112 Shares 3994 views

płatności renty, jaka jest ta forma wypłaty pożyczki?

Nie każdy wie o takiej koncepcji jako płatności renty. Że tego rodzaju płatności, musi być słyszany przez wielu. Ale co to ma wpływ na koszt funduszy pożyczonych od instytucji finansowej, znanej nie dla wszystkich. Gdy osoba bierze pożyczkę, to zwraca uwagę na zainteresowania. Ludzie wierzą, mniejsza częstotliwość, tym bardziej korzystną ofertę. Więc myślę o tych zwykłych ludzi, którzy niewiele wiedzą o finansach. Płacą również uwagę na kwoty kredytu oraz jego kadencji. To, oczywiście, podstawowe cechy. Ale jest ważnym wskaźnikiem, nie słychać wszystko.


Rodzaje płatności za kredyt

Przygotowany przez kredytobiorcę wiemy, że musimy patrzeć w tym dziale jako formy płatności. To jest ten, który ma duży wpływ na koszt kredytu. Czasami kilka opcji płatności. Różnicowych i renty płatności. Co to jest? Spójrzmy prawdzie w oczy.

płatności zróżnicowane

Pierwszy rodzaj najlepiej znane. Płatności w ramach którego ustawiony inny miesięczną wypłatę, która zmniejsza się z czasem. Wszystko dług jest podzielona przez liczbę miesięcy od kredytu, płatność musi być przeprowadzone w równych częściach. Odsetki od salda, kwota płatności miesięcznych będzie się zmniejszać.

wypłaty renty

Teraz spójrzmy na płatności renty – co to jest forma płatności, nie wszyscy klienci rozumieją banki. Na zewnątrz, wydają się być bardziej proste. Jaki jest ich cel? Kredyt powinien zostać spłacony w okresach miesięcznych na jedną kwotę, ale obliczenia nie jest tak łatwo. Wiele przeraża coś takiego jak płatności renty. Co to jest ten rodzaj płatności, łatwiej jest zrozumieć, aby zrozumieć mechanizm obliczania. Odsetki powinny być przeliczone z uwzględnieniem równowagi pożyczonych środków, są ograniczone, ale proporcja głównym w tym samym czasie rośnie z miesiąca na miesiąc. W pierwszej chwili zapłaty odsetek, okazuje się, że banki pobierają antycypowania dochodowego. Jeśli porównamy dane z płatnościami zróżnicowanych, można powiedzieć, renta jest mniejszy niż w pierwszych miesiącach. Gdzieś w połowie okresu są one o jeszcze, a następnie zmniejszyć wartość pierwszego i drugiego kwotę nie ulegnie zmianie.

Jak można obliczyć płatności renty

Banki wykorzystane do obliczenia specjalistyczny program kalkulatora. Nie wdając się w zawiłości matematyki, możemy zauważyć, kredyt, gdy taka płatność jest droższy, a pozostała część długu zmniejsza się powoli. Im bardziej życie kredytu i jego wartość, tym większa nadpłaty. Sposób spłaty nie jest tak ważne, gdy kredyty na krótkie okresy.

Oto wzór na wypłatę renty:

Miesięczna rata = KA * SK, gdzie KA – współczynnik renta, SK – kwota kredytu.

KA = (PR * (1 + PR) n) / ((1 + PR) n -1), gdzie PR – oznacza stopień zainteresowania (miesięczne), N – terminy płatności kredytu.

Na przykład, jeżeli stawka 12% rocznie, to musi być 12% podzielone przez 12 miesięcy dla pr obliczeniowej.

minusy renty:

– wzrost cen kredytów;

– jest to niemożliwe, aby policzyć miesięczne opłaty za wcześniejszą spłatę;

– czasami nie wolno gasić światło pożyczki harmonogramem.

Renty Plusy:

wypłaty renty na pożyczki są nie tylko wady, mają szereg zalet.

– To nie jest konieczne, aby określić kwotę płatności w każdym miesiącu, co ważniejsze, w celu uregulowania długu na czas.

– wpłata początkowa jest mniejsza, pozwala wziąć kredyt dla osób o niskich dochodach.

– Niskie miesięczne płatności są korzystne dla budżetu rodziny. Często są one wybierane, gdy hipoteka.

– Z powodu inflacji, tego typu płatności nie wydaje się tak drogie.

Wszystko dokładnie obliczone i analizowane przez zaciągnięcie kredytu, to nie będzie niespodzianki!