208 Shares 8972 views

Iglaki w kraju: wybór i sadzenie

Iglaki w kraju powinny być sadzone zgodnie z prawem projektowania krajobrazu. Rzeczywiście, właściwy dobór roślin oraz zgodność z technologią opieki – są bardzo ważne dla nasadzenia wyglądał atrakcyjnie. Sadzenie drzew iglastych w kraju powinny rozpocząć planowanie. Jeśli pogodzić wszystkie budynki, które są w danym obszarze, ze ścieżkami, klombów i drzew z góry, a następnie w przyszłości nie trzeba być rozczarowany swoim wyborem. Po wszystkich drzew iglastych w kraju nie tolerują przesadzania, więc należy po prostu wybrać je na stałe.


zagadnienia ogólne

Wybór drzew iglastych dzisiaj jest ogromny, igła kolor najbardziej zróżnicowane (od niebieskawo na złote odcienie), a także inna gęstość korony i równomierność jego kolor. Oprócz wyglądu, powinien być zainteresowany informacjami, takimi jak preferencje rozsady, potrzebuje środowiska, gleby, w których pożądane jest, aby rosnąć. Wszystkie iglaki (w kraju będzie można umieścić większość gatunków uprawnych) pochodzą z jałowca, świerku lub sosny. Dlatego pozorna różnorodność nie powinien wstydzić się – troska o wszystkie te rośliny wymagają bardzo podobna. Uprawiane w iglastych cieplarnianych są przyzwyczajeni do dobrej, nawożonej gleby, więc nie zaniedbywać opatrunek, przynajmniej początkowo. A jeśli gleba jest na tyle słaba, kupić specjalny nawóz. Pamiętaj, że wprowadzenie świeżego nawozu do gleby lub innego domowego wyrobu nawozów organicznych można poważnie zaszkodzić sadzonki, a nawet go zabić. Lepiej jest zbierać glebę lasu sosnowego i posypać je wokół rośliny. Ale w ogóle, te krzewy są bezpretensjonalne. Na przykład, są one dobrze dostosowane do słabego oświetlenia. Iglaki w kraju mogą podlegać problemów natury estetycznej. Na przykład, na wiosnę palą jasne słońce. I choć ich działanie nie ma wpływu, rodzaj igliwia będzie bardzo nieestetycznie. Aby tego uniknąć, należy przykryć rośliny prosty jutowe lub innego rodzaju materii.

Kiedy sadzić i jak dbać

Iglaki powinny być umieszczone w nowym miejscu po wpadają w stan hibernacji. Ale przed wystąpieniem silnych mrozów. Przy wyborze roślin, dać pierwszeństwo do tych, które są uprawiane w pojemnikach, biorą korzeń lepiej. Przed nadejściem zimy należy dobrze podlać niedawno zakorzenione iglastych, zwłaszcza jeśli jesień była sucha. Otrzymany wilgotność pozostaje w drewnie do sprężyny i po przebudzeniu niż koronka jest karmione. Ponadto, wilgotna gleba nie jest tak bardzo schłodzone.

Kompozycje roślin iglastych

Zdjęcia pokazują nam, że praktycznie każda kombinacja tych roślin wyglądają jasny i atrakcyjny. Ale na harmonii zadbać. Wysokich drzew iglastych dać pierwszeństwo cedrowe sosna, jeden kolor jodła, odmiany Thuja Brabant. Ten majestatyczny rośliny, ich cienie mogą rosnąć iglasty mniejsze. Thuja occidentalis może zaspokoić swoją pasję do cięcia zieloną przestrzeń, może dać różne formy. Te unikalne typy jak cyprysik groszkowy, i wiele jodły powodu jego średniej wielkości doskonale pasuje do każdego projektu ogrodu.