599 Shares 8792 views

Aleksander Morozow: Komik, kobieciarz i smakoszy

Aleksander Morozow – humorysta, którego życie osobiste jest interesujące dla wielu kobiet w Rosji. Co oni tak przyciąga do niego? Ktoś docenia Alexander za jego wspaniałe poczucie humoru. Inne panie jak rzadkością wygląd Morozow. Przypomina edakogo pupsika, którzy po prostu chcieli się przytulać. Dzisiaj mówimy o tym, gdzie się urodził i studiował Aleksander Morozow. Komik długą drogę do przebycia, zanim stał się gwiazdą. Dziś jego kocha i szanuje cały kraj. Jednak szczegóły jego scenie off-life nie jest bardzo znana. Mamy nadzieję, że po przeczytaniu tego artykułu, ciekawość będą zadowoleni.

Aleksander Morozow (biografia): humorysta w dzieciństwie

Przyszły aktor urodził się 16 lipca 1973 roku w Samarze (wcześniej miasto nazwano Kujbyszewie). Sasha dzieciństwa pokazał się z kreatywnej strony. W przeciwieństwie do innego chłopca, nie ciągnąć warkocze dziewcząt i umieszcza przycisk na krzesła dla nauczycieli. Jego zainteresowania leżą w innej płaszczyźnie. Aleksander Morozow – humorysta, jak mówią, od Boga. Żart, nasz bohater rozpoczął w bardzo młodym wieku. Podczas gdy moja mama była nie do domu, trochę Sasha wszedł do jej szafy, wziął sprawy (szale, sukienki, spódnice), umieścić je na i rozmieszczone wesoły koncert. Oglądając go było naprawdę zabawne.

kariera

Po ukończeniu szkoły średniej, Aleksander zapisał się do szkoły, gdzie uczył się zawodu spawacza elektrycznego. Oczywiście, nie jest to coś, co marzyli o naszym dzisiejszym bohaterze, ale w praktyce był on w stanie zarobić dobre pieniądze. rodzina Morozov mieszkał bogatego życia, więc jego pensja okazała się być doskonałym narzędziem dla rodziców.

Postanowił radykalnie zmienić działalność? Jeżeli więcej niż jeden raz, publiczność jest mało prawdopodobne, aby być teraz wiem, kto Aleksander Morozow. humorysta On nie lubi, żeby go zapamiętać. Tak więc, podczas treningów musiał pracować jako spawacz w niekorzystnych warunkach. Sasha dała ofertę – wykopać dziurę. Ulica była ulewa. Ale praca to praca. Morozov poradził sobie z zadaniem, ale wypłacane z własnym zdrowiem. Był przemoczony do suchej nitki i przeziębienie. Wtedy nasz bohater postanowił, że już nie chce być spawarka elektryczna. Po pewnym czasie, Alexander zebrane dokumenty i poszedł, aby przejść do kultury uczelni. Jego wysiłki zostały uwieńczone sukcesem.

Jako student, Morozov i jego trzej koledzy zorganizowali humorystyczną grupę, nazywając go „Comics”. Początkowo faceci byli tylko w swoim ojczystym Samara, ale potem zaczął zwiedzać w całym kraju. Komicy muszą żyć w przerażających warunkach. Jak przyznał Morozow, na początku swojej kariery często musiałem spać w łazience.

Jestem pewien, że wielu z Was zastanawia się, jak dostać się do „krzywym zwierciadle” Aleksander Morozow. Stało się to dzięki konkurencji, gdzie zobaczyliśmy nasz bohater i doceniane zawodowych komików. Jewgienij Petrosyan oferowane młodego utalentowanego artystę do dołączenia do swojego zespołu. W chwili obecnej, ze względu na Aleksandra Morozowa dziesiątki żywych i zapadających w pamięć obrazów, takich jak pszczoła „Ju-Ju” Cute Bunny i zabawy szczeniąt. Jego fani są nie tylko dorośli, ale także dzieci.

Udział w programie „Tracę na wadze”

Wszystko kiedyś zobaczyć Aleksandra Morozova pulchną misia z promiennym uśmiechem i bujne włosy. Wszystkie te dane podać swój wygląd infantylizm. Uroczy, zabawny, puzatenky – w ten sposób publiczność przypomniał Aleksander Morozow. Komik stracił – wiadomości natychmiast rozprzestrzeniać się za pośrednictwem wiodących krajowych mediach drukowanych. Ale za co? Po tym wszystkim, fani wziąć go za to, co to jest – z grube policzki i wielki brzuch. Ale wiadomo, że nadwaga jest mieć negatywny wpływ na zdrowie ludzi. Jeden dzień humorysta zrozumiał to i złożyła wniosek o uczestnictwo w programie „Tracę na wadze.” W ciągu 10 tygodni, prowadził walkę z nadwagą, duszność i fałdy tłuszczu na brzuchu. Trenerzy, psychologowie i dietetycy zapewniają kompleksową pomoc dla niego i dla innych członków. Teraz możemy z całą pewnością powiedzieć, że wynik był wart wysiłku. Ale aktor nie zamierza na tym poprzestać, bo do normalnej wagi (wzrostu) jest jeszcze daleko.

życie osobiste

Pomimo faktu, że Aleksander Morozow nie mają wygląd Breda Pitta czy Leonardo DiCaprio, to nigdy nie został pozbawiony kobiecej uwagi. Dowodem na to jest fakt, że nasz bohater został oficjalnie żonaty 7 razy. Przed nami jest człowiek prawdziwy damskie. Sasha czuje miłosne człowieka, i nie wyklucza, że w niedalekiej przyszłości trafi do rejestratora już 8 razy.

Co on teraz zaangażowany humorysta

W ostatnich edycjach „krzywym zwierciadle” został wyemitowany niezwykle rzadko. Ale to nie znaczy, że artyści teatru, który jest kierowany przez E. Petrossian, są bezrobotni. Na przykład, Aleksandra Morozowa w środowiskach wielkomiejskich jest znany nie tylko jako słynny komik, ale także jako wielki przywódca i artysty. Jest zapraszany na wesela, imprezy firmowe, rocznice i inne uroczystości. Z takim wesołym i zapalającego lidera, jest on gwarantowany morze pozytywnych emocji i żywych wrażeń. Program, który oferuje swoim klientom Morozov, obejmuje różne konkursy, dowcipy, tańca i numery komediowe. Ten wieczór będzie pamiętany przez długi czas i bohaterów z okazji i gości.

Posłowie

Aby podsumować to, co zostało powiedziane powyżej, należy zauważyć, że jest to zabawa i rozwijanie ich osobowości. Aleksander Morozow – humorysta, samica zwierzę, dobroduszny i megapozitivny ludzie. Wszystkie przypadki, dla których cokolwiek podjął, są skazane na sukces. Życzymy mu godnego towarzysza poznać i rozwijać twórczo! Mamy nadzieję, że będzie on nadal daje ciepło i uśmiech do swoich widzów.