846 Shares 9857 views

Papier ścierny i jego warianty

Papier ścierny zwany również papierem ściernym. Ten materiał ścierny, zmieniając materiał ziarno jest tkanina lub papier, w którym specjalną warstwę z proszku ściernego. Ścierny jest stosowany w trybie „ręcznym”, a w urządzeniu do przetwarzania danych (stripping) wszystkich powierzchni, które następnie zagruntowane, szlifowane, lakierowane, malowane, etc. Z pomocą nazhdachki można również usunąć starą farbę, rdzę. Większość z tych papieru ściernego Rolki dostępne, ale są bardziej zaawansowane opcje, takie jak gąbki ściernej. Do czyszczenia dużych powierzchni na tyle dobrze, aby dysponować specjalną poprzeczkę korka, który jest dołączony do papieru ściernego. Jeśli potrzebujesz do czyszczenia metalu, nie może obyć się bez wiertła, która będzie służyć jako napęd do obracania płyty ściernicy i scheto ściernego a.

Jeśli są do różnych celów potrzebujemy papieru ściernego, jego klasyfikacja pomoże Ci wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada. Więc, klasyfikowania emery od typu bazowych. Skórki na bazie papieru może być konwencjonalny lub wodoodporny. Ponadto, ten materiał może wytrzymać znaczne obciążenia mechaniczne. Jego cena jest niska, ale to nie jest bardzo odporna na zużycie i szybko usunięte. Ścierny na bazie tkaniny (bawełna lub poliestru) bardziej wytrzymała, elastyczna, odporna na wilgoć. Ponadto papier ścierny występują w oparciu o połączone otrzymane przez klejenie i bibuły. Szczególnie, materiały stałe są przetwarzane ściernym specjalnych maszynach ściernych tarcz na bazie włókna.

Jednak klasyfikacja nie wystarczy wiedzieć, musi również nabyć w świetle ziarnistość. Że jest to najważniejsza cecha tego materiału. Materiały ścierne szorstka, mniej wskaźnikiem jej ziarna. Wskaźniki grubość ziaren papier ścierny stanowi od 12 do 16 lat. Używanie jest zwykle usuwany z powierzchni starej farby, lakieru, ociera lakieru.

Za to mniej gruboziarnisty papier ścierny o ziarnistości Indeks który waha się od 24 do 40. To również może zeskrobywania farby. Ale ścieralności skóry 60-80 został użyty po powierzchni czyścić. Takie nazhdachkoy szlifowanie zgrubne jest wykonywana. Aby wygładzić i równej powierzchni, należy zastosować papier ścierny o ziarnistości 80-150. Usuwa również po lewej stronie po wstępnym szlifowaniu wad, nieprawidłowości.

Papier ścierny do drobniejszych papierów piaskowników są od 150 do 320 minut. Traktowali powierzchnię w końcowym etapie, bezpośrednio przed i po podkładu przed malowaniem. Po szlifowaniu z papierem ściernym tak, że powierzchnia staje się drewniany idealnie gładka. Może to nawet nie trzeba malować, ale wystarczy, aby odsłonić lakier.

Jednak nie jest to super cienki papier ścierny. waha się od 360 do 4000. It TH papierem ściernym nulevka najbardziej „łagodny” i jest używany najczęściej do polskiego już malowanej powierzchni. Za pomocą ściereczki, możliwe jest wyeliminowanie niepotrzebnych błyszczącą farbę Sheen, aby zadośćuczynić za najmniejszy podstaw, usunąć przypadkowo posadzone miejsce.