257 Shares 4515 views

Współczesne humorystyczne sprawy miłosne

Jamie Denton napisała w swojej historii miłosnej "Bramy Raju": "Aby zrozumieć, czy naprawdę kochasz, czy nie, spróbuj wyobrazić sobie swoje życie bez tej osoby." Jeśli możesz bez niego zrobić, to nie kochasz go ".


Powieści o miłości

Romantyczna miłość prawie wszystkie kobiety. Światło i figlarne, dramatyczne i smutne, interesujące i oryginalne … Dziś mnóstwo powieści jest tak świetne, że nie jest trudne wybrać "książkę" z ogromnej listy. Niedawno w książkach często można znaleźć humor, który nadaje niesamowitą historię niesamowitości i atrakcyjności. Humorystyczne powieści romantyczne pozwalają czytelnikowi złagodzić napięcie i pogrążyć się w przyjemnej i łatwej atmosferze. I oczywiście książki rosyjskich języków autorów, często pisane w stylu fantazji, są pełne humoru – to gdzie wyobraźnia pisarza, podobnie jak gorąca sylaba, może być w pełni zbadana! Więc dzisiaj przyjrzymy się humorystycznym powieściom romantycznym.

Humorystyczna fantazja

Rosyjska fantazja humorystyczna, zwłaszcza w stylu opowieści ludowych, jest śmiesznym i prowokującym produktem. Tutaj są też elfy, chatki na nogi z kurczaka, kikimor, i, oczywiście, miłość. Wielu czytelników zachwyca takimi "ludzkimi" fantazjami. Książki (humorystyczna historia miłosna są bardzo popularne), napisane w tym gatunku, mile zaskakują wyobraźnię czytelnika.

Królowa Margo: "Kobiety solidarności lub przeżyj bez względu na to, co"

Margarita zgodziła się zastąpić przyjaciela w grach fabularnych, nie zgadując, jakie zagrożenie byłoby narażone w domu wiejskim w społeczeństwie bezczelnych milionerów. W panice dziewczynka opuściła dom, ale, uciekając przed wilkami, wpada do rzeki … Obudził się w ciele nieznanej dziewczyny i zupełnie obcym świecie! W magicznej akademii wszystko jest rozmieszczone inaczej niż dziewczyna przyzwyczaiła się do, ale ona znajdzie siłę, aby nadużywać na swoim miejscu!

Svetlana Zhdanova: "ogon lisa, lub mroczny blondynka"

Głównym bohaterem jest nie tylko piękno czerwonawe z prowokującym charakterem, ale także hvis, co oznacza, że może zamienić się w … lis! Czekasz na niesamowite przygody, dużo humoru i, oczywiście, romans.

Milena Zavoychinskaya: "Aleta"

Ciemny elf, który wpadł w nasz świat, na pewno nie poradziłby sobie z szokiem, gdyby nie pomoc Alety. A elf z kolei zajął się aranżowaniem w magicznej akademii. Ale nagle poczucie, że żaden z nich nie wzięło pod uwagę. I Damned Valley nie jest miejscem, gdzie Aleta marzyła, aby przejść.

Elena Zvezdnaya: seria książek "Terra"

Wszystkie czarownice są czerwone … A Margarita nie jest wyjątkiem. Po otrzymaniu magicznych zdolności dziewczynka zanurzyła się w starożytnym świecie, pełnym znaków z baśni rosyjskich. Teraz Margo nie tylko musi się nauczyć magii, ale także starać się utrzymać serce.

Anna Gavrilova: "Nie dotykaj uszu!"

Lelya była pewna, że jej przyjaciel poruszył się z umysłem, ponieważ twierdziła, że zakochała się w prawdziwym elfie. Jednak po magicznym rytuale, dzięki któremu Lelya była w przeszłości, dziewczyna nie była tak sceptyczna. Wpadła w świat rządzony przez aroganckie elfy … a nawet zaryzykował się zakochać w jednym z nich.

Elena Nikitina: "Ognista ścieżka Salamandry"

Ucieczka od męża i ponoszenie odpowiedzialności za potomstwo najkrwawszych ludzi Świata Królów – nie jest tak źle. Ale w tym samym czasie ważne jest, aby wejść w pole widzenia księdza, który marzy o zdobyciu świata – jest to poważne. Jak każda humorystyczna fantazja, historia miłosna przeplatają się z przygodą i magią.

Tatiana Adrianova: "Elfy nie prowadzą do dobrego"

Kiedy główna bohaterka utknęła w śniegu w sylwestra, było smutne. Ale gdy dziewczyna, pijąc szampana ze smutku, zasnęła i obudziła się latem w dziwnym świecie – to już przerażające. Jednak przedsiębiorczy Nick znajdzie wyjście z sytuacji …

Anna Oduvalova: "udawajcie mnie"

Erri – Nagine. Pracuje jako najemnik i prowadzi niebezpieczne zadania klientów. Następnym porządkiem jest fikcyjne małżeństwo z tajemniczym panem żyjącym na granicy. Nic niezwykłego, ale … Pan był zaskakująco atrakcyjny dla trującego trupa.

Studenci magicznych uczelni

Jednym z najbardziej popularnych tematów. Tutaj autor pozwala, aby jego fantazja wyłoniła się w całości, jako że magiczna akademia to cały świat, w którym połączone są magiczne i bohaterze relacje.

Bronisław Wonsowicz: "Erna Stertern i jej dwie małżeństwa"

W centrum opowieści jest dziewczyna z magicznej akademii. Nawet nie zauważając tego, Erna staje się żoną nienawidzonego studenta, jest to jedyny sposób na ocalenie go przed egzekucją. Ale duchowni nie chcą rozwiązać małżeństwa! A tutaj zaczyna się zabawa …

Daria Snezhnaya: "Bursztyn i lód"

Bursztyn i lodziarz mają zupełnie inne elementy, a jak ogień i lód, walczą ze sobą od dzieciństwa. Jednak rodziny cesarstwa powinny być związane – a po ukończeniu studiów młodzi ludzie będą żonaty. Ale próba lcdania zmusza cesarza do szybszego wesela … Doskonała książka! Humorystyczne powieści miłosne Śniegu są czytelne i interesujące.

Elena Zvezdnaya: seria Akademii Curses

Deya jest studentką magicznej akademii i jest bardzo zdolny i silny. Ale wysłanie nieznanego przekleństwa na dyrektora akademii jest oczywistym popiersiem. Jaki problem przyniesie dziewczynie? Fantastyczne powieści romantyczne tej serii otrzymały znakomite recenzje.

Eva Nikolskaya: "Magiczna Akademia. Weź bazyliszek!

Książka o dwóch zupełnie odmiennych dziewczynach, którzy z powodzeniem się uzupełniają. W akademii czekają na ciekawych znajomych, przygody w gęstym lesie i, oczywiście, miłość!

Oczywiście, nie nazwaliśmy wszystkich książek w tym kierunku, ale wyżej opisane humorystyczne powieści o miłości-fikcji należą do najlepszych w swoim gatunku.

Współczesne powieści romantyczne w humorystycznym gatunku

Takie książki są preferowane przez prawdziwe prawdziwe kobiety, które chcą się śmiać i odpocząć po ciężkim dniu pracy. Z reguły są to humorystyczne historie miłosne o kobietach i mężczyznach szukających własnej drogi i przeznaczenia. Ale to wyszukiwanie towarzyszy szereg tak śmiesznych sytuacji, które poważnie czytelnik nie chce poważnie potraktować problemów bohaterów.

Detektyw, humor i … lyuboff

Natalia Levitina: "Sto procent blondynki"

Wspaniały detektyw z niesamowitą ilością humoru! Nastya została porzucona przez męża, który był centrum jej świata. Dziewczyna rozpaczliwie szuka sposobu na zarabianie pieniędzy i jest wynajmowana przez gospodynię do słynnego artysty. Piękna, bogata, troskliwa – co jeszcze dziewczyna potrzebuje? Ale wszystkie poprzednie przejścia Atamanowa zginęły w tajemniczych okolicznościach … W podobnym gatunku Levitina ma książkę "Uciążliwości w asortymencie". Ogólnie rzecz biorąc, współczesne, miłosne powieści humorystyczne tego autora są po prostu perfekcyjne.

Galina Kulikova: "Sabina na francuskiej diety"

W jednej z pozycji umowy Sabiny jest wymóg, aby stracić ciężar do 44. rozmiaru w ciągu 2 tygodni. Dziewczyna szybko poddaje się diecie i przypadkowo odkrywa pamiętnik swojego poprzednika, którego brakuje. Jak bezpieczna praca jest nowa, Sabine jeszcze nie dowiedziała się.

Humorystyczne powieści humorystyczne

Julia Perevozchikova: "Salon im. Madame Cassandry, czyli pamiętnik początkującego czarownica"

Alexandra pracuje jako menadżer w salonie ezoterycznym. Kompilator horoskopów Aristarchus wydawał się jej ideałem, ale związek miłośników nagle się skończył. Czy to jest magia?

Catherine Vilmont: "Trzy pół łaski, albo Trochę o miłości pod koniec tysiącleci"

Wesoła, czasami pouczająca opowieść o trzech dziewczynach, gdzie problemy padają jeden po drugim. Ale dziewczyny nie pozwalają sobie na utratę serca i wspierać się nawzajem w każdy możliwy sposób.

Svetlana Demidova: "Proszę o ręce żony"

Iwan i Dasha spędzili dziesięć lat starając się zachowywać własne małżeństwa i nie rozbijać się nawzajem. Ale lata nie usunęły ich miłości. I pewnego dnia Ivan odwrócił się do ukochanego męża z prośbą o pozwolenie jej odejść do niego. Na zawsze.

Zagraniczne współczesne sprawy miłosne

Oczywiście książki o humorze brytyjsko-amerykańskich pisarzy są znacznie mniej powszechne niż dzieła rosyjskich autorów, ale można je również znaleźć w swobodnym dostępie. Czego szukać?

Leslie Lafoy: "Insidious seducer"

Kiedy moja umiłowana babcia poinformuje Cole'a Prestona, że zamierza oddać pieniądze na stworzenie Centrum Kreatywności, natychmiast przychodzi do ujawnienia oszusta, który zwodzi biedną staruszkę …

Dianna Talcot: "Złudne podobieństwo"

Jack Conroy zakochuje się w jednym z trzech bliźniąt. Młody człowiek nie myślał, że takie podobieństwa mogą być kosztowne dla niego.

Ann Mather: "Oblubieniec z Bela Vista"

Dominik przyjechał do Brazylii, gdzie wyszła za mąż za ukochanemu Janowi. Jednak nagle życie dziewczyny zmienia się zupełnie inaczej, a los zmienia się radykalnie.

Ann Wolf: "To się nie stało"

Utah i Robin poślubiają od dłuższego czasu. Para czuje, że zaczynają się oddalać od siebie, ale nie wiedzą, jak ocalić małżeństwo. Siły wyższe odpowiadają na to pytanie – para dosłownie zmienia swoje ciała.

Emma Richmond: "Uparta miłość"

Justina poszukuje pół-brata, a Keel jest partnerem biznesowym, który zniknął wraz z ważnymi gazetami. Bohaterowie, zjednoczeni, padają na wyspę Madera, ale ich związek nie jest łatwy …

Hader McAllister: "Potrzebny jest pan młody"

Haley jest nieskończenie zmęczona obsesyjnym pragnieniem matki, aby poślubić ją. Dziewczynka odważy się wziąć zdesperowany krok – kłamie, że znalazła już męża. Ale gdzie go znaleźć?

Lista najbardziej "śmiesznych" pisarzy

Ponadto, jest wielu pisarzy, z których wszystkie książki są wypełnione iskrzącym humorem. Wśród nich są:

  1. Daria Dontsova. W swoich książkach chcę się śmiać, nie tylko śmiech się. Oni są tak dowcipni, że rozwinięta historia detektywów zaniknie w porównaniu z wesołym prezentem. Szczególnie popularne są serie z Evlampiya Romanova, Dasha Vasilyeva i Ivan Podushkin.
  2. Olga Gromyko. Olga pracuje głównie w stylu romantycznej fantazji z dużą ilością humoru. Woli pisać prawdziwie rosyjskie historie fantasy, w których bohaterowie są bohaterami wszystkich znanych bajków.
  3. Natalia Kolesova. Na liście prac tego pisarza znajdują się humorystyczne powieści miłosne różnych stylów – tu i fantazji oraz surowe realia współczesnego życia. Pisze Natalya jest wystarczająco łatwa, aby się postrzegać.

Wnioski

Prawie wszystkie humorystyczne powieści przedstawione w tym artykule można czytać elektronicznie, przy każdej okazji, ciesząc się spiskiem wybranej książki. Humorystyczna fantastyka (w szczególności powieść miłosna) jest jednym z najpopularniejszych gatunków, szczególnie wśród dziewczyn. Przeczytaj, odpoczywając duszę i ciało, i oczywiście uwierzysz w miłość i magię, ponieważ znajdują się nie tylko w książkach.