295 Shares 3455 views

Przepis na ciasto z ryb z babcią

Wszelkie smakoszem otrzymuje od smaku przyjemności domu upieczony. Rzeczywiście, w tym przypadku prawdziwym smakoszem można nazwać kogoś, kto kiedykolwiek próbował babci lub wspaniałe torty matki – są przygotowane z wielką miłością, a nie tylko z należytą starannością w celu zastosowania we wszystkich receptur. Ponadto nasi krajowi mistrzowie i pewne szczególne przepisy nie czytać, bo mieszka w wiosce, gdzie kolorowe kulinarne publikacje nie są sprzedawane, a w internecie i nigdy nie słyszałem o …


Ale zawsze pamiętać te cudowne dni, gdy moja babcia ulubiony kobieta Motja najpierw umieścić w ciepłym miejscu w pobliżu komina wspaniałym zapachu ciasta, owinięty garnki koc, a następnego dnia, jak powinien ogrzewać ogromny piec rosyjski, włożyć do dużej patelni rozplanowane w sposób szczególny z kawałkami ciasta. Kilka godzin później zadzwonił do mnie kobieta Motja, mówiąc czule: „Little Adelka, pospiesz skorenko shanezhki jeść, ale sernik, ale inne postryaprushki”. Och, i wspaniałymi Ural ostępy mojego szczęśliwego dzieciństwa! Jak uwielbiałam przebywać w małej wsi, gdzie moi rodzice przywieziono tu przez kilka miesięcy prim Niemcy!

Ale przede wszystkim pamiętać placki cudownej babci z ryb. Na Uralu, wiele jezior, które obfitowały w czasie ryby, nie wiem jak teraz, a następnie zostały złowione w naszym jeziorze i przebiegły rabuś szczupaki i lustro karp, i staranne płoć, okoń, batalionów i innych drobnych przedmiotów. I w strumieniu widać było małą rybę wodnego, którego dziadek nazywa verteoshkami …

Przepis na ciasto z ryb, które pieczone babcia, pamiętam doskonale. Jednak nie pamiętam, jak kobieta Motja i zamyka ciasta w korycie ugniatania, ale należy pamiętać, że zbiera się w hip-letnim i jakoś domowej drożdży, który dał jej „postryapushkam„niepowtarzalny smak i aromat, ale nie bezduszne chleba na tydzień. Teraz, nie rób tego …

Dobrze. To ten sam przepis na ciasto z ryb, które miałem przyjęta, a przez wiele lat używany do gotowania ryb luksusowy ciasto. Gotowanie z ciasta ryb rozpoczyna się testem. Wszelkie gospodyni wie, jak zrobić ciasto, ale to właśnie chodzi, że teraz położyć ciasto na patelni lub innego naczynia wykonane z nowoczesnych materiałów. Więc daję bezpłatne porady dla młodych gospodyń domowych. Znaleźć gdzieś w odległej wiosce gliniany garnek na tyle dużych i małych doniczkach – nie trzeba piecu tylko dużo chleba, ciast lub shaneg. Doprowadzić do domu, zamykając ciasto na placki lub innego domu gotowania tylko w tym kontenerze. To ciasto jest żywa. Garnki sklepach z pamiątkami są mało prawdopodobne, aby przyjść – nie są one prawdziwe.

Jeśli nie ma czasu, aby przetestować, można kupić w sklepie gotowe drożdży, to także ładny – możemy kupić w sklepach z kluskami mięsności 25% lub lody wykonany bez mleka. Rosyjski piekarnik Ty też, oczywiście, że nie, ale gotowanie ciasto z ryb mogą być organizowane ze zwykłym piekarniku, tylko trzeba podgrzać była jednolita w nim.

Tak, obiecany przepis na ciasto z ryb. Wziąć szalkę o wystarczającej wielkości, to wystarczy smazhem obficie nierafinowanym oleju słonecznikowego w prostokątnego blatu ciasta wałkowane grubości około jeden i pół centymetra i publikują je na blasze, wypełnienie wszystkich kątach. Top warstwą pociętych pasków ziemniaczanych. Jak dotąd, wszystko jest dokładnie taka sama jak w przypadku tradycyjnego placka ziemniaczanego. Ale wtedy – podobnie jak gotować ciasto z ryb.

Najciekawszą rzeczą. Oto możliwe opcje – wszystko zależy od rodzaju ryb, które wziąć patelnię. Mamy zamiar upiec ciasto z halibuta. Rozłożone na ziemniaki w plasterkach warstwą z tworzywa sztucznego (o centymetr grubości) halibuta, na przemian z cienkich tworzyw dobre masła. Jeśli ten olej, aby powiodło, można użyć i co jest sprzedawane w sklepie za 30 rubli paczkę pod nazwą oleju, ale to nie jest całkiem w porządku. Top można wylać warstwę posiekanej zielonej cebuli z własnym ogrodem i dodać przyprawy do ryb. Ciasto blisko góry „pokrywa” testowego, krawędź zaschipnut i umieścić miskę z ciastem do nagrzanego pieca dobrze.

Ważne! Temperatura w piecu nie powinna być wyższa niż 120 ° i pozostają niezmienione w całym patelni. Ciepło powinno być jednolite.

Pozostaje tylko uzbroić się w cierpliwość – ciasto będzie schnąć przez kilka godzin. Nie otwierać piekarnika. Gotowość całkowicie dokładnie określona przez wspaniały i silny smak, który wypełnia cały dom. Po tym, za pomocą klapy (!) Obmazhte ciasta z roztopionym masłem i następnie została jeszcze dwadzieścia minut w piecu chłodzącym.

Oto ta babka przepis na ciasto z ryb. Oczywiście, istnieje wiele przepisów kulinarnych, a wiele osób wie, jak gotować ciasto z ryb, może przepis babka nie jest oryginalny, ale nadal …