486 Shares 2760 views

Ciasto z serem w multivarka – to proste i pyszne!

Pieczenia w multivarka – to proste. Dla tych, którzy przygotowują się przez długi czas i poważnie dziwną uwagą, ale dla tych, którzy nie raz zajmował w branży cukierniczej, a za każdym razem bezskutecznie (wynik, oczywiście, była częściej ujemna) – inspirujące oświadczenie.


Tak więc, omówimy coś, co nie jest bardzo skomplikowane, ale co będzie wyraźnie – ciasto z serem, pieczone w multivarka. Dokładniej, sernik, ponieważ jest podstawą sera, a mąka jest całkowicie nieobecny. Przygotowanie funta twaróg (zawartość tłuszczu nie mniejszą niż 9%, nie bardzo kwaśnym) trzech jaj, trzy łyżki grysiku i aż saszetki cukru i wanilii proszek do pieczenia, małe opakowanie śmietany. Wszystkie składniki wymieszać i przesłać je do natłuszczonej miski Multivarki przez godzinę w trybie „pieczenia”. Do czasu, gdy koniec niech ciasto stanąć z otwartą pokrywką przez dziesięć minut, a następnie odwrócić na piękne naczynia. Podawać ochładza. Ta receptura może być nieco zmienione przez ubijanie białek oddzielnie w postaci stałej piany, a następnie ostrożnie miesza się z głównym badaniu. Od tej partii będzie wspaniały. Dodawanie przypraw (gałka muszkatołowa, kardamon lub cynamonowy), owoce kandyzowane, owoce suszone, świeże owoce jagodowe lub owocowych.

Ciasto z serem w multivarka może sprawdzić gotowość taki sam sposób jak każdy inny, jest pieczony w piecu. Sprawiają, że drewniany szpikulec. Warto zauważyć, że ciasto będzie zawsze mają „blady” wygląd, ale do góry nogami – idealny. Wynika to z cech konstrukcyjnych urządzenia. Chociaż dostępne w sprzedaży pojawiły się już w stanie palonej i górnej krawędzi.

Kołowy z sera multivarka można wytwarzać na bazie oleju herbatników ciasto i warstwą masy skrzepu. Twaróg uczynić, według własnego uznania, lub kupić gotowe. Pamiętaj, aby dodać jedno surowe jajko. Zagnieść ciasto z mąki, kubek opakowanie Masło śmietankowe opakowaniu, dwa jajka, filiżanki cukru. Sól, wanilia i proszek do pieczenia, dodać pół łyżki kawy. Część testu wlać natłuszczonej postaci Multivarki leżały na górze twaróg. Na pierwszy rzut oka, to sprawia, że bardzo trudno, bo ciasto jest znacznie bardziej miękkie wypełnienie. Ale jeśli rozłożyć serze w folię i spłaszczyć go od wielkości miski, następnie wziąć wszystko w swoje ręce i delikatnie położyć w formie (bez filmu, oczywiście), to będzie sukces. Wlać na wierzchu pozostałościami testu. Piec w taki sam sposób, jak w poprzednim przykładzie wykonania.

Ciasto z serem w multivarka się nie gorzej, jeśli zastąpić twaróg ser twaróg Cztery które trzeba pokroić na duże kawałki i miejsca, trochę pchania, zamiast poprzedniego twarogowego receptury. To będzie bardzo oryginalny.

Ciasto z serem w multivarka – jest jednym z prostych kierunkach w kuchni, która może pokonać niemal każdy. Przepisy wyróżniają się prostotą składników, łatwość przygotowania, a co najważniejsze, daje multivarka, czystość w kuchni i szacunek dla tego produktu.

Jak upiec ciasto z twarogiem? Wystarczy zakupić niezbędne produkty i nie bać się trudności. Powodzenia w biznesie kulinarnym!