218 Shares 4881 views

Zimowy urlop w Soczi: Podróżni

Soczi – to wspaniałe miasto, które przyciąga turystów z całego świata. Jednak większość z nich uważa, że to jest dobre tylko w sezonie letnim. Piękne plaże, piękne morze i jasne słońce nie pozostawi nikogo obojętnym. Ale tylko prawdziwi fani tego miasta wiedzą, jak pięknie jest w zimie, a co może być wspaniałe wakacje tutaj w tym czasie.


Zima – to doskonała okazja do wypoczynku, rekreacji i zmianę scenerii. Kiedy znudzi monotonii szarego życia miasta, a chcesz żywe wrażenia, najlepszym wyborem – zimowy urlop w Soczi. Od stycznia do lutego, ceny są znacznie niższe niż w lecie, i dużo rozrywki. Dlatego też, jeśli święto przypada w okresie zimowym, nie rozpaczaj – przejdź do Soczi. ferii zimowych są idealne dla miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu, jak również dla rodzin z dziećmi. Każdy może znaleźć rozrywkę dla duszy i żywych wrażeń o podróż zostanie zapamiętany na długo.

Dlaczego warto iść w zimie w Soczi?

Wakacje w Soczi zimie (opinie to potwierdzić) jest różnorodny i fascynujący. Chodzenie po górach, jazda na nartach, ekscytujące rybacki zima, zwiedzanie słynnego kurortu, festiwal „Kivin”, która będzie pobierać opłaty z pozytywnymi emocjami przez długi czas, możliwość łączenia urlopu z zabiegów odnowy biologicznej – nie jest to pełna lista zalet tego miasta w zimnych porach roku.

Urlop w górach

Według wielu turystów, zwłaszcza dobrego wypoczynku w Soczi w górach w zimie. Niewątpliwie piknik na łące w słoneczny choć nie najlepsze, ale aktywni turyści chętnie oddychać świeżym górskim powietrzem i podziwiać przepiękne widoki.

Długie spacery po górskich szlakach leśnych rodzić nieporównywalny uczucie. W zimie powietrze w tej południowej miasta jest szczególnie świeże i wypełnione jakimś nieuchwytnym zapachem. On jest długi czas nie pozwala pojawiać się zmęczony. I co niezwykłe piękno widać – wąwozy, doliny i góry. To nie znaczy, że w Soczi jest mniej zielony w tym czasie. Nawet w styczniu lub lutym, drzewa są pokryte liśćmi, a zielona dolina nadal.

Wakacje w Soczi zimie będzie można zobaczyć wodospady na rzekach górskich, które są szczególnie zamożnych, nieskazitelnie czyste o tej porze roku. I o każdej porze roku dolmens ciekawe – to nikt by argumentować

Soczi, Krasnaja Polana zimowy urlop

Miłośnicy narciarstwa mogą odwiedzić od października do kwietnia w pięknym kurorcie narciarskim. Ten Krasnaja Polana. Dzisiaj, on pewnie zajmuje miejsce w pierwszej dziesiątce ośrodków w świecie ze względu na unikalne różnice wysokości (od 540 m do 2238 m). W zimie, tutaj przyjść miłośników jazdy na nartach nie tylko z Rosji, ale także goście z zagranicy.

Narciarze mają możliwość pozostania w hotelach w samej wsi lub w hotelach położonych na wybrzeżu, około czterdziestu kilometrów od wspaniałych ośnieżone szczyty gór Kaukazu. Jesteśmy przekonani, że entuzjaści na zewnątrz nie będzie rozczarowany stoki Krasnaja Polana. Ośrodek posiada stoki o różnym stopniu – od najprostszych, które są przeznaczone dla początkujących, aby nie do przebycia, które będą interesujące dla profesjonalistów.

kolejki linowe

W słynnym kurorcie Krasnaja Polana miłośników narciarskich do skorzystania z oferty cztery kompleksy. Są to:

  • "Gazprom" ( "Laura").
  • "Alpika-Service".
  • "Mountain Carousel".
  • "Rosa Khutor".

Na terytorium tego ostatniego kompleksu w 2015 roku były zawody w narciarstwie alpejskim i snowboardzie na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich. Aby wybrać się kolejką linową można kupić karnety narciarskie – przepustki.

Najstarszy kompleks – „Alpika-Service”, która istnieje w miejscowości Krasnaja Polana 1993. Obecnie istnieją cztery etapy zawieszenia kolejek pasażerskich. Na trzecim etapie działa wyciąg narciarski, który jest przeznaczony dla początkujących.

czas zwrotu wynosi 12-15 minut. Trasy nie są lawiny. Dla bezpieczeństwa narciarzy grupę ratowników pracujących na obowiązki i snowboardzistów tras, skuter, saneczkarstwie oddzielone od dróg dla narciarzy. Początkujący mogą poćwiczyć pod okiem instruktorów, którzy będą szkolić początkowych umiejętności narciarzy i snowboardzistów.

„Laura” kompleks

Od 2008 roku w Krasnaja Polana rozpoczął pracę 1st turn kompleks narciarski Gazpromu – „Laura”. Jest on częścią projektu o nazwie „Grand Hotel Polana”, która znajduje się w dolinie rzeki Achipse.

Ten kompleks ma sześć wyciągi krzesełkowe. Jeden z nich (Gondola) dojechać do wysokości 1436 m, trzy wyciągi (wyciągi) i dwa wierzchołki jarzmo zachwyci odkrywcy doskonałe udogodnienia i wspaniałe szlaki państwowe. Oferuje on swoim Gościom kryty parking na 400 samochodów.

"Mountain Carousel"

Kompleks składa się z dwóch linii kolejki linowej. Pierwszy – dolny punkt 540 m, a górne – 960 metrów. Druga faza to górny punkt 1450 m.

dwa jarzma działają na torze treningowym. Trzeci etap kompleksu ma górny punkt 2200 metrów. Został on otwarty pod koniec stycznia 2010 roku. Być może jest to tylko jeden w miejscowości Krasnaja Polana, w miejscu, gdzie można wspiąć się na szczyt grzbietu w komfortowym zamkniętej kabiny.

Górna stacja znajduje się taras widokowy. Stamtąd można podziwiać niezwykłe widoki na stoki górskie i szczyty, a także wsie, które wydają się być stąd bardzo małe. Według turystów, zimowy urlop w Soczi na nartach – opłata z żywością przez długi czas, dużo jasnych i niezapomnianych wrażeń.

Urlop z dziećmi

Długo oczekiwany i długo szkoła narty można przekształcić w prawdziwe święto, jeśli pójdziesz na zimowe wakacje w Soczi z dziećmi. Pearl Rosji, które wielu postrzega tylko jako letnisko, zima jest szczególnie atrakcyjne.

Jeśli Twoje dziecko już umie stanąć na nartach, dostanie ogromną przyjemność kurorcie Krasnaja Polana. Powinieneś wiedzieć, że nie są wyposażone wspaniałych tras dla dzieci, a doświadczony instruktor będzie zawsze na czasie tuż. To może przynieść dziecku na jazdę saneczkowego na mnóstwo wyciągów, cieszyć się pięknem tych miejscach i cieszyć się świeżym górskim powietrzem.

Zimowy urlop w Soczi z dzieckiem zostanie zapamiętany na długo, jeśli odwiedzić uroczyste wydarzenia organizowane w parkach miejskich. święta noworoczne w Soczi – fascynujący spacer po pięknym mieście i odmłodzony, uczestniczyć w grach i konkursach, przeglądanie niesamowitych zabytków. Niemal codziennie w parku „Riviera” przeprowadził ciekawy program dla młodych turystów do tego wspaniałego miasta i miejscowych dzieci.

Jeśli ty i twoje dziecko przyjazd w Soczi zimowego wypoczynku mogą być bardzo zróżnicowane. Dokonaj wstępnej wycieczkę. Obejmują wizytę w akwarium w „Riviera”, akwarium na Matseste lub Discovery Słowo Akwarium – dziecko dostanie wielką przyjemność z odkrywania podwodnych mieszkańców. Wakacje w Soczi zimie nie da się wyobrazić bez znajomości „Olympic” parku. Ta trasa jego terytorium oraz znajomości obiektów olimpijskich będzie interesujące dla dorosłych i dla dzieci. Wieczorem w parku zaczyna uderzające piękno słynnej fontanny światła i muzyki serialu.

Gdzie się zatrzymać?

Hotel „Zamek” okrągły czeka zarówno dorosłych jak i młodzieży. „Zamek” – to hotel trzygwiazdkowy. Ma wszystko, czego potrzeba do pełnego i jakości wypoczynku. W zimie, zakwaterowanie w hotelu będzie tani, pokoje są przestronne i komfortowe. Prawie wszystkie pokoje posiadają balkony ze wspaniałymi widokami na miasto jako „Zamek” znajduje się w samym sercu miasta.

Terytorium jest umieszczony dobrze, a na nim są:

  • zabaw dla dzieci (pokryte);
  • kawiarnie;
  • pomieszczenie bilardowy;
  • sauna.

opinie

Wielu odwiedzających napisać, że najpierw udał się na wakacje w Soczi zimie. Odpowiedzi o nim tylko entuzjastyczne. I pozostawia im nie tylko miłośników narciarstwa. Wiele przyjemnych doświadczeń zdobytych i rodzice z dziećmi na spacery w górach, oglądania niezapomnianych miejsc. Wielu powie, że w cenach zimowych w Soczi są łatwo dostępne, a jakość usług w hotelach, kawiarniach i znakomitych restauracji.