595 Shares 9847 views

Co zabrać na Cypr. Pamiątki i prezenty

Cypr – oszałamiające słoneczna wyspa, która znajduje się w środku przestrzeniach morskich. On jest bardzo malownicze! W tym pięknym miejscu, miliony turystów stada korzystać z kuchni śródziemnomorskiej prezenty, doświadczenie na zakupy na Cyprze i dołącz do ekscytującego oryginalną kulturę miejscowej ludności, która pozostawia niezatarte wrażenie. Oczywiście, nikt nie opuszcza to miejsce bez prezentów. Który przyniósł z Cypru, jesteśmy z wami i będziemy rozmawiać.


Dary Lefkara

To miejsce jest znane na całym świecie ze swojej bosko pięknej koronki, które po prostu zadziwi cię jego wyjątkowości. Ich starannie stworzone przez lokalnych ekspertów w swojej dziedzinie, a nie używali żadnych urządzenia techniczne. Ponieważ produkcja każdego arcydzieła trwa długo, cena jest dość wysoka. Jednak turyści to nie przeszkadza, ponieważ nie dostać tylko koronki jako pamiątkę, a „wizytówki” Cypru. W związku z tym cena produktu – jest to kwestia boku. Jeśli nie wiesz, co zabrać ze sobą na Cypr, zwrócić uwagę na wykwintne i niezwykle oryginalne figurki i rzeźby, rzeźbione z drewna. Będą ozdobić żadnych wewnętrznych i duma gospodarstw domowych.

historyczny Limassol

Gdy użytkownik odwiedza to miasto należy zwrócić uwagę na arcydzieła sztuki i rzemiosła. Są idealne jako prezent dla bliskich ciebie! Jasne żywe obrazy, ceramika ręcznie oszałamiające szklanych, brązu i srebra. Wszystkie z nich posiadają wyjątkowe walory! Jeśli chcesz kupić wiele małych pamiątkowe dla współpracowników, spójrz do lokalnego portu. Tutaj znajdziesz, co zabrać ze sobą z Cypru. To ciekawe pozycje na temat morskiego, oryginalne gąbki, pachnące domowe mydła i skład pocisków.

Dary słonecznej wyspie

Jeśli nadal myśleć o tym, co przynieść na Cypr, a następnie oto wskazówka. Największą korzyść wśród turystów z całego świata korzystają z lokalnych win i smaczne przekąski. Prawie nikt nie jedzie na Cypr, nie biorąc je do domu. Najbardziej popularny jest dość silny i lepka czerwone wino „komandor”. Na wyspie będzie można wypróbować kilka jego odmian i wybrać ten, który bardziej się podoba. Wszystkie z nich są niedoścignione smak, więc po prostu nie pozostawi obojętnym. Istnieje również szereg popularnych lokalnych win łatwo to „Chardonnay”. Jako prezent można przynieść i słynnej cypryjskiej wódki z winogron „zivania”. Ją można kupić w „klasztorze Kykkos”. To właśnie tam, że sprzedawane najwyższą jakość i ma właściwości użytkowe i wspaniały smak. Więcej na Cyprze produkuje doskonałe piwo, najbardziej popularny „LEON” i „KEO”. Wśród przystawek pozostawi obojętnym nikt miejscowy ser halloumi. Jego słony smak po prostu nieporównywalne! Nie zapomnij spróbować cypryjski słodycze sudzukos (migdały w melasy winogron) i rozkoszy.

ikony

Jest również dość popularny rodzaj pamiątki, który sprzedawany jest niemal wszędzie, ponieważ Cypr jest uważana za kraj bardzo religijny. Na swojej ziemi, aby zbudować ogromną liczbę kościołów i klasztorów, które od wieków praktykowana ikonografię. Ikony można kupić w specjalnych sklepach, które oferują również konsekrowanego krzyże, różańce, świece i posągi mnichów, którzy dokonali dziedzicznych panów. Teraz, gdy wiesz prawie wszystko o co zabrać ze sobą na Cypr, ale istnieje wiele innych opcji, które są pełne dowolnym miejscu: magnesy, małe tabliczki z lokalnych gatunków, paski, torby, portfele i inne. Co ważne, nie zapomnij o dobrym nastroju i wielu niesamowitych zdjęć!