567 Shares 3630 views

Niesamowite rzęsy ze swoimi rękami, czyli jak budować dom rzęsy

Długie i gęste rzęsy – marzenie każdej dziewczyny, która dba o swój wygląd. Oni sprawiają, że oczy bardziej wyraziste i oko – fascynujące. Niestety, tylko jedna trzecia kobiet na świecie może mieć takie rzęsy przez naturę. Dlatego płci pięknej są często traktowane w salonach kosmetycznych, gdzie nowoczesna kosmetologia dodają uroku ich wygląd. Są tacy, którzy wiedzą, jak budować rzęsy w domu. To proste!


Co trzeba za przedłużanie rzęs?

W tym celu niesamowite rzęsy w domu, nie trzeba wiele. Najważniejsze – chęć i kreatywność.

Po pierwsze, potrzeba zestawu przedłużanie rzęs, które mogą obejmować rzęski indywidualnie lub belki, a także specjalnym klejem (lepiej jeśli jest hipoalergiczne). Po wybraniu zestawu nie jest ważne, aby był kuszony przez tańszych materiałów, ponieważ produkt ten jest oczywiście niskiej jakości, więc rzęs, procedura ta może kosztować zbyt wiele. Jeśli zdecydujesz się zrobić to na poważnie i stać się specjalistą w tej kwestii , jak zwiększyć rzęsy w domu, a następnie natychmiast powinien nabyć wysokiej jakości materiałów. Ustaw wszystkie wymagane zakupiony w salonie piękności, z odpowiednimi instrukcjami, – jest to idealne miejsce. Proces jest prosty, ale self-build rzęski się dość problematyczne, dlatego najlepiej, aby przyciągnąć mates (przyjaciół, matka lub siostra).

Rzęsy – właśnie!

Proces ten można podzielić na trzy etapy:

  • szkolenia;
  • Wybór formy, koloru i długości rzęsek;
  • pojemność.

Prawidłowe przygotowanie – klucz do sukcesu w kwestii jak budować rzęsy w domu. Wszelkie tłuszcz, który gromadzi się na skórze, nie pozwoli klej zdobyć przyczółek. Dlatego należy całkowicie usunąć makijaż z użyciem środków na bazie odtłuszczania.

kolor rzęs może być cokolwiek: czarny, srebrny, niebieski i tak dalej. Jeśli dziewczyna ma doświadczenie w rzęsa jest mały, to lepiej, aby dać pierwszeństwo tradycyjnym kolorze czarnym. I eksperymentowania z niebieski, żółty lub zielony może być, to zdobyliśmy mistrzostwo.

Należy pamiętać, że długie rzęsy są przyklejone wokół oczu, a krótszy nadaje się do środka i wewnątrz powiek.

Pincety i klej (najlepiej bezbarwny) – główne narzędzia wykorzystywane. Jest Czarny klej, który tworzy niepowtarzalny efekt wykładziny, ale powinien być stosowany ze szczególną ostrożnością, doświadczenie zysk. Sztuczne rzęsy zanurzone w kleju i przykleić do korzeni własnej, powoli od zewnętrznego kącika oka do nosa. Klej do wyschnięcia natychmiast, tak ciągnąć już przyklejone rzęsy nie jest konieczne – można uszkodzić delikatną i wrażliwą skórę wiek. Aby usunąć, należy użyć wacika nasączonej specjalnym olejem, który zmiękcza klej, więc rzęsy można łatwo usunąć.

Obchodzi rozszerzone rzęsy

Wiedząc, jak zbudować rzęsy w domu, trzeba mieć wyobrażenie o tym, jak prawidłowo dbać o nich. Nigdy nie używać tłustych kremów. Wszelkie kosmetyki skrócenie rzęsek Rozszerzenia życia, bo każdej nocy, kiedy dziewczyna będzie zmyć wodą makijaż, ich liczba będzie się zmniejszać. Podczas snu, ważne jest, aby unikać kontaktu rzęs z poduszką, więc lepiej spać na boku lub z tyłu. Przestrzegając tych prostych zasad rzęsek zachwyci Cię swoim pięknem i innych przez długi czas!