773 Shares 3318 views

Szampon „Dove” – zdrowie i piękno włosów

Do tej pory, gama produktów do pielęgnacji włosów dla osiągnęła takie rozmiary, które sprawiają, że najlepszy wybór nie jest tak prosta. W tym przypadku produkty na półkach jest stale aktualizowana, pojawiają się nowe trendy i marki. Na pierwszy rzut oka jest to dość trudne do wyboru, i jest tak wiele losowych lub kierując się radą swoich przyjaciół. Aby zaoszczędzić czas i zrezygnować z nieprzewidywalnymi eksperymentów zalecamy zwracając uwagę, aby szampon „Dove”. Połączenie ceny i jakości tej marki jest jednym z najlepszych. I to dotyczy nie tylko szampony i mydła, ale także innych produktów tej firmy.


Trochę o marce Dove

Znak handlowy „Dove” spółka Unilever pojawił się w 1956 roku. Stało się to w Stanach Zjednoczonych, w czasie, gdy pracownicy firmy opracowali unikatową kremową kompozycję mydlaną , która zawiera oczyszczający krem. Jego właściwości były tak wielkie, że zarządzanie zainicjował rozwój szeregu różnych środków do pielęgnacji ciała i włosów. Jego osobliwością jest to, że każdy produkt zawiera w swoim mleku członków 25% nawilżającego lub kremu. W 1995 roku firma rozpoczęła produkcję żele pod prysznic, w 1997 roku pojawił się pierwszy Dove antyperspirant. Potem przyszła kolej na produktach do pielęgnacji włosów. W Europie Szampon „Dove” po raz pierwszy pojawił się w 1998 roku, aw 2003 roku zaczął sprzedawać w Ameryce Północnej. Cztery lata później, seria Dove została uruchomiona w Indiach. W ciągu pierwszych 15 miesięcy po rozpoczęciu sprzedaży Szampon „Dove” w tym kraju stała się niezwykle popularna. Nic więc dziwnego, że w naszym kraju, to marka już od dawna marka kobiecość, zdrowia i urody, niż stale mieć pewność, wiele z płci pięknej.

Szampon „Dove”: jak to się dzieje?

Niezależnie od miejsca docelowego, wszelkie środki tej linii zawiera 25% miękki mleko, który promuje doskonałe zwilżanie i trwały wpływ na jego wykorzystanie. Linia do mycia włosów Dove Therapy składa się z szamponów jak:

1. Intensywnej Terapii

Jego formuła została specjalnie zaprojektowana, aby przywrócić suche, zniszczone i podzielone włosy. Szampon „Dove”, „Intensive odzyskiwania” radzi sobie z oczyszczania i nawilżania, zapewniając jednocześnie piękno, świeżość i zdrowy wygląd.

2. blask i połysk

Przeznaczony do nudnego i zniszczonych włosów. Zawiera regenerujące serum, który został zaprojektowany, aby przywrócić objętość włosów i naturalny połysk.

3. Ochrona i pielęgnacja

Ten szampon „Dove” został zaprojektowany specjalnie dla włosów farbowanych. Składa się on z białkami i specjalnych składników, które pomagają utrzymać kolorów fryzury nasycone i jasne.

4. Odświeżanie

Zapewnia opiekę i delikatne oczyszczenie. Zastosowanie tego narzędzia pozwoli włosy lżejsze, elastyczne i posłuszny.

5. Kontrola wypadanie włosów

Zaprojektowany, aby chronić delikatną włosy z wiatrem, silnym słońcem i mrozem. Ponadto do oczyszczania, zwiększa ich odporność na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych.

6. Wygładzanie

W ramach tego szamponu „Dove” to serum jedwab, nadając włosom połysk i sprawia, że ich gładkie.

7. Zrównoważony Pielęgnacja

Może być stosowany do codziennej pielęgnacji. Zaleca się dla cienkiej i kruchej włosy. Dzięki niej, staną się mocniejsze i piękniejsze, posłuszny i jedwabiste.

8. żywy kolor

Ten szampon jest bardziej odpowiedni dla nawilżenia i odżywienia włosów farbowanych i zachowują swój kolor.

9. Wielkość i przywrócić

Nazwa tego narzędzia mówi sama za siebie. Jeśli spróbujesz ten szampon „Dove”, objętość włosów będzie o wiele większa, a siła życia, blask i piękno z pewnością powodować podziw znajomych i krewnych.