98 Shares 1045 views

Liberzh Kpadonu: biografia, dane zewnętrzne. Rodzina Liberzh Kpadonu

W 1987 roku w Petersburgu urodził Liberzh Kpadonu. Biografia dziewcząt jest interesujące dla widzów, zwłaszcza dla projektu „Dom-2” fanów. Jej ojciec – Afryki, pochodzący z Beninu, a matka rosyjskim. Dziś wiemy Libi jako byłego członka wyżej wymienionym projekcie telewizyjnym, ale to, co było przedtem, a zainteresowanych widzów i czytelników i fanów ciemnoskórego urody. Odsłonić kurtynę niektórych tajemnic … i rzeczywiście, Libi wrażenie bardzo otwartą osobą i jak najmniejszych tajemnic nie ukrywa. Ale kilka interesujących faktów z życia Liberzh Kpadonu biografia dziewczyny lekko otwarte do nas w tym artykule.


Tajemnica №1 – opowieść o miłości i nadziei Gilbert

Ojciec Liberzh – w dodaje Gilbert Kpadonu – kandydata nauk geologiczno-mineralogicznych, matka Nadezhda – rosyjski, z zawodu – prawnika. Libi wielokrotnie powiedział dziennikarzom, że w rodzinie ojca miał trzy siostry, a on – wszyscy czworo dzieci, co jest bardzo mało dla Afryki. Libi dziadek, ojciec, Gilbert, wydał wszystkie swoje dzieci edukacji. Gilbert najpierw studiował we Francji, a następnie, po przybyciu w Petersburgu, wstąpił na Uniwersytet górniczych. ur mama Liberzh Nadieżda Evgenevna w miejscowości Oktyabrsky. Ojciec poszedł tam do praktyki, są młodzi i poznać, a historia jest. Papież w podziale rosyjski przeplatane francuskim poprosił matkę, jak dostać się do teatru, spędził swoją nadzieję. To była miłość od pierwszego wejrzenia – następny dzień, Gilbert złożyła propozycję Hope, przyszli małżonkowie w końcu udał się do Leningradu. Było wiele plotek i plotek w październiku – i nie liczą! Still – afrykański wziął dziewczynę … To było wydarzenie dla prowincjonalnym miasteczku trzydzieści lat temu. Szczerze mówiąc, małżeństwo nie pochwalam ani pana młodego lub panny młodej. Ale tu jest córka urodziła – Liberzh Kpadonu biografię, która od samego początku został skazany na ciekawy, ciekawe strony, a to są narodziny dziecka w rodzinie oznaczonego początek pojednania rodziców męża i żony. Babcia nie mogła przestać patrząc na wnuczkę, mama Gilbert powiedział ze wzruszeniem: „Ach, jaka ona svetlenkie!”.

Tajemnica №2 – nieudana sportowiec

I powiedzieć o naturze Liberzh Kpadonu biografii: Year Birthday Girl – 1987 – odbyła się pod żywiołem ognia Królik. Ogień – to spala wewnątrz gorący mulat, i to widać w jej zachowaniu, w komunikacji z ludźmi, a jej hobby. Nie jest zaskakujące, że dorastała bardzo atletyczny dziecko, był mistrzem w Petersburgu w lekkiej atletyce, a ona przewidzieć karierę w tym sporcie. Ale rodzina przeniosła się do Ufa, gdzie Libi miał 14 lat, i choć trener poprosił ją opuścić, rodzice byli nieugięci. Libi nie było przyjemne po Peter Ufa. I choć nie musiała doświadczyć żadnych specjalnych trudności w dostosowaniu się do nowej szkoły – jej egzotyczny wygląd wszędzie i zawsze był zainteresowany – ledwie mogła opanować i język Bashkir, a nowa sytuacja. Ale ona jest silna, muskularna dziewczyna, to może walczyć, więc chłopaki nie wspinać, a wszystko ostatecznie spadł na miejsce.

Nie gładko przeszedł adaptacji do nowej szkoły Liberzh Kpadonu – biografia dziewczyna trzyma zabawny incydent, który Libi lubi pamiętać. Na jego pierwszy dzień w szkole, kiedy musiała wypowiedzieć frazę „Jestem Liberzh” w języku Baszkirskiego, skłoniły chłopców do jej słów. Wyrażenie oczywiście okazało się obraża …

Tajemnica №3 – tańczy w nocnym klubie

W 2009 roku Libi został przyjęty do Uniwersytetu Moskiewskiego Kultury w specjalności „organizacja imprez kulturalnych.”

Ale pełne skórkę i na Liberzh Kpadonu biografii oprócz pozytywnych aspektów. Wzrost masy ciała (170 cm, 50 kg) oraz zewnętrzne dane dziewczęta: egzotyczne wygląd, elastyczność i artystycznego – wkład Nightclubs przezwycięża tancerz pracy przynoszącego materialnego. Fakt, że jej praca była tancerka zdecydowanie formą protestu – to nie jest strasznie lubiłem w Ufie, a ona nie chciała przerwać swoją karierę rozpoczyna się w Petersburgu. A ona pokazała niezależność. W wieku 16 lat zaczął pracować jako tancerka w jednym z klubów, a następnie połączyć tę działalność ze studiów na uniwersytecie. Na wieść o córki, ojciec był przerażony. Wydał ultimatum do niej i powiedział: – żyć na własną rękę, jeśli rodzice nie słowo jest dekret, i dom ojca do ciebie, dlatego nie jest to konieczne. Libi podjął wyzwanie ojca …

Ale to nie może trwać wiecznie, można szanować siebie tańczyć „go-go”? Być może jest to spowodowane brakiem szacunku i braku miłości do siebie w piękno i miał niewygodne relacji z młodymi ludźmi. Liberzh Kpadonu, którego biografia – nie jest tajemnicą dla mieszkańców internetowych, bardzo efektowne dziewczyny, ale … Nie rodzi piękne, a urodzony zadowolony. Mówi, że przyczyną jego niepowodzenia na froncie miłość jest jego wygląd – jeden z potencjałem teściowa nie chce mieć synowa Afrykanów. Ale na próżno – bo ta rasa jest bardzo znany ze swoich utalentowanych i odpornych ludzi.

Tajemnica №4 – z mężczyznami

Uwielbia grać w gry komputerowe, choć jest to prawie niemożliwe, aby nazwać to hobby. 20 września 2011 Libi, po daremnych próbach znalezienia i budować relacje z mężczyznami, przybył do projektu telewizyjnego „Dom-2” do Gleb Zhemchugovoy. Związek z nim nie istnieje. Gleb oferowane do seksu. Od razu, i, jak mówią, „na czole.”

Ale Libi, jak każda dziewczyna, chciałem romans, relacje, rozwój preludiów. Od razu stało się jasne, że Hleb – nie jest jej księciem. Ivan Barzikov Evgeny Rudnev, byli wśród jej kochanków. Bez odchodzenia od zakresu projektu telewizyjnego, była żoną ostatni, ale projekt został w lewo, a małżeństwo rozpadło się. Krótko mieszkali razem młody – nie dogadać. I nie tylko. Eugene pogrążonego w problemach finansowych i Libi on starał się pomóc wydostać się z kłopotów. Kwestie finansowe i często stają się przeszkodą w młodej rodziny. Cokolwiek powiesz, ale prędzej czy później, musi być uzupełniany i małżeństwo mają Liberzh Kpadonu biografię. Rodzina i dzieci są najważniejsze w Afrykanów – mówi Libi siebie i ojca.

Tajemnica №5 – Dzieci

Dziś Liberzh nie pali (opuszczone), nie nadużywa alkoholu (choć często bawiło wcześniej sycery). Liberzh wolny i gotowy na nowy związek i rodzina. Ale tam jej ból … Kobiety, kameralny … Ona miała ciążę pozamaciczną, więc mówi się, że gdy dziecko jest planowanie może uciekać się do sztucznego zapłodnienia, aby wyeliminować ryzyko poronienia dziecka. Może to jest powodem jego porażki w relacjach z mężczyznami – ona nie może zajść w ciążę. Chcemy jak najszybciej wypełniona zdrowie i śmiech dzieci dzwonienie w Liberzh Kpadonu biografii – wiek, bo już najbardziej odpowiedni. Około 30 lat kobieta zaczyna wyraźnie zrozumieć i uświadomić sobie, że potrzebuje w życiu, czego unikać błędów, wychowywanie dzieci.

Tajemnice „House 2”

Ile tu było po prostu … Libi przyszedł tu dwa razy! I nawet zdobył nagrodę "Person of the Year". Samochodów (nagroda) sprzedany, pieniądze przekazywane na cele dobroczynne. Ma dobre serce i trzeźwy umysł. I jak wiele intryg, uszkodzone relations, łzy i radość tutaj grał … Ale ona nie lubi leżeć do siebie. A więc opuściła projekt „Dom-2” z powodu niemożności połączyć swoje plany na obwodzie z udziału w programie telewizyjnym. Dobrze, dobrze! „The show musi iść”, ale to nie jest prawdziwe życie, a jego obsada. Musimy przejść przez życie, a nie na jego drodze i Libi, wolny od małżeństwa i zaangażowania, decyduje się opuścić projekt telewizyjny swobodnie pływać. Zgadza się! Być może powodem odejścia był młodym człowiekiem. Ale Kpadonu nie preferuje przedłużenie, nie może chcieć jinxed jej szczęście, jak się więc nadzieję i który czekał!

charakter

To mówi nam o naturze Liberzh Kpadonu biografii? Zodiaku Strzelec ją, była nieuleczalną romantyczką, figlarny, artystyczny, rodzaj, otwarta, wesoła dziewczyna. Ekstrawertykiem. Mój punkt widzenia, będzie bronić do ostatniego. Ona nie pozwala nikomu złamać się. I, na przykład, że na projekt „Dom-2”, to nie tylko biorąc czynny udział w starciach i walk.

Być może jej wojowniczy charakter odstrasza mężczyzn? Chociaż raz – wbrew temu, co człowiek ona potrzebna, może cicho do domu chłopiec byłoby jej do gustu, bo ktoś Verkhovod, a ktoś jest zawsze niewolnikiem.

sekrety kariery

Libi „świeci” w filmie – zastrzelony przez Dmitriem Dyuzhevym w filmie „Główny raznokozhih”. Uwielbia śpiewać i tańczyć, mówi, że śpiewa – jej życie, powietrza i wody. Jeśli chodzi o karierze filmowej ona planuje się odwrócić, ale że jest to – jak dotąd tajemnicą Libi utrzymuje napięcie.

Uwielbia złoto, ona ma dużo biżuterii, a firma, która doprowadziła do projektu „Dom-2” (a może nadal jest) – jest sprzedaż biżuterii. Mówi, że to przede wszystkim tradycje afrykańskie – mieć kobiecie dużo złota. I Libi szczęśliwy nosi biżuterię i zbiera dary łożyska.

Nawiasem mówiąc, firma biżuteria – to sprawa rodzina: rodzice Liberzh Kpadonu, którego biografia nad jeszcze w naszej historii, są zaangażowane w procesie biznesowym. Są one stale rozszerza gamę produktów (jest dekoracja dla zamożnych klientów, a dla osób o średnich dochodach). „Dom-2” made dobrą reklamę dla swojej działalności. Cóż – życzymy powodzenia i dobrobytu rodziny Kpadonu!