100 Shares 5236 views

Zgodne nazwy

Zgodność nazw lub, jak jest powszechnie nazywany, jest konstelacja żadnych interakcji ludzi ze sobą na poziomie specjalne wibracje, które powstają w wymowie imion. Ten rodzaj zgodności między ludźmi. Być może wiele osób nie spotkałem kilka razy w życiu swoich imienników. To z takimi ludźmi łatwiej iść przez życie, aby komunikować się i pracować, aby budować rodzinę i tak dalej.


Wszelkie nazwy, przede wszystkim składa się z zestawu liter i dźwięków. Dźwięki te są najbardziej zdolny do tworzenia tzw wibracje. W tym przypadku, ludzie mówią o interakcji i komunikacji na poziomie energetycznym. Energia przyciąga szczególną nazwę lub osoby, lub po prostu odpycha go. Sprawdzić zgodność nazw nie jest bardzo trudne. Najważniejsze – to sylaby przeczytać dowolną nazwę i sprawdzić, czy to sylaby, które są obecne w Twoim przypadku. Związek może być różnych poziomach. Na przykład, jak już wspomniano powyżej, same sylaby. Ponadto, niektóre z liter ich nazw mogą być powtarzane i mają te same sylaby podkreślił. Mały efekt specjalny konstelacja jest często objawia się w małym połączeniu z poprzednich oznaczeń.

Nazwa kompatybilność z innymi nazwami od dawna przyciąga uwagę ludzi. Niektórzy eksperci zbadali całe życie konstelacja, próbując wyjaśnić, dlaczego niektórzy ludzie mają silne połączenie i innych, nawet bliskich, to nie jest inaczej. Z tego rodzaju nauki ujawniły wiele prawidłowości. Zbadajmy je szczegółowo.

Nazwy, które są wzajemnie ze sobą wzajemnie połączone, to zamknięcie „ia”. Nazwy go jak Valery, Ksenia, Maria, Natalia, Julia, i tak dalej. Także tutaj możliwe jest to nazwiska tych, którzy mają końca „ins” i „ITA”. Na przykład, Alina, Irina, Polina, Marina, Valentina, Inna, Sabine, Galina, Evita, Margarita. Co do nazwisk męskich, ważne do końca „nich” lub jest „błoto”. Na przykład, Emmanuel, Max, Michael Daniel, Cyryl, Maxim i więcej.

Koniec „yang” i „an (n)”, które są obecne w nazwach Tatiana, Suzanne, Svetlana, Jana i Juliana i”yang«»en„w nazwach Stephen Damian i Ivan są bardzo ważne dla właścicieli. Fakt, że ludzie z takimi nazwami mogą stać się bardzo blisko siebie i swoich rodzin. Specjalna relacja energia wpływa na relacje z każdym z tych nazwisk. Przykładami mogą spowodować ogromną ilość czasu. W rzeczywistości, zgodność nazw – dość skomplikowana nauka.

Każdy może nauczyć się zgodność jego nazwy. Obecnie, po prostu kupić książki, która opisuje zasady dopasowania. Poza tym wszystkim, w dobie Internetu, dana osoba jest dostępna dużo przydatnych informacji. Wystarczy przejść na stronę odpowiednio o nazwie „Zgodność z nazwami” i sprawa pozostaje niewielka. Pozostaje po prostu wpisać swoje imię i nazwisko w polu, a system wykona wszystkie niezbędne czynności. W rezultacie, ludzie będą widzieć listę nazw, które są odpowiednie do jego imienia, w zgodzie z nim. Między właścicielami podobnych nazwach powstają zarówno przyjaźnie lub podobnych i powiązanych. Jest możliwe, że z powodu takiego systemu, ludzie będą mogli zobaczyć te nazwy, z których właściciele mogą wrogów i źle sympatyków w jego życiu. Dlatego ważne jest, aby wiedzieć, przynajmniej w przybliżeniu, z kim i jak wystąpić szczególne stosunki na wysokim poziomie.

Zgodność nazw dyskutowane na wielu forach. Ludzie często szukają swoich imienników, zwłaszcza jeśli ich nazwy są uważane za rzadkie. Należą do nich takie nazwiska jak Glafira lub Evangeline, Fedotov Yemelyan. Ludzie o podobnych nazwach w kraju do tej pory nieco. Może więc, związek między tymi imienników często tworzą silne i długotrwałe.