249 Shares 1402 views

Co może zastąpić parmezan Cezara? Jak ser można zastąpić parmezanem?

składnik sera w daniach określa ich smak, niepowtarzalność i oryginalność. Przetarł ser w sałatce innego rodzaju – otrzymał nowy przekąskę. Bardzo wielu włoskich dań w serze wskazać składnik. Eksperci uważają, że ten ser – tylko otwarcie w kuchni, co pozwoliło osiągnąć z tradycyjnych potraw bardzo wyrafinowanego smaku. Jednak nasza gospodyni regularnie szuka, co zastąpić ser. I to nie tylko kosztowne, ale również podróbki: szkoda wydać dużo pieniędzy, a potem przypadkowo okazało się, że cenny produkt jest wykonany „na kolanie” sprytnych fałszerzy. Zdarza się również, że po prostu nie ma miejsca, aby kupić prawdziwe parmezanem. Co może zastąpić go w tym przypadku – to nie kwestia kaprysem, lecz koniecznością.


cechy parmezanem

Ten ser jest nieco różni się od innych rodzajów stałej. Po pierwsze, nie jest objęty warstwy woskowej – skórka na nim dojrzewa naturalny sposób, tak ser nie wymaga jego usunięcia przed „wejść” do naczynia. Po drugie, jest to struktura kruche, granulowane i kruche, a więc przez stopienie skórki ser płaski i rozciąga się nici. Więc jeśli to danie, które masz zamiar gotować, wymaga właśnie takiego typu fuzyjne pytanie niż zastąpić ser, nie można nawet podnieść: dowolny ser będzie „pull”. Po trzecie, produkt włoski jest doskonale połączony z owoców (gruszki, winogrona, kiwi, brzoskwinie, figi, jabłka). Być może można wybrać co zastąpić ser sałatek owocowych, ale będzie musiał eksperymentować i próbować. I dla wyrafinowanej delikatności – ser w czekoladzie – na pewno trzeba wybulić oryginalny: niczego innego po prostu nie pasuje do smaku.

korzyści parmezan

Wszelkie ser jest przydatna jako dostawca białek o niskiej zawartości tłuszczu. Parmezan w tym zakresie – nie jest wyjątkiem. Ponadto zawiera ona niezwykle istotne kwasy, a jedynie przez liczbę witamin, że jest „przewyższyć”, nawet złożonych preparatów farmaceutycznych. W przeciwieństwie do innych odmian sera jest to, że ser bardzo nizkokalorien. I jeśli się ich kilogramów, wyglądają jak ser parmezan substytut – nie na swój sposób. Podobnie jak produkt dietetyczny , nie znajdziesz. Poza kwasem butirilovaya (substancja promowania lipolizę) również zawierał tylko w parmezanem.

Ser nie jest dobra

Ser ten ma swoje wady. Przede wszystkim, to całkiem Solon. Parmezan głowa przechowywane w soli „kąpieli” kilka tygodni – oczywiście ser pochłania znaczną ilość soli. W związku z tym, ludzie ograniczają się do niego na świadectwie zdrowia, należy pomyśleć, co by zastąpić ser.

Po prostu trzeba zrobić, i tych, którzy są podatni na migreny: Ser ten zawiera substancje, które powodują ich ataki. Nawiasem mówiąc, z wyjątkiem Parmezan ma tę właściwość jeszcze Roquefort; pozostały ser jest zupełnie nieszkodliwy w tym zakresie. Parmezan jest nie mniej niebezpieczne dla tych, którzy skaza. Dobrze, ostatnia kategoria ludzi, którzy są zainteresowani w jaki sposób można zastąpić parmezanem – są tacy, którzy po prostu nie lubią jego smak. I powiem wam w tajemnicy – nie są one tak mało.

Jeśli używasz dziecko

Najprostszym sposobem, aby odebrać „Zastępca”, jeśli recepta jest wymagana startym parmezanem. Co może zastąpić go w tym przypadku – to zależy od rodzaju potraw. Do topienia (pizzy, zapiekanek, lasagne) jest całkiem w porządku, bez większych uszkodzeń do smaku litewskiej „Rokiškis” i „Dzhyugas” twardej Dutch Cheese (prawie każdy producent, jeśli wierzysz w niego). Wiele kucharze są bardzo na korzyść dania kuchni rosyjskiej i serem – topi się pięknie, ma wyraźny smak, ale nie nachalne.

To dobry wybór, co do zastąpienia ser w sałatkach, są Gruyere, Emmentaler, Grana Padano. Jednak kupując specjalny chyba nie uda – te sery, gdy są one, oczywiście, naturalne, są zbyt drogie. Wyjątkiem jest tylko Emmentaler, to niekoniecznie jest wykonany w Szwajcarii, a nasze odpowiedniki nie zrobić źle. W tych potraw, gdzie wymagana jest ostry ser pasować coś z rodziny pecorino, ale znowu, to nie kosztuje dużo pieniędzy.

Jeśli chcesz talerze serów

Ta sytuacja jest nieco bardziej skomplikowana. W tych potraw smak jest bardzo ważne szczegóły, czyli „zastępca” należy przypomnieć parmezanem. Niż go zastąpić, to jest trudne do rozwiązania: wybór jest znacznie zmniejszona. Nieco przypomina parmezan struktury, żwiru i radości znowu „Grana Padano”. Jednakże, jest to nieco bardziej słona, ale może ustalić, że jest to profesjonalny degustator lub fanatyczny miłośnik i znawca serów. Nieco dalej od parmezanem, ale także z czymś podobnym do niej na orzechowym smaku i eleganckim smakiem Gruyere (jeśli jest on prawdziwym szwajcarskim). W odniesieniu do barwienia go na ser i nie wydawał się zbyt żółty, ale w postaci płyt byłoby dobrym substytutem.

Najgorsze jest w przypadku, gdy ser wymaga dość dużych kostek. W takich potraw mieć lub kupić oryginalnego produktu, lub czuć się swobodnie pluć na konwencji i zastąpienie go z jego ulubionej marki.

Co w klasycznym sałatka cesarska

Ta sałatka, z jednej strony, prawdziwe dzieło sztuki kulinarnej. Z drugiej strony, na pytanie co do Cezara zastąpić parmezan (lub jakiś inny składnik) generuje prawdziwą bitwę między tradycjonalistami i eksperymentatorów. Aby rozpocząć określić, co stanowi realne prawo Cezara.

 1. Czosnek. Powinny one być zamazane płytę – dla smaku, ale bez goryczy i późniejszego „wyciągają” z paszczy smakoszy.
 2. Sałatka „rzymska”. Wyścielające płyty.
 3. Jajko varivsheesya dokładnie jedną minutę, a pozostałą ciecz jest w rzeczywistości.
 4. Oliwa z oliwek – na pewno zimno i tylko pierwszego tłoczenia.
 5. Parmezan. Ściera i drobno posypane Olej wylewa się na liście sałaty.
 6. sok z cytryny wyciska się bezpośrednio do sałatki.
 7. Grzanki – coś jak małe grzanki, najpierw smażone, następnie dosushennyh w piekarniku.
 8. Sos Worcestershire – zaledwie kilka kropel.

Z jednej strony, wydaje się, nic szczególnie trudne. Z drugiej – sałatka tylko pewien rodzaj, jajo jest zwykle trawione jak regularne krakersy grzankami … A skąd wziąć przysłowiowy ser i sos?

Jak i co zastąpi Cezara

Nasi ludzie nie są daremne jest respektowany na całym świecie za ich pomysłowość. Jego interpretacja pomyślany jest możliwe do uzyskania wyniki przy minimalnym wysiłku.

 1. Czosnek rozłożone na talerzu – jego sok jest wyciskany na grzankami lub opatrunku.
 2. Nikt nie szuka „romaine” liści – podjęła żadnej sałatki, a nawet kapustę.
 3. Jaja składane są w naszym RAW Caesar: oni bitą oliwą z oliwek.
 4. sok z cytryny nie jest problemem do pokonania, ale nasi kucharze znów go dodać do sosu.
 5. Grzanki – tylko nazwa. Zamiast tego, są one dość odpowiednie worki krakersy (najlepiej jeszcze nasushit własne).
 6. Główne pytanie – „Co może zastąpić parmezan Cezara?!” – postanowił w gestii każdego z nich. Wielu kucharzy eksperymentatorzy twierdzą, że najlepszym zastępcą będzie serów jak „Ałtaj” lub „radzieckiego”.

Jedyną rzeczą, która nie może być zastąpiona – sos Worcestershire. Biorąc pod uwagę, że zawiera 26 elementów, to nie jest zaskakujące. Tak będzie nadal trzeba szukać – na pewno jest rzadkością, zamiast parmezanu. Co może zastąpić ser, powiedziano nam.