763 Shares 7969 views

Dowiedz się, jak jeść sushi

Prawdopodobnie już mieć możliwość przyłączenia się do kuchni japońskiej, ale nadal masz pytania dotyczące jak jeść sushi, to ta informacja będzie przydatna. Oto kilka wskazówek i opowiedzieć o rzeczywistych tradycji japońskich zachowania przy stole.

Jeśli wizyta bar sushi w Japonii, konieczne jest, aby znać podstawowe tradycje zachowania przy stole. Po wejściu do restauracji, będzie zobowiązany do spełnienia i pozdrawiam kelnera lub gospodyni i powiedzieć, witamy słowo „irassyaimase”. To brzmi jak coś to oznacza powitanie i zaproszenie do wejścia. Nie jest konieczne, aby odpowiedzieć na japońskie słowo inteligentny, po prostu skinąć głową. Znajduje się w tym sushi barze, można zobaczyć cały proces gotowania posiłków. Jest to możliwe do rezerwacji bezpośrednio na sushi kucharz i kelner będzie służyć ci drinka. Jeśli jesteś ciekaw, kucharz, lepiej jest wybrać z menu, to będzie szczęśliwy, aby pomóc i doradzić.

Pamiętaj, że nie możesz poprosić gotować świeże sushi, czy nie. Po Odwiedziłam tę restaurację, nie należy wątpić w jakość żywności, w przeciwnym razie będzie to trochę obraźliwe. Można rozmawiać z szefem kuchni podczas przygotowywania sushi na każdy temat, ale aby odciągnąć go od dłuższego czasu nie jest konieczne. Jeśli jesteś zainteresowany, jak jeść sushi, rozejrzyj się i zwrócić uwagę, podobnie jak innych gości restauracji. Przed wysłaniem zamówienia do stołu, będzie oferowane „oshibori” – podgrzewane wilgotny ręcznik. Jest przeznaczony nie tylko do zapewnienia, że można wytrzeć ręce przed jedzeniem, według filozofii Wschodu , przez ten proces „oshibori” pochłaniają nagromadzone w nas wszystkich negatywnych emocji i negatywnych uczuć. Ręcznik po użyciu należy skręcić w lewo i rury w tej samej formie, w jakiej został on służył do ciebie.

Kiedy zaczniesz jeść, należy pamiętać, że można jeść sushi pałeczkami lub rękoma. Jedynym wyjątkiem jest to, że grunty przekazane tylko mężczyźni mogą mieć. kije bambusowe przed posiłkami powinny być podzielone między siebie i wziąć go za rękę. Jeśli nie wiesz jak trzymać pałeczki sushi, zapytaj kelnera, a on był szczęśliwy pokazać. Sushi nie jest akceptowana zgryz, kawałki są przygotowane w taki sposób, aby być w stanie połknąć je w tym samym czasie bez żadnych problemów. Konieczne jest również, aby zastanowić się, jak jeść sushi z zamówionych napojów. Japońskie sushi jest zwykle popijając zieloną herbatę. Jeśli pić sake, należy wiedzieć, że Japończycy nie uczyniły go pić podczas posiłków zawierających ryż. Sake można pić z sashimi. Ale sashimi ma w żadnym wypadku nie może jeść rękoma i używać tylko pałeczkami.

Staraj się nie przekazują sobie wzajemnie sushi pałeczkami, ponieważ przypomina japońską ceremonię pogrzebową, lepiej pisać twój sąsiad płytę, a on wybiera, co chce się. Ważne jest, aby wiedzieć, że Japończycy nie zdecydowali się trzymać pałeczki do ryżu. Kiedy już nauczył się jeść sushi, musisz zrozumieć, jak korzystać z imbiru i wasabi. Imbir jest stosowany przed przejściem do drugiej sushi rodzaju oczyści kubki smakowe, i wasabi – przyprawa, która sprawia, że danie bardziej ostro. Jeśli jesz zupę, może on być spożywane z łyżką, ale można mieć najpierw drinka, a potem resztę pośród jedzenia pałeczkami. Zupy, który przedstawia przykryty wieczkiem, konieczne jest po zakończeniu posiłku pokrycie ponownie. Teraz masz nauczył się jeść sushi, i pamiętam jeszcze jedna ważna zasada, że zostawić jedzenie na talerzu nieprawidłowo, spróbuj zarezerwować tyle sushi, jak można jeść. Nie zawsze słusznie podczas wizyty bar sushi. Japończycy nawet żartują, że dzieci powinny być przykładem, aby pokazać cudzoziemcom, jak prawidłowo używać pałeczek. Ale Japończycy są traktowane z wielkim szacunkiem dla obcokrajowców, gdy widzą, że starają.