558 Shares 5115 views

Jak łatwo i szybko uszczelnić nadmuchiwane Materac Intex

airbeds Intex szybko stają się częścią naszego codziennego życia. Są bardzo wygodne: można je stosować w domu, gdy nagle zeszła na gości, a także w dziedzinie, mieszka w namiotach. Są zdolni do zastępowania łóżko dzięki welurowym płaszczu, bardzo przyjemnej w dotyku. Ale, niestety, często zdarza się, że na powierzchni znajdują się otwory i zaczniemy szukać odpowiedzi na pytanie, w jaki sposób uszczelnić nadmuchiwany materac Intex. Choć czasami zdarza się, że nieszczelny rzeczą po prostu wyrzucić. Ale jak uszczelka nadmuchiwany materac Intex, my już dawno zostały wynalezione.

Materiały do remontu nadmuchiwane Materac Intex

Firma produkuje specjalny zestaw do naprawy uszkodzonych produktów. Zawiera ona materiał klejący dla plastra i folii. Ta procedura jest bardzo prosta i zajmuje niewiele czasu i można wykonać nawet w warunkach polowych. Niektórzy rzemieślnicy, odpowiadając na pytanie dotyczące sposobu uszczelniania szwów na dmuchanym materacu, proponuję przy użyciu zwykłego superglue. Ale to pomoże tylko na krótki czas, a następnie materac będzie ponownie przegap powietrze i ponownie przykleić plaster jest już problematyczne.

Procedura naprawy nadmuchiwany materac

Znalezienie otwór lub wycięcie na powierzchni materaca, konieczne jest czyszczenie powierzchni wokół kosmków weluru obejmującego promień około 2 cm. Można to zrobić za pomocą rozpuszczalnika lub zmywacz do paznokci. Po zastosowaniu cieczy do powierzchni przeznaczonej do oczyszczenia czekać około dwie minuty, a następnie wyjąć z boku warstwę kleju za pomocą tępego noża lub łopatki. Procedura ta powinna być w celu uzupełnienia czyszczący powierzchnię.

Jak uszczelnić materac?

Do naprawy przeprowadzono po materac podawane przez wiele lat przed nałożeniem kleju musi być dokładnie odtłuszczone powierzchni łączenia z acetonu, w rozpuszczalniku, a jeśli nie są one obecne (na przykład, w naturze), do stosowania w alkoholu. Na miejscu pęknięcia lub cięcia, stosuje się przezroczystą folię, który jest dołączony do naprawy i malowanie nad nim, wycofujące się 3-5 cm z każdej strony. Z przezroczystej folii odbywa się o wiele łatwiejsze.

Następnie materiał wchodzi w skład zestawu naprawy wycięcia podobny plaster o tym samym rozmiarze. Umieścić miejsce cięcia na płaskiej powierzchni (w naturze może to być po prostu deska wiadomość), nałożyć łatę i przedstawia go za pomocą ołówka. To miejsce jest ponownie odtłuścić: nie pojawiają się nowsze pytania dotyczące sposobu uszczelnienia nadmuchiwane Materac Intex, patch nie daleko w tyle. I płat i szczotka materac cienka warstwa kleju, w zależności do 15 minut, tak, że jest on lekko wyschły. Po raz kolejny powtórzyć tę samą procedurę, tylko czas suszenia jest zredukowany do 5 minut. Ogólnie rzecz biorąc, 15 minut – koncepcja ta jest dość względne, ponieważ wiele zależy od temperatury otoczenia, wilgotności i innych czynników. Konieczne jest, że klej przyklejone do małej dłoni, ale wyschły. Przed zainstalowaniem patcha muszą być sklejone ze sobą powierzchnie trochę ciepła. Można to zrobić za pomocą suszarki do włosów. Po podgrzaniu łatkę mocno wałkiem materaca i żelaza, aby bez pęcherzyków powietrza pomiędzy nimi, umieścić górną obciążenia i pozostawić do wyschnięcia na 24 godziny.

To jest cała odpowiedź na pytanie, w jaki sposób uszczelnić nadmuchiwany materac Intex.