619 Shares 7857 views

100% gwarancja kredytu. Fakt czy fikcja?

Spotykamy tę frazę, gdy do podglądu reklam, które oferują usługi pośredników kredytowych. Zazwyczaj jest ona obecna w komunikatach uzyskania pożyczki w gotówce, mniej kredytów hipotecznych oraz kredytów zabezpieczonych na nieruchomościach.


Podobne ogłoszenia widzimy wszędzie: w gazetach lub w Internecie, na słupach, w metrze, na przystankach autobusowych. A raz nie ma zaufania do tego kojącego frazy, myśli: „Jeśli robią gwarantować pożyczki, więc można im ufać, znają swoją działalność, specjalistów”.

Niestety, w praktyce okazuje się, że wyrażenie „100% gwarancji pożyczka” w najlepszym przypadku nieuczciwej reklamy w najgorszym nieprofesjonalne.

Musisz zacząć od tego, że przy składaniu informacji do banku uzna szereg danych podanych w formularzu wniosku kredytowego (dochody, wydatki, zatrudnienie, dostępność istniejących kredytów wypłacane są w spłacie kredytów i wiele innych).

Sprawdź dokumenty potwierdzające tożsamość i dokumenty od pracodawcy potwierdzające zatrudnienie i dochody.

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak ludzie będą gwarantować pożyczki, jeżeli pracodawca jest coś źle lub błędnie zapewnił tych dokumentów.

Są chwile, kiedy pracownik na wezwanie z banku o pracy kredytobiorcy, rozmowa idzie do personelu, z którym kredytobiorca ma napięte stosunki, a on powiedział, że wkrótce będzie wyciąć i dać kredytu, nie będzie nic. I można zrobić coś ekstra kazano pracownik banku, i postanowiono odmówić ci.

Proces organizowania transakcji kredytowej, zależy nie tylko od brokera kredytowego oraz różnych czynników, a niektóre z tych czynników, broker może mieć żadnego wpływu, więc wyrażenie „100% gwarancji pożyczki” nie pasuje do możliwości ludzi, którzy wykażą, że w swoich reklamach.

Na koniec warto zauważyć, że prawdopodobieństwo uzyskania kredytu przez pośredników kredytowych jest znacznie wyższa niż w przypadku osobistej wizyty w banku. Wynika to z faktu, że ze względu na specyfikę jego działalności brokerów znać kredytowej politykę banków, pomogą poprawnie przygotować dokumenty do przyspieszenia rozpatrywania wniosku kredytowego jest nie wspominając o wybór odpowiednich programów bankowych lub kredytowych.

Jednak jest prawdopodobne, że pożyczka nie jest gwarancją