784 Shares 8378 views

Obóz dla dzieci „Wiosna”: Cechy i opinie

Niestety, środowisko w naszym kraju pozostawia wiele do życzenia. To z tego powodu, że nasze dzieci stały się dość często chorują i zmęczony. Lato – jest to czas, kiedy trzeba wzmocnić swoją odporność i relaks. Eksperci medyczni zaleca, aby wysłać dziecko do miejsca, gdzie znajduje się roślinność, wodę, czyste powietrze, brak zanieczyszczeń gazowych i zatłoczone. Najlepszym miejscem do tego celu jest obóz dla dzieci „Wiosna”, znajduje się w odległości 50 kilometrów od stolicy Rosji.

kilka cech

Camping „Wiosna” w obszarze Puszkina we wsi. fermy zwierząt futerkowych. Jest to unikalny ośrodek rekreacyjny dla dzieci, w którym kilka funkcji są:

  • Jest to miejsce, aby wyposażyć nowoczesną infrastrukturę: na obwodzie mają zasięgu, przeprowadzony monitoring i alarm. Każdy gość będzie czuł się bezpiecznie.
  • Całkowity obwód utworzony 4 Dom, dzieci będą w nich mieszkać. Każdy z nich wyposażony jest w telewizor, klimatyzację, łazienkę, prysznic i częścią gry. Pokoje nie są tak dawno temu, naprawa została wykonana, więc znajduje się przytulna atmosfera.
  • U podstawy znajduje się centrum medyczne z wysokiej jakości sprzętu, przestronnej jadalni i centrum sportowego.
  • W pobliżu obozu „Wiosna” ma czyste staw, w którym dzieci mogą popływać w miesiącach letnich pod nadzorem nauczycieli.
  • Istnieje również kryte korty basen, bibliotekę i tenisowe – to wszystko będzie rozjaśnić najbardziej wypoczynek.

Na odwiedzających czekają rekreacji w wieku od 7 do 15 lat o każdej porze roku. W sumie każda zmiana wprowadzona do zbioru 300 pustych miejsc. Wszyscy goście są podzielone na kilka grup w zależności od ich wieku.

program rozrywkowy

W lecie, „Wiosna” obóz zdrowia nie będą się nudzić nikomu. Wszystko zmiana trwa 21 dni, a każdy dzień pobytu tutaj dostać najbardziej nasycony. Każdego ranka rozpoczyna się opłaty za zabawy i muzyki współczesnej, umożliwia maksymalną dopingować. Dzieci będą również korzystać z pięciu posiłków, najbardziej pełne witamin.

W ciągu dnia, różne konkursy, quizy i zorganizowanych środowisk twórczych (dzieci farby, formowane z gliny lub drewna rzeźba mistrza). W gorącym sezonie wszyscy goście udać się do fascynującej podróży. Kilka razy się wycieczki do różnych miast, w oparciu o Siergijew Posad.

Wieczorem można odwiedzić sekcję sportową. Ostatni dzień dyskotece lub oglądając film w lokalnym klubie.

Jak się tam dostać?

Wielu rodziców są zaniepokojeni ważnej kwestii jak dostać bilet do obozu dziecięcego „Wiosna” w dzielnicy Puszkina. Pierwszą rzeczą do zrobienia – jest wypełnić wniosek w formie elektronicznej i wysłać go przez administratorów e-mail do bazy. Ze względu na dużą liczbę kolejek to lepiej zrobić to z wyprzedzeniem na kilka miesięcy.

Jeżeli zostanie przyjęta, trzeba będzie zebrać pakiet dokumentów, a mianowicie kopię aktu urodzenia lub paszport (w przypadku, gdy dziecko ma ponad 14 lat), kserokopię ubezpieczenia i polityki medycznych, zaświadczenie od pediatry zdrowia. Jeśli rodzice wpadają uprzywilejowanych kategorii obywateli, potrzeba dodatkowo dostarczyć kilka dokumentów urzędowych.

Wszakże prosta procedura będzie miała tylko uzyskać długo oczekiwany bilet do obozu „Rodnik”

opinie

Obóz „Wiosna” dzieci została założona w 1969 roku. Opinie o nim w tym czasie istnieje tylko pozytywne. Przede wszystkim, każdy rodzic chwali się pięknem tego miejsca. Wszystko zadowolony, że trzy tygodnie dziecko będzie otoczony piękną roślinnością. Zwłaszcza tutaj wydają się pochodzić dzieci Moskali. Mogą tu znacznie przywrócić swoje ciało po żyjących w zanieczyszczonym miastem. Jak również zrównoważonej diety, to jest tak skonstruowany, że dzieci otrzymują odpowiednie ilości białka, węglowodanów i tłuszczów roślinnych. Trzecim powodem, dlaczego dzieci lubią być tutaj – jest to najbardziej intensywny wypoczynek.

Obóz dla dzieci „Wiosna” – to najlepsze miejsce, gdzie dziecko może spędzić jeden miesiąc wakacjach. Tam jest zawsze świeże, zabawne i piękne. Ponadto jest to również wiarygodną podstawą, ponieważ każdy użytkownik będzie zawsze pod fotokarabin.