697 Shares 9822 views

Jak kręcić skok: krok po kroku

Jeśli lubisz styl Dzhessiki Alby, można zrobić to samo samą fryzurę bez większych trudności. Przyjrzyj jak tkanie „kolec”. Krok po kroku przedstawiono sposób tworzenia takiego elementu odzieży. Łatwy do nauczenia, małe potreniruetes – i można łatwo zrobić fryzury, które są oparte na niezwykle popularnej „kolec”.


Fryzura w stylu Dzhessiki Alby w 5 krokach

Piękno tej fryzury to niezwykła kombinacja gładkiej błyszczącej sierści i ulgi „kłoski”. Łącząc różne faktury zawsze wygląda świeżo i oryginalnie. Dodatkowo, fryzura idealna kompozycja – tkania kierunek całkowicie duplikaty zginanie błyszczące zamki.

  1. Oddzielna uczesane włosy, które następnie zostaną zebrane w koński ogon. Zabezpieczyć je tak, aby nie kolidować z dalszej pracy, jak utkać „kolec” sam nie jest łatwe. To wymaga pewnego przygotowania.
  2. Zacząć tkać „skok” z drugiej świątyni, używając tylko te włosy, które znajdują się w strefie wydzielonej.
  3. Zamocować końcówkę plecionki pod włosami, przy użyciu kołków dopasować jak Jessica.
  4. Tworząc „ogon” z grzebienia. Zawiązać zespół.
  5. Ostatnia akcja – Take sekcję na spodzie „ogon” i owinąć wokół elastyczna. Szpilki bezpiecznie przymocować włosy. Pokrycie lakierem do włosów.

Jak tkać „kolec” krok po kroku instrukcje tworzenia koronki plecionki

Jeśli rosną huk ta fryzura jest idealna stylowy wygląd podczas przechodzenia przez ten trudny okres.

· Przed jak splot kolec (instrukcje krok po kroku przedstawione poniżej) dokładnie rozczesują i rozdzielenia pasm nad czołem niewielką część włosów.

· Trzech oddzielonych elementem są ze sobą powiązane. Po pierwsze, jak w klasycznym warkocz, a następnie wpisz „francuski” lub „kłos”. Oznacza to, że na każdym kroku do tkania łączy szereg włosy. W tym przypadku, należy przeciągnąć włosy tylko po jednej stronie, jak pokazano na zdjęciu. Starają się przechylić warkocz bezpośrednio do twojej twarzy, blisko pozycjonowania do linii brwi. W tym przypadku, grzywka imitacja ażurowe będzie „skok”.

· Dalsze stopniowo dodawać nici splot, można dotrzeć do podbródek, a potem trzeba iść do tworzenia zwykłego warkocze. Zabezpieczyć koniec.

· Nadać włosom jakiś falowanie, ponieważ jest to bardzo korzystna struktura loków fryzura podkreśla element „kolec”.

Opcje na fryzury z warkoczami

Dzisiaj, tkanie na wysokości mody, a najpopularniejsza pozycja – „kolec” Fryzura (jak to splot – przyjrzeliśmy się szczegółowo) ma wiele modyfikacji: wszystko zależy od tego, gdzie iw jakim kierunku, aby stworzyć ten stylowy kawałek. Bardzo ciekawe połączenie bitą włosy zebrane w węzeł, a ten element trendu. Spójrz na jej włosy, które wystarczająco jasno, aby zobaczyć, jak splot „kolec”. Krok po kroku prawdopodobnie nie jest to konieczne, ponieważ większość z oryginalnego włosy w swej istocie, co do zasady, mają standardowego algorytmu. Dostać w swoje ręce na jej temat, a zawsze będziesz wyglądać jak gwiazda filmowa.