127 Shares 1833 views

Najlepszą analogią „Sofradeks”: Opinie

Wiele leków może teraz być z powodzeniem stosowany w wielu dziedzinach medycyny. Jednym z takich leków jest „Sofradeks”, który jest używany w otolaryngologii i okulistyki. To jest anty-alergiczny, działanie przeciwzapalne i przeciwbakteryjne mogą więc być zalecane dla wielu dolegliwości. Jednak lekarze nie zawsze przepisać ten lek. Czasami może to być wykorzystane analogiczne do „Sofradeks”, który jest w stanie poradzić sobie z chorobą. To właśnie na takich leków zostaną omówione poniżej.

świadectwo

medycyna Stosowanej „Sofradeks” w okulistyce na powierzchni zakażeń bakteryjnych. Jest skuteczny do powiek (zapalenie brzegów powiek), jęczmień, zainfekowane egzema, alergiczne zapalenie powiek i spojówek, zapalenie rogówki, zapalenie nadtwardówki sklerytach. Podobnie jak narkotyki „Sofradeks” analogi mogą być zalecane do leczenia zapalenie tęczówki i ciała rzęskowego i.

W Otolaryngology aktywny lek stosowany w ostrych i przewlekłych postaci ucha zewnętrznego.

Właściwości farmakologiczne „Sofradeks”

Lek ten, w przeciwieństwie do wielu innych, zawiera nie jeden, ale trzy aktywne składniki: neomycyna, gramicydynę i deksametazon. Pierwszy – aminoglikozydowym antybiotykiem o szerokim spektrum działania. Deksametazon, należący do grupy glukokortykosteroidów ma przeciwhistaminowy i działanie przeciwzapalne i łagodzi swędzenie. Po trzecie – produkowane Bacillusbrevis Dubos antybiotyk, który ma działanie bakteriostatyczne i bakteriobójcze działanie wobec większości bakterii Gram-dodatnich.

Dzięki połączeniu kompozycji leku jest często stosowany w okulistyce i laryngologii praktyce. Ale jeśli takie posiada właściwości farmakologiczne dowolnego analogowego „Sofradeks”? Spróbuj zrozumieć.

analogi lekarstwo

Do tej pory „Sofradeks” lek nie jest na substancję czynną analogów strukturalnych. Dlatego wszelkie środki, które zostaną omówione poniżej, są podobne tylko pod wpływem narkotyków. Są one również przepisany powierzchownych zakażeń bakteryjnych oczu i uszu. Jednak każdy analog „Sofradeks” ma wiele przeciwwskazań i skutków ubocznych.

Oznacza „Dexon”

Ten lek należący do grupy połączonej kortykosteroid oraz leki przeciwbakteryjne. Zawiera ona dwa główne aktywny składnik. Pierwszy z nich – deksametazon fosforan sodu, który ma właściwości przeciwzapalne i przeciwhistaminowe. Drugi – siarczan neomycyny jest antybiotykiem o szerokim spektrum działania.

Aktywny analog „Sofradeks” produkowany jest w postaci kropli do stosowanych w okulistyce i Otolaryngology. W leczeniu chorób oczu, preparat może być zalecana dla pacjentów z wiekiem 12, a w przypadku infekcji powierzchniowych uszu – 7.

„Dzhenodeks” medycyna

Innym lekiem o złożonej kompozycji i jest stosowany do leczenia powierzchniowych zakażeń oka, do ucha, jest środkiem „Dzhenodeks”. Przypisać go do dorosłych i dzieciaków do trzech lat, a dawkowanie leków nie jest zależna od wieku.

Główne składniki aktywne leku, deksametazon, polimyksyna B i chloramfenikol. Pochodzenie działanie przeciwhistaminowe i przeciwzapalne, – dwa inne antybiotyki, które zwalczają patogeny chorób.

Jako lek „Sofradeks” analogów zawierających deksametazon, mają masę contra. Pierwszym z nich jest wiek – Dzieci do 3 lat nie był przewidziany. Zabrania otrzymywać leku w zakaźnych zmian Gruźlica słuchu i wzroku, półpasiec, ospa wietrzna, choroby rogówki z wadami w nabłonku, jaglicę, jaskry i innych.

Oznacza „kombinowane Duo”

Podobnie jak narkotyki „Sofradeks” analogów (krople do uszu), a raczej wiele z nich zawiera deksametazon. Jednym z takich leków jest „kombinatoryczne Duo”, w oparciu o dwa aktywne składniki są stosowane. Po pierwsze, jak już wspomniano powyżej, deksametazon, a drugi – cyprofloksacyna.

Wytwarzany lek aktywny w plastikowej flakonah- objętości 5 ml. I może być przypisany infekcje oczu i uszu.

Recenzje przygotowania „kombinowane Duo”

Dzięki złożonym składzie leków widocznego efektu leczniczego występuje w drugim dniu stosowania. Antybiotyk zapobiega rozwojowi bakterii i zniszczyć strukturę i deksametazon zmniejszenie obrzęku i innych objawów procesu zapalnego. W związku z tym złożonym działania farmakologicznego leku zdobył wiele pozytywnych recenzji na temat lekarzy i pacjentów.

Jednak nie wszyscy, którzy używają narkotyków, byli zadowoleni. Po tym wszystkim, istnieje wiele skutków ubocznych i przeciwwskazań, który ostrzega, w szczególności dla leku „kombinowane Duo” i „Sofradeks” instrukcji. Analogi zawierające deksametazon, wolno używać dzieci, jak i kobiet w okresie ciąży i laktacji. Ponadto, istnieje lista chorób, w których leki odbiór może tylko pogorszyć stan pacjenta. To ci, którzy ignorują te środki ostrożności i stosować leku bez recepty, negatywne komentarze na jej temat.

„Garazon” medycyna

Biorąc pod uwagę narkotyków „Sofradeks” odpowiedników, opinie o nich, a także ich właściwości farmakologiczne należy wybrać, aby skupić się na lekach „Garazon”. betametazonu i gentamycyna: dwie substancje czynne mogą być stosowane w oparciu o lek. W okulistyce jest ona wykorzystywana do gronkowcem zapalenia powiek, zapalenie powiek, jęczmień, urazów przedniej oka.

Skuteczne leki stosowane w leczeniu zaburzeń słuchu. W większości przypadków, lek przepisywany na ludzi, u których zdiagnozowano przewlekłą lub ostrą ucha zewnętrznego, infekcje wtórne zewnętrznego kanału słuchowego, jak również kontakt i łojotokowe zapalenie skóry, wyprysk.

Recenzje medycynie „Garazon”

Pomimo połączonych efektów farmakologicznych jak samego leku „Sofradeks” opinii analogi nie są tylko pozytywne. I medycyna „Garazon”, niestety, nie jest wyjątkiem. Wielu pacjentów, że lek nie pasuje, może podzielić się historie o poważnych alergicznych lub innych działań niepożądanych. W rzeczywistości, w większości tych przypadków sprawcami złego stanu zdrowia są sami pacjenci, którzy są nieodpowiedzialni do zaleceń lekarza i nie stosować się do dawkowania. Ponadto prawie połowa pacjentów własny użytek leku, bez konsultacji ze specjalistą.

Lek „Aprolat”

Dziś w aptece leków „Sofradeks” analogów tanie i drogie, nie jest to problem. Jednakże, przed udaniem się do zakupu, konieczne jest, aby skonsultować się z lekarzem. Jest to specjalista po zbadaniu pacjenta i serii testów klinicznych powiedzieć dokładnie, który z leków, które pomogą poradzić sobie z chorobą, nie szkodząc tym samym zdrowie.

Tak więc, gdy bakteryjne zapalenie spojówek lub powiek marginalny, a także osób cierpiących na zapalenie rogówki, okulista może przepisać lek „Aprolat”. Laryngolog z kolei polecam tego leku złożonego do pacjentów cierpiących na zapalenie ucha zewnętrznego.

Aktywny analog „Sofradeks” preparat złożony ma skomplikowaną konstrukcję i jest wytwarzana w postaci kropli i zawiesin. Przeciwwskazane w zakażeniach grzybiczych oczu i słuchu, a także chorób wirusowych, takich jak ospa wietrzna i opryszczkę.

Recenzje przygotowania „Aprolat”

Ponadto, jako lek „Sofradeks” (krople), analogi Podręcznik zaleca stosowanie recepty. Zasada ta ma również zastosowanie do leków „Aprolat”, która jest bardzo rzadko wywołuje działania niepożądane. I pomimo tego, że większość opinii na ten lek pozytywne, istnieje szereg przeciwwskazań, które nie mogą być zaniedbane. Na przykład, narzędzie nie może być stosowany dłużej niż 7 dni nie zaleca się stosować go u kobiet w ciąży i karmiących piersią, jak i dziecka.

Jaki jest analogiem „Sofradeks” lek jest lepszy?

Przy wyborze leków dla siebie lub członków ich rodzin, kierując się opiniami innych, cena lub inne cechy są bardzo złe. Wszakże każdy lek nie tylko wyreżyserował efektu farmakologicznego, ale również mogą szkodzić zdrowiu, jeśli stosowane bez przypisywania specjalisty. Dlatego, aby odpowiedzieć na pytanie, jakie leki bardziej skuteczne i lepiej – „Sofradeks” tanie analogi krajowej produkcji lub importu drogich środków do tego samego efektu terapeutycznego, jest to niemożliwe.

Aby wyjaśnić tę sytuację może tylko wykwalifikowany lekarz w każdym przypadku. Więc nie ryzykować zdrowia i samoleczenia i jak najszybciej na wizytę u specjalisty.