781 Shares 7404 views

Koparka „Hyundai”: specyfikacje techniczne, zdjęcia

Nie jest tajemnicą, że koparki są niezwykle przydatny i wielofunkcyjny sprzęt specjalny, który jest szeroko stosowany. Może być stosowany do prac budowlanych, na rozwój złóż kopalin, na budowach i tak dalej. Najważniejsze – mieć swoje koparki były dobrej jakości i funkcjonują na najwyższym poziomie. Dlatego trzeba zwrócić uwagę na te modele, które już są zalecane dla siebie wszędzie. Jeśli chodzi o producentów siebie, początek badania rynku zalecany do firmy „Hyundai”. Że jest to jeden z wiodących producentów, jak ten rodzaj specjalistycznego sprzętu, i inne opcje. Na jakiego rodzaju koparki „Hyundai”, aby wybrać? Po tym wszystkim, jeśli spojrzeć na zakres, znajdziesz kilkadziesiąt przedmiotów. Który z nich jest lepszy?


"Hyundai R 180NLC-7"

Pierwsza koparka „Hyundai”, na które należy zwrócić uwagę – to R 180NLC-7. Ten model na rynku od dłuższego czasu, jest to jeden z pierwszych, które zostały wydane przez producenta. Pierwszą rzeczą, którą warto oglądać – całkowita masa modelu, czyli nieco ponad 18 ton, co jest całkiem sporo – ale jednocześnie stanowi doskonałą pomoc dla pracowników wiadrach. Jeśli mówimy o nich, warto zauważyć, że zdolność wiadro, zamontowany na koparki może wynosić od 0,4 do 1,1 metrów sześciennych – całkiem przyzwoity zasięg, który oferuje doskonałą okazję dla Ciebie. Należy również zwrócić uwagę na moc silnika, czyli tyle, ile 124 KM, który jest dość imponująca liczba. Również docenić głębokość wykopu i rozładunku wysokości – stanowią one aż o sześć metrów z małym, w pierwszym przypadku stopy jeszcze bliżej do siedmiu metrów. I to pomimo faktu, że promień wykopu około dziesięciu metrów. Jak widać, nawet koparka „Hyundai”, który był jednym z pierwszych na rynku, może zaskoczy Cię ich wydajności.

„Hyundai R 210LC-3 '

Kolejny model, który sprawi, że będziesz się zastanawiać – to koparka „Hyundai R 210LC-3”, można trafić nawet jej rozmiar. Po tym wszystkim, jego masa wynosi 21 ton, czyli trzy ton więcej niż w poprzedniej wersji. Ale ta moc wielkość silnika jest, niestety, co stanowi wzrost o tylko dwóch koni mechanicznych i wyniosły, odpowiednio, 126 koni mechanicznych. Ale rozmiar wiadro wzrosła dość znacznie – do maksymalnej objętości prawie 1,4 metra sześciennego. Gdy głębokość kopania trochę więcej niż sześć metrów, lot w stosunku do poziomu terenu wynosi ponad dziewięć metrów, który również nie może nie imponować. I, oczywiście, model ten jest również warto zwrócić uwagę na fakt, że ma dość dobrą prędkość ruchu – około 5 kilometrów na godzinę, na terenie budowy lub wykonywania innej pracy wystarczy, aby szybko uporać się z zadaniami. Jeśli chcesz, może zaskoczyć, aby zapoznać się z koparką „Hyundai” zdjęć, jak ten model jest naprawdę niesamowite z powodu swoich wymiarów.

„Hyundai 300LC-R 9S»

Mówi się, że poprzedni model koparki jest dużych rozmiarów, ale powinno się przyjrzeć R 300LC-9s, jak ta opcja jest daleko od poprzedniej wielkości. Generalnie, koparki, „Hyundai” wyróżniają się dużych rozmiarów i odpowiedniej pojemności. Przede wszystkim, model ten waży prawie trzydzieści ton. Ale wielkość wiadra nie zwiększa się w porównaniu z poprzednim modelem, a nawet spadła do 1,27 metrów sześciennych. Ale w rzeczywistości, rewolucyjna zmiana nastąpiła z silnikiem, którego moc wzrosła do niespotykanych wysokościach, osiągając 263 koni mechanicznych. W rzeczywistości, osiem metrów głębokości kopania i więcej niż dziesięć metrów wysokości do uwolnienia gruntów po raz kolejny udowodnić, że model ten zasługuje na uwagę. Nie jest to także niższe w stosunku do prędkości poprzedniej, ale też podkreślił niezwykłą wysiłku kopania, która wynosi 17 200 kilogram-siła. I wreszcie, warto zauważyć, wymiary tego modelu – długo to jest dziesięć metrów i maksymalną szerokość i wysokość – trzy metry. Oczywiście, jeśli potrzebujesz Koparka „Hyundai”, to nie pasują do tego modelu, ponieważ jest wykonana w całości na podstawie utworu, który z kolei jest bardziej korzystna.

"Hyundai R 500 LC-7"

Jeśli jesteś zainteresowany jest dostępna ogromna koparka firmy, to trzeba spojrzeć na model R 500 LC-7 – to poważnie jest lepszy od innych koparek „Hyundai”. Charakterystyka techniczna przykładowej reklamie gwarantuje cię zaskoczyć – start przynajmniej z jego wagi. W porównaniu z poprzednimi modelami, to wydaje się być prawdziwym potworem, jak zemsty prawie cały pięćdziesiąt ton. Oczywiście, inne cechy to za stosowne – na przykład, pojemność łyżki wzrosła prawie do trzech metrów sześciennych. Co możemy powiedzieć o silniku, którego moc osiągnęła już 353 koni mechanicznych. W tym samym zakresie kopania jest teraz wzrosła do 12 metrów, a także wysokości uwolnienia gruntów, ale pozostał na głębokość około siedmiu i pół do ośmiu metrów. Ta sama koparka wzrosła o kolejne długości dwóch metrów – teraz ma 13 metrów długości, trzy metry szerokości i prawie cztery – wysoka. Są to cechy można zobaczyć koparki „Hyundai”. Można jednak śmiało powiedzieć, że takiego potwora – oczywiście nie dla wszystkich prac, więc trzeba starannie wybrać.

"Hyundai ROBEX 180LC-3"

Trzeba też wspomnieć linię Robex, która jest również dostępna na podstawie utworu, ale ma kilka różnych charakterystyk z linii R. Model ten jest jednym z najbardziej znanych – jest zwarty, ale bardzo skuteczne. Waży 18 ton, wykopuje i rozładowuje sześć metrów z małą, o pojemności 126 koni mechanicznych i możliwości wiadro nieco więcej niż jeden metr sześcienny.

„Hyundai ROBEX 210-3»

Warto również zauważyć, ten model, ponieważ jest on bardzo podobny do poprzedniego – to rzeczywiście jest jego następca. Jednak istnieją pewne istotne różnice. Na przykład, zarówno wysokość rozładunku i głębokości kopania wzrosła o około jednego metra, zwiększenie mocy do 142 koni mechanicznych, a pojemność łyżki – do 1,34 metrów sześciennych.

„Hyundai ROBEX 290-3»

Powinniśmy rozmawiać o tym modelu, co nie jest szczególnie wyróżnia się jego wielkości i wagi. Potrzeba czegoś innego – a mianowicie, głębokość wykopu. Spośród wszystkich koparek i jej – największa w tym względzie pokahatel, czyli dziesięć metrów. Jednak on ma dobrą pojemność 182 KM i imponujący wiadro prawie dwóch metrów sześciennych. A wszystko to z łącznej wadze dwudziestu siedmiu ton, co nie jest tak dużo – w porównaniu, na przykład, koparka pyatidesyatitonnym.