384 Shares 3946 views

Ford mówi, jak wybrać płytę

Jak wybrać odpowiednie koła swojego samochodu? Naturalnie ważny jest rozmiar dysku i parametry. Szerokość płyty w calach i średnicą obrzeża z dysku są rozmiary. Wybór dysku wymaga dokładnego dopasowania we wszystkich cechach. Tak, to najlepszy wybór – to napędza samo z marką samochodu. Jest bardzo trudno wybrać płytę jakości z ogromnej gamy produktów o niskiej jakości.

Powiedzmy swój samochód Ford Fiesta 2002 1.3i. A ty podnieś dyski dla tej marki. W tym celu konieczne jest, aby znać liczbę otworów mocujących i średnicy koła. wielkość średnicy w tym modelu Ford – 14-16r. W sumie cztery otwory montażowe. Następnie wystarczy wybrać projekt tarczy pozostaje. Wymiary płyt Ford może wybrać od 15 do 22 cali. Nowoczesne kierowcy wolą felgi aluminiowe Ford. Płyty tłoczone są również obecne w części Ford.Luchshe to zrobić na stronie internetowej Forda. Nie masz możliwość oceny tego, co jest w portfelu. Możesz również przeglądać dostępne rozmiary dysków. R15 … 22 dysków aktualnie prezentowane na stronie. Jakość, prawidłowo zamontowane koła zdecydowanie poprawi działanie przekładni i zaoszczędzić paliwo w czasie. Ale oryginalny dysk Ford Autoryzowany natychmiast czujesz styl marki i marki. Teraz kierowcy i fani marki Ford przyciąga do tego felgi aluminiowe marki. Jeśli są wątpliwości co do wyboru odpowiedniego rozmiaru, w kabinie Ford konsultanci pomogą Ci wybrać to, czego potrzebujesz. Nie skąpić na tym akcesorium dla własnego bezpieczeństwa. Dyski – Kit, niezbędną częścią podwozia samochodu. Prawidłowe prowadzenie maszyny w absolutnym stopniu zależy od jakości płyty.

Dobra jakość i rozsądna polityka cenowa – jeden z rzadkich przypadków w stosunku do tarcz. Wybór dysku uważany jest za priorytet, aby znaleźć model o wysokiej jakości, a następnie kierować się ceną. Z jednej strony – ryzyko podczas jazdy, az drugiej – prawdopodobieństwo awarii i późniejsze koszty zakupu nowych dysków. Trwałość i wysoka jakość – to główne elementy przy wyborze dysków. Ze znajomością rodzajów dysku: stop, wyciskane, kute lub odlewane płyty o średnicy w calach oraz liczby otworów montażowych, nie będzie trudno wybrać to, czego potrzebujesz. Jeśli szukasz do kierowania Forda, wówczas strony można zobaczyć wszystkie modele i rozmiary dysków R15 … kalibru 22 na Forda. Oryginalność i jakość jazdy gwarantowana i jest zaprojektowany na wzór marki samochodów Forda. stylowe wzornictwo napędy Ford jakość i nie zawieść w sposób i sprawi, że zazdrosny kierowców.

Osobno można wymienić, a materiał, z którego wykonana jest płyta. Materiały te mogą być z grubsza podzielone na dwie kategorie: – stal i stopy lekkie (najczęściej stosuje się aluminium i magnezu). Od materiału oraz sposobu leczenia zależy od jego właściwości, odporność na korozję, masa, wytrzymałość mechaniczna, sztywność, i in.

Tak więc widać, że wybrany napęd na swój ulubiony samochód i nie tak łatwo. Istnieje wiele niuansów, ale mam nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci zrozumieć przynajmniej niektóre zawiłości technicznych. W związku z tym, tego rodzaju rzeczy, powodzenia na drodze!