niepożądane. Płynny nawóz powinien być stosowany przy niższym stężeniu, w przeciwnym razie można spalić korzenie roślin. Podczas ciepłej czas do zapłodnienia kwiat nie może być mniejsza niż raz na dwa tygodnie przez złożony nawóz z pierwiastkami śladowymi. W zimie, nawóz powinien być stosowany raz w miesiącu.

Podobnie jak wszystkie rośliny, kwiat „męski szczęście” jest atakowany przez szkodniki takie jak przędziorki, mszyce, skali Jose. Oprócz zalecanych produktów w celu ich zwalczania, można użyć ludowym – przygotować mieszaninę mydła i czosnku.

Niewygodne Anthuriums tryb treści pociąga za sobą pojawienie się różnych chorób. Pozostawia w tej oczerniać i dyni. Powodem tego może być niewłaściwie dopasowane gleby, wody do nawadniania jest zbyt trudne. W każdym przypadku trzeba odpowiednio analizować sytuację.

Z należytym i właściwej pielęgnacji kwiatem będzie wyglądać świetnie i kolorowe przez cały rok.