327 Shares 3576 views

Aktorzy „Hasło” Swordfish „” – gwiazda obsada

Aktorzy „Hasło” Swordfish „” wszyscy pracownicy w czasie filmowania już zbiera najwyższe nagrody w branży filmowej. Mówimy o "Oscar", "Golden Globe", "Emmy", a nawet "Tony".


Box office i opinie

Dominic Sena reżyserii z takimi gwiazdami z pewnością mogą liczyć na sukces. Publiczność została dobrze przyjęta w kasie swoją pracę. Ale krytycy nie były zbyt pochlebne na premierze. Wszystko w większości się o słabej fabuły. Według wielu filmowców, od obrazu z tak silnej obsadzie mógłby oczekiwać więcej na ekranie. Niezależnie od jakichkolwiek szacunków filmowej „Hasło” Swordfish „” aktorzy ich grze prawie nie słyszałem żadnych skarg, wszystkie kwestie tylko do dyrektora.

Hero Jackman – high-end programista i haker. Po aresztowaniu facet traci prawie wszystko. FBI zrobił całkowity zakaz wszelkich prac i czynności na komputerze. Ulubiony rzemiosła i głównym źródłem pasji w życiu nie są już dostępne do niego. Żona „wspina się ze skórą”, próbując zabrać swoją córkę. Rozwiedziony haker po dwóch latach więzienia słaby w samotności i biedzie. W tym momencie nie trudno przekonać do powrotu do Stanley elektronicznie grabieży. Pozwoli to wykorzystać agenta Biura Narkotyków nazwie Ginger. Ta dziewczyna z charakterem lub być bogaty, albo umrzeć.

Helli Berri

Na zdjęciu rola przeprowadzono w 35 lat. Helli Berri wyszło na jaw w 1966 roku, był to trampolina do kariery konkursach piękności w młodym wieku. Wcześniej, w szkole, była gwiazda grupy wspierającej lokalną drużynę piłkarską. Wygląda Halle pozwolić jej reprezentować swój stan w konkursie „Miss America”. Następnie cały świat obserwował dziewczynę już na etapie konkursu „Miss World”, w ciągu 20 lat stało się pierwszym czarnoskórym US stroną. Tam wzięła porządny 6. miejsce i oferuje ogromne możliwości dla siebie w przyszłości.

Logicznym krokiem byłoby budować karierę w branży modelowania dla niej. Ale Halle decyduje się zostać aktorką, aw ciągu 3 lat po konkursie piękności, ona pobiera niewielką rolę w serialu. Po tym następuje inną propozycję. A następnie Helli Berri należy do „posiadacz” najlepszych aktorów stałej doświadczenia filmowego.

Znani aktorzy „Hasło” Swordfish „” dał filmu więcej niż od niej – większość z nich nie są już potrzebne w jakiejkolwiek chwały. Nie był wyjątkiem, i Halle. Wcześniej jeden z ról aktorki otrzymał „Oskara”. Teraz okazało 51 lat, a jej działając doświadczenie – 28 lat.

John Travolta

Inni aktorzy „Hasło” Swordfish „” nie krył radości przez możliwość gry z Johnem. W wieku 63 lat, aktor już stał na równi z legend Hollywood, przez 40 lat odgrywa dużą rolę w tym filmie. John Travolta urodził się w 1954 roku. W thrillerze Dominic Sena, będzie on działać w wieku 47 lat jest już znany na całym świecie i rozległe doświadczenie w ramce. Krytycy w osobnych artykułach nawet nazywa Travolta zbyt dobrego aktora za film o niepowodzenia hakerów. John Travolta i innych znanych aktorów filmu „Password” Swordfish „” dał filmowi szczególną wagę, ale to nie gwarantuje sukcesu.

Pierwsze kroki w kierunku „czerwonym dywanie” uczynił jako dziecko. Działając kariera Jana pochodzi od występów tanecznych w gatunku musicali. Rodzice dają chłopcu studiowania stepowanie. Nawiasem mówiąc, sami byli również nadzwyczajne ludzi w swoim czasie.

Mój ojciec był piłkarzem i jego matka – piosenkarką. Oboje rodzice pochodzili z rodzin imigrantów w Stanach Zjednoczonych – moja matka była irlandzki, a ojciec – włoski. Są one mało prawdopodobne, aby widzieli w jego syn prostego robotnika w odludzie i przeszkolony syna do sławy w mniejszym lub większym stopniu. Travolta otrzyma nagrodę „Złotego Globu” i „Emmy”.

Hyu Dzhekman

Pochodzący z Australii, Hyu Dzhekman dostałem dobrą szkołę aktorską w produkcjach teatralnych. Jego doświadczenie grając na scenie pozwala wykonawca będzie wszechstronne role w filmie. Wśród swoich fanów mają fiction wentylatora m.in. bohaterów komiksów i fanów komedii romantycznych.

Aktor urodził się w 1968 roku. Zaproszenie od reżysera Dominic Sena dostał 33 lat. Teraz aktor 39, wśród swoich nagród „Złotego Globu”, „Tony” (za role w teatrze) i „Emmy” (za pracę w telewizji). Ponadto, raz nominowany do Oscara „”. Aktorzy „Hasło” Swordfish „” «ciężki» mają udokumentowane w filmie, nie był wyjątkiem i Hyu Dzhekman.

wystąpili także w filmie:

– Drea de Matteo;

– Uilyam Meypoter;

– Don Chidl;

– Sam Shepard;

– Vinni Dzhons;

– Tim Dickey.