731 Shares 5443 views

Dog "Buzzer" (Zoomer): instrukcje i informacje zwrotne

W ostatnich latach, zabawki dla dzieci może uchwycić wyobraźnię nawet najbardziej kreatywnych ludzi. Drony, roboty i inne zabawki w radiu nie są już czymś wyjątkowym w percepcji dzieci, ale postęp nie stoi w miejscu.

Wraz z postępem technologicznym i ulepszonych gadżetów rozrywki dla młodych użytkowników. Następujące będzie mówić o jednym z najbardziej popularnych zabawek z ostatnich dwóch lat.

Pomyśl o tym, jak często dziecko poprosił cię mieć zwierzaka. Teraz nie może zawieść ich dziecko porzucania, i zrobić mu lepszą ofertę, zdolną do odsetek nawet zdeterminowany dziecięcej. „Spin Master” opracował w 2014 roku i wydany, jeżeli nie ma alternatywy jest tymczasowy zamiennik dla psa.

Robot pies „Buzzer” – high-tech zabawki, wykonane dla psów i wdrożenie programu szczegółowego. Z robotem z przyjemności może grać zarówno chłopców jak i dziewcząt.

„Buzzer” – pies, przeznaczone do użytku przez dzieci do pięciu lat. Oczywiście, nie jest to pies-robot jest najbardziej zaawansowana w rozwoju, ale będzie w stanie zadowolić każde dziecko i będzie doskonałą przesłanką do zapoznania się z innymi, nowszymi robotów.

Nabycie takiej zabawki to szczególnie ważne dla rodzin, którzy z jakichkolwiek powodów nie mogą lub nie chcą mieć prawdziwe zwierzątko. Dog „Buzzer” stanie się prawdziwym przyjacielem swojego dziecka i będzie można rozkoszować się nim i sztuczki.

Zasada działania

Interaktywny pies „Buzzer” ma kilka czujników wbudowanych w klatce piersiowej, przez które ma zdolność do wykrywania ruchu w jego otoczeniu. Dzięki czujników, robot może rozróżnić otaczające przedmioty i reagować na nie „czuć” czyjś dotyk i wykonywać polecenia.

Program rozpoznawania języka jest ważna dla francuskim, hiszpańskim, angielskim i rosyjskim. Polecenia mogą być działania w każdym z tych języków.

Dog „Buzzer” została zaprojektowana w taki sposób, aby powtórzyć ten ruch psa. Chociaż, oczywiście, pewne różnice istnieją. Na nogi robota są specjalne koła, które pozwalają na znacznie przekracza prędkość przemieszczania się zwierzęcia.

To, nawiasem mówiąc, jeden z najbardziej znaczących zalet robota „Spin Master” nad innymi podobnymi produktami na rynku. W szczególności, słynnego robota „Aibo” ma zwykle paw, bo z tego, co porusza się raczej powoli. Fakt, że ten pies biegł, syntezator mowy w ogóle nie może być.

Dog „Buzzer” został stworzony z uwzględnieniem proporcji szczeniaka. Zabawki długość 23 centymetrów i wysokości – zaledwie 18 centymetrów.

Jak kupować?

Zamówić zabawki online może być zarówno online, jak iw sklepach. Ostatnio firma zawiesiły dopuszczenie robotów, ale nie były tańsze analogów na rynku.

Na przykład średni koszt psa „Buzzer” około 6000 rubli, podczas gdy podobna zabawką innych firm będzie kosztować prawie trzy razy tańsze, tylko 2000 rubli.

Dla wielu z oryginalnego tech zabawki mogą wydawać się nieco drogie. Warto zauważyć, że również wymaga ostrożnego obchodzenia się, ponieważ uszkodzenia mechaniczne mogą przynieść psa w dół. Najprawdopodobniej z naprawą robota, mogą pojawić się problemy, ponieważ centra serwisowe, które specjalizują się w tym, nie tak dużo.

Więc zanim kupisz, pożądane jest, aby wziąć pod uwagę tę funkcję.

cecha

Dog „Buzzer” nie jest za nic nie wiadomo jak interaktywną zabawką. Opinie mówią, że właściciel będzie musiał trochę potu i podjąć wysiłek, aby nauczyć swojego zwierzaka do wykonywania nowych poleceń i nie zapomnieć o starych.

Akumulator można łatwo pobierana z komputera lub z gniazdka ściennego przy użyciu kabla USB, który przychodzi do psa robota. Więc niedogodności akumulatorów często zastępują, można uniknąć.

lokalizacji

Wszystkie elementy percepcji są zabawkami w przedniej części ciała.

  1. czujniki ruchu umieszczone na klatce piersiowej.
  2. Czujniki rozpoznawania mowy i port ładowania – na brzuchu.
  3. Zasilanie, bateria jest również na brzuchu.

Większość robotów pokryte specjalną gumową powłoką, która chroni ważne elementy i dłużej zachowuje atrakcyjny wygląd psa.

negatywne aspekty?

Podobnie jak w przypadku wszelkich zabawek technicznych, pies „Buzzer”, sądząc po opiniach, istnieje szereg funkcjonowania cech, które powinny zostać uwzględnione w przyszłych wydaniach.

  1. Czas pracy wynosi zaledwie 30 minut. Oczywiście, to nie wystarczy, aby zapewnić wystarczająco do zwierzaka.
  2. No szybki tryb uczenia się. Właściciel będzie musiał spędzić trochę czasu na szkolenie psa.
  3. Przynieść robota w pracy, konieczne jest, aby kliknąć na jego głowie. Dopiero wtedy oczy świecą się ze znakiem zapytania i pies gotowy do realizacji działania.
  4. Zabawka nie widzi krawędzie. Dlatego nie możemy zostawić ją w spokoju na wzgórzu, w przeciwnym razie może spaść i złamane.
  5. „Buzzer” niewiele wie komend i sztuczek. Byłoby to możliwe, aby znacznie poszerzyć zakres swoich umiejętności.

przepisy bezpieczeństwa

Początkowo, dopóki dziecko nie złapie wszystkie niuanse komunikacji z zabawka robot, korzystnie obecność dorosłych podczas gry.

Przede wszystkim jest to konieczne w celu ochrony przed wilgocią robota. Dziecko powinno zrozumieć, że jego zwierzę dostaw energii elektrycznej, tak że nie nastąpi zamknięcie i „Buzzer” nie jest w porządku, zabrania się picia wody i dać prawdziwe jedzenie.

Interaktywne psy nie są przeznaczone do lądowania z dużym, i ogólnie, każda wysokość. Ich nogi z kołami po prostu nie są przeznaczone dla niego. Dlatego nie zaleca się grać na stole na werandzie lub przy schodach.

gatunek

Producent produkuje szczeniąt, których wygląd jest podobny do psów następujących ras: Owczarek, Dalmacji i Hound.

Psy różnią dobroć, wesoły charakter i aktywność wspólny dla wszystkich szczeniąt. Sądząc po opiniach, dalmatyńczyków przede wszystkim dla dzieci, ponieważ ma odpowiednią kolorystykę i wygląda bardzo atrakcyjnie.

„Buzzer” zabawka (pies), może być wspaniałym prezentem dla Twojego dziecka i być jego prawdziwym przyjacielem.