155 Shares 5773 views

Techniczny ludzie: jak komunikować się z nim?

Najbardziej bezsensowne uczucie, przez które człowiek jest w stanie – to boli. Techniczny ludzie swoim zachowaniem próbuje udowodnić światu, a zwłaszcza indywidualne ich znaczenie nie potwierdza niczego poza nielogicznych ataków i oskarżeń. Spojrzenie na relacje przez pryzmat niechęci tak poważnie zakłóca pogląd, że człowiek przestaje być poważnie brane pod uwagę i starają się zatrzymać relacji z nim, rodzenia w ostatnim jeszcze większego poczucia frustracji.

Niechęć i urazy: jaka jest różnica?

Uraza – reakcja, najbardziej ekspansywny, w odpowiedzi na pismo, działania lub braku działania. Człowiek stara się pokazać, że to co się dzieje jest niezadowolony z postępów, że spodziewa się drugiego, a całe jego wygląd pokazuje jak silny swoje rozczarowanie. Przestępstwo jest tkana rozczarowujące (oczekiwane jest jeden – dostać znajomego), ból i smutek ( „Ja jestem z wami nie oczekiwać”), podniecenie i niepokój (nagle powtórzy), impotencja ( „jesteś silniejszy – w związku z tym uważa, że ma rację”), podrażnienie i gniew ( „wezmę zemsty”).

Niechęć – jak grypa: można potemperaturit i odzyskać w ciągu kilku dni, ale może przejąć cały stan zapalny w organizmie i powodują już przewlekłą chorobą lub zniszczyć pojazd. Stan ten nazywany jest uraza. Bardzo drażliwy człowiek jest gotów się obrazić na stale wszystkich możliwych bodźców, czasami od podstaw montaż, piętrzą się nieistniejących problemów, cała jego wygląd wskazuje, w jaki sposób świat jest nieuczciwe w stosunku do niego.

Wszystkie uczucia osoby – subiektywna sprawa, ale żal jest kilka razy silniejszy niż wszyscy inni, jak ich „ja” i godności osobistej jest umieszczona nad drugą.

Dlaczego ludzie się obrazić?

Psychologowie dzielą wszystkie powody na cztery kategorie:

  • Nieporozumienie dowcipy: często drażliwy człowiek pozbawiony poczucia humoru, może nawet trochę boli kaftan – reakcję ochronną i jego stopy, nie jest konieczne, aby to zrobić. Jest to najprostsza forma, chociaż zdarza się, że dana osoba jest ranny i pętla na przestrzeni lat, opracowanie planu zemsty.
  • Manipulacja: chcąc uzyskać swój plan, ale nie widząc pożądanych rezultatów, drażliwe person „pouts” zawieszone i cichy – cała jego wygląd wskazuje, że czeka na zupełnie innych działań.

  • Oczekiwania: oszukani ludzie często ulegają fantazji lub przelane z otaczającym nieistniejące cechy charakteru czekają nietypowe zachowanie, a następnie głęboko rozczarowany rzeczywistością. Atak starają się pokazać, że wartość ich rozczarowanie, jakby starając się subtelnie zmienić osobę.
  • Niezdolność lub niechęć do przebaczenia zbyt wysoką samoocenę i giperego uczynić ludzi ślepych na emocje innych ludzi i motywy działania. Ponadto, ta kategoria osób może łączyć trzy poprzednie kategorie, obracając paranoiczne osoby.

Jako niechęć wyrasta na urazy?

Z powodu nadmiernego self-„ja” i użalania się nad sobą zwiększone u ludzi często mają wewnętrzne kłótnie: „Dlaczego ja? Dlaczego oni mogą, a ja – nie? Jestem godny (na) lepsze, bardziej ". To jeszcze bardziej pogrąża człowieka w iluzorycznej rzeczywistości, wymyślone przez siebie i może znacząco różnić się od rzeczywistych. A im więcej się dzieje, jeśli przyczyna pozostaje nierozwiązanych skarg i osiada w, tym bardziej staje się drażliwy, kojarzy się wyłącznie na swoich uczuciach i ślepy na uczucia innych. Nadmierna wrażliwość staje się stanem naturalnym, niszcząc świat wewnętrzny człowieka.

Cztery rodzaje obraża

Psychoanalitycy podzielić urażony ludzi do różnych typów, które są analizowane, można zrozumieć, dlaczego zachować zło i jak zaradzić tej sytuacji.

– Ludzie z wiecznego kompleksu ofiary: stale na wszystkich i wszystko obrażeni z lub bez: każdy nieostrożny słowo, z ukosa lub gest może je prowadzić i ich głęboka depresja, tydzień-długa cisza, lub, wręcz przeciwnie, stała dokuczliwy. Ten typ jest zbyt drażliwy człowiek z pasją może nic zrobić, aż do prób samobójczych, więc powinny być one zachowują się bardzo ostrożnie.

– Paranoid: ludzie są drażliwy z powodu nadmiernej podejrzliwości, zazdrości i strachu przed oszukany. Słyszą tylko to, co chcą zrozumieć sytuację tylko z jego skrajnie subiektywnego widzenia i patrząc na połów prawie wszystko.

– Ludzie z kompleksem niższości: ich całkowity brak zaufania tworzy poczucie niepewności, czują, że inni chcą zranić stale, śmiać wady (czasami widoczne tylko dla nich) i dochodzić się ich kosztem. Często ci ludzie są drażliwy cicho, nie są skandale, nie próbować manipulować, ale wystarczy włączyć się w sobie, gromadząc ktoś obraża.

– The Avengers: ich zniekształcony obraz świata, w połączeniu z megalomanii powoduje nieustannie przewijać w zemście głowy, karą za przestępstwo i przenosi się do dalszego działania niemoralne. I gryząc ich przestępstwa jest tak wielki (nawet błahe drobiazgi), które mogą lat ponieść plan Vendetta godną Moriarty.

Mężczyźni zranić

Mężczyźni faktycznie urażony niezwykle rzadko – są one bardziej zdenerwowany, zły lub sfrustrowany w niektórych operacji bliskich. Logiczny umysł po prostu nie mogły być przechowywane przez długi czas powód – w pół godziny męską świadomość, że jest coś bardziej interesujące niż obmusolivanie już ostatnich działań. Jedyną rzeczą, która może naprawdę boli go i trwale zachwiać, to krytyka jego „męskich” zachowań: nieadekwatność seksualną, porównanie z innymi mężczyznami w publicznym potępieniem i deprecjacji swoich darów. Wtedy człowiek może być albo zamknięte w sobie, zachowując miejsce stałego lub zewnętrzne zachowanie, trzymać urazę od dłuższego czasu, a podczas ciężkiej kłótni wszystko wyrazić.

uraza damska

Kobiety powinny być palma skarg: są złe kilka razy dziennie, a dla niektórych jest to ulotne stwierdzają, że nawet obraza nie można nazwać – tak rozczarowany przez pięć minut i zapomniane. Dla niektórych osób jest to stałe idea of a lifetime „Ty mnie zranić – moje łzy nie widzieli”, z powodu których zaczynają zatruwać życie sobie i innym. W tym przypadku, obrażony kobieta jak wariat: to jest absolutnie nie własną inteligencję, emocje i można powiedzieć góra nadmiarze, niegrzeczny i niepotrzebne. Że nadmierna wrażliwość i niszczy te kobiety.

skrzywdzić dzieci

Niechęć dziecka – to świetny urazy psychiczne, które mogą prowadzić do wielu kompleksów, odrzucenie rzeczywistości świata i zniekształconych wyobrażeń innych ludzi. Istnieje niebezpieczeństwo, że niestabilny umysł dziecięcy nie może poradzić sobie z uczuciami, nie może prawidłowo reaguje na bodźce i odciska negatywne doświadczenia w podświadomości, tworząc złudną rzeczywistość.

Większość ludzi jest zbyt drażliwy przyniósł tego uczucia z nim od dzieciństwa, już rosły razem z nim i bez niego już nie mogę. 80% wszystkich lęków, fobii, kompleksów i reakcji są umieszczane osobiście w wieku przedszkolnym, większość z nich pochodzi z rodziców i bliskich krewnych. Więc następnym razem, zanim obwiniać dziecko za coś, pomyśl dziesięć razy, jeśli jest to konieczne.

Komunikacja jest obarczona takim człowiekiem?

Gdy firma jest obecna drażliwy człowiek, to jak wrzenia: jest bardzo przeszkadzać, ale nikt nie odważy się dotknąć, nie zaszkodzi. Utworzone niedostrzegalny pierścień wyobcowanie, co dodatkowo rani osoby – pełne koło. Ponadto, bardzo drażliwy człowiek wrażliwy na krytykę. Dlatego otwarcie jego procesu o podatności – wszystko jedno, że dolewać oliwy do ognia.

Stała konieczność wyboru „prawo” słowa, wyrażenia i działania już powiedział, że są manipulowane, co oznacza, że ludzie zrozumieli moc jego wpływem i będzie z niego korzystać w razie potrzeby.

Dlaczego nie wszyscy ludzie są obrażony?

drażliwy psychologia człowieka jest różne: niektóre rzadko narażone na takiej bolesnej reakcji, podczas gdy inni, nadwrażliwość. Z niektórymi można żartować na granicy w mur, a inni overreact nawet wypowiedzieć się na temat włosów. Dlaczego tak się dzieje?

W rzeczywistości wszystko zależy od stanu wewnętrznego osoby: o ile jest on samowystarczalny lub uzależnione od opinii publicznej, jaka jest wielkość jego uczucia pychy i zarozumiałości. Każdy ma słabe i słabe punkty: niektóre są na powierzchni i bolesne, podczas gdy inne są ukryte pod grubą warstwą charakteru i siły woli.

Jak radzić sobie z drażliwy osoby?

Dla innych jest to czasem prawdziwy problem. Jak wywołać drażliwy człowiekiem, aby nie obrazić? Jak mógł komunikować się z nim, jeśli to możliwe, aby zakończyć tam relacje (w tym pracownik, krewny lub mąż-żona).

Pierwszy sposób – to starać się ignorować próby manipulacji, pod warunkiem, że jego poprawność jest naprawdę takie. Można zapytać opinie od osób bezinteresownych (oczywiście, taktownie, aby dalej obrażać obrażony).

Po drugie, starają się wziąć sprawy w swoje ręce i poczucie kłopotów, by przełożyć je na spokojne omówienie problemu.

Komunikacja z nadmiernymi ludzi emocjonalnych uczyć tolerancji i lojalności, jest to dobra okazja, aby spojrzeć na siebie i innych z innej perspektywy. Trzeba być pobłażliwy sensorycznej Splash – bo jeśli znamy powody takiej odpowiedzi, to staje się jasne, że osoba drażliwe problemy krajowe przez dach. Szkoda tylko psychicznie.

"All-in" metoda: Draw przestępstwa w zamian. Może czuł się na miejscu „pseudo-przestępcy”, ludzie zmienią swoje zachowania i postawy. Spróbuj postawić się w miejscu bólu i psychicznie przewijać sytuacji, starając się zobaczyć jego oczami. Zadaj sobie pytanie o jaki procent winy, że ludzie boli. Być cel: że może nieświadomie, bez myślenia, zranić człowieka.

Jak pomóc pozbyć się urazy?

Wyjaśnij, dlaczego ktoś zrobił i powiedział tak, a nie inaczej. Szczegółowo wyjaśnić powód do najmniejszego szczegółu, wszelkiego rodzaju jasno powiedzieć, że nie było pragnienie, aby nie obrazić. Jeżeli wymagane jest naprawdę sytuacja – trzeba przepraszać. Tylko nie zapomnij: Przepraszam – Przepraszam za to, co zrobił i obiecywać więcej, aby to zrobić. Reakcje człowieka pochodzą z uczynków, a nie tylko słowami.

Spróbować wyjaśnić, że przestępstwo – destrukcyjne uczucie, pokazując jak obrażony nie szanuję jako człowieka. Pokazać, że go szanuję, ale ścisły związek nigdy nie będzie, jeśli są one ewoluować jako jednostronne.

Co będzie skumulowana niechęć?

Każdy wie, że przestępstwo – jest przejawem jednego z siedmiu grzechów chrześcijaństwa: duma? Ranny poczucie wyższości pobudza człowieka do wysypka aktów: tak zepsute relacje, rozpadające się małżeństwa i więzi rodzinnych. Wszystko dzieje się dlatego, że każdy stawia się nad drugim, a to jest przejawem pychy.

Koncentruje się na swoich wewnętrznych uczuć, człowiek traci zdolność myślenia sensownie, spadki wydajności, co z kolei może doprowadzić do utraty pracy. Próbując uśmierzyć ból urazy niektórzy ludzie zaczynają picia lub brania narkotyków.

Dlaczego drażliwy ludzie często są chore? Jego system nerwowy jest stale przeciążony stres, depresję i nerwicę. Pod wpływem zmysłów narusza nawyków żywieniowych, które niekorzystnie wpływają na układ pokarmowy: zapalenie żołądka, wrzody żołądka – to skutki uboczne stresu.

Od ciągłego doświadczenia rozwój migreny, skurcze mięśni szyi i obręczy barkowej (co może prowadzić do problemów z kręgosłupem). Spastyczne mięśnie kolei blokuje pracę płuc, hiperwentylacja jest uszkodzony, i jest to pierwszy krok do przeziębienia i różnych procesów zapalnych.

W procesie komunikowania się z drażliwy osoby starają się przekazać tę informację, może zdrowy rozsądek zwycięży i będzie obrażać.